To NEJ z Alchymie ženy pro rok 2021

Ke konci roku bilancuje i Alchymie ženy a já se chci s vámi podělit o mé radosti a oslavit to s vámi!
To NEJ z roku 2021 je tu pro vás

  • 3 nejlepší a nejčtenější články na blogu Alchymie ženy

Podnikání je cesta osobního růstu

9 zaručených tipů pro zdravou intimitu

Rozvíjení ženské energie

  • V tomto roce jsem natočila 350 videí. Uf :-).
  • Během roku vznikly dva úplně nové kurzy /Kruh podnikatelek, Zisková a užitečná fb skupina/ a tři velké se inovovaly a celé přetočily /Škola pro průvodkyně, Alchymie ženského podnikání a Alchymie ženy/.
  • Za rok 2021 jsem připravila 3 kurzy zdarma a 3 online kongresy.
  • V rámci kurzu Alchymie ženského podnikání a kurzu Kruh podnikatelek měly klientky za letošní rok obraty více než 4 000.000 Kč. A to většina z žen teprve své online podnikání začíná rozjíždět. Jsem nadšená z toho, že mohu klientky na cestě k finanční svobodě doprovázet.
  • 240.000 Kč jsem investovala do soutěžních cen, které jsem ve svých kurzech klientkám rozdala. A tato novinka letošního roku se mi obrovsky líbí a určitě s ní budu pokračovat i nadále :-).
  • Občas něco musí skončit – Letos se otevřela poslední skupina kurzu Alchymie tvého poslání, kde společně během 5ti měsíců ženy objevují své výjimečné dary, nadání a talenty, aby mohly žít svůj život v hojnosti a celkové spokojenosti. Pro tento kurz chystám celý nový koncept, se kterým vás v roce 2022 seznámím.
  • Knižní TOP novinka – k Vánocům jsem dostala krásný dárek, protože můj Deník mámy a dcery se stal bestsellerem. A také se dostal /společně s dalšími knihami z našeho nakladatelství knihyprozeny.cz/ do běžných knihkupectví. Obrovsky mě to namotivovalo a věřím, že v roce 2022 minimálně dvě nové knihy dokončím a pošlu do světa.
  • Můj „crazy“ experiment Pod pokličkou, ve kterém jsem se rozhodla poskytnout ženám podnikatelkám nahlédnutí pod mou podnikatelskou pokličku a sdílet s nimi vše ze zákulisí. V tomto zcela ojedinělém přístupu ke svým klientkám z pohledu podnikání jsem zveřejňovala veškerá čísla, úspěchy, výzvy i překážky, týkajících se mých kampaní a projektů, prostě vše, co k podnikání patří. Jsem vděčná, že jsem takto podrobně rok 2021 zaznamenala a ženy mohla i na jejich cestě podnikáním inspirovat.

Na závěr chci oslavit každou jednu ženu, která s důvěrou vstoupila do mých kurzů a do mého života, některé z vás často a opakovaně a toho si velice vážím.

Chci vám poděkovat a vyzdvihnout vaši odvahu, vaši autentičnost a vaše vzácné dary, které jste objevily a naučily používat ve prospěch svůj i ostatních, kterým pomáháte a žijete svůj sen.

Oslavuji naše společné sdílení a naši úžasnou komunitu, která je plná podpory, lásky a je mi neuvěřitelnou inspirací a díky které i já žiji svůj alchymistický sen, ve kterém všechny společně pomáháme otvírat oči a milovat život.

Přední mentorka žen zaměřená na ženskou sexualitu, sebelásku a seberozvoj. Studuje koučování na Institutu integrované sexuality v Americe. Založila projekt Alchymie ženy, kde během tří let prošlo kurzy již přes 35 tisíc žen. Napsala knihu Deník mámy a dcery a sama má dvě dospívající dcerky. Se svým manželem oslaví již 20 výročí od svatby a je jí velkou podporou nejen na podnikatelské cestě. Pořádá workshopy, konference, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají otvírat oči a milovat život.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů