Lucie Harnošová 

Přední česká mentorka žen, vizionářka a expertní podnikatelka, která inspiruje ženy v jejich seberozvojipodnikání.

Lucie Harnošová 

Přední česká mentorka žen, vizionářka a expertní podnikatelka, která inspiruje ženy v jejich seberozvojipodnikání.

Věřím v sílu ženské energie a sebelásky. Tvořím podporu a inspiraci ženám, které chtějí stát
ve své síle, tvořit si život snů a naplňovat své poslání a potenciál
Pokud se ženy spojí, přichází zázraky. A to se v Alchymii ženy děje každým dnem už od roku 2018. Pojďme se propojit a růst společně.

0
let
podnikání
0
tis.
účastníků online kurzů
0
knihy
"OSLAVUJI už více než rok v roli průvodkyně ženskými kruhy. A to bych nedokázala bez Školy pro průvodkyně od Lucie Harnošové. Bez podpory člověk velmi často ztrácí víru v sebe a v to, co dělá. Často má pocit, že je to zbytečné, že to nemá smysl, že nestojí za nic. Ale v této škole v tebe Lucka a její a tým VĚŘÍ. Věří ve tvé dary a talenty, a to je za mě nejvíc. To laskavé "nakopávání" k akci - to je to, co chceš, pokud chceš růst. Děkuji moc!"
Jana Vorreiterová
"Investice do Evoluce poslání se mi vrátila do tří dnů. Během tří dnů od první masterclass jsem spustila předprodej nového produktu a vydělala si na celou Evoluci. Věřím, že když jdeme kroky, kterými nás Lucka vede, tak můžeme dosáhnout velkých věcí. Mám čtyři děti a masterclass s Luckou jsou efektivní a nenáročné a pořád mě překvapuje, jakým způsobem nás posouvají dál."
Klára Stará

Rok 2023 v číslech 

0
mil.
roční obrat 86 žen v programu pro podnikatelky Evoluce poslání
0
mil.
Alchymie ženy slaví tento milník ve svém obratu
0
hodin
osobního mentoringu a hodin u dalších videí a tvorby nepočítaně

Tvoříme nové paradigma ženského úspěchu.


Sebeláska

Vztah sama k sobě je ten nejdůležitější.

Podnikání a poslání

Provedu tě cestou nalezení tvého poslání a také vytvoření ziskového a úspěšného projektu.

Hojnost

Hojnost je nekonečná a každý může tvořit bohatší svět pro sebe a pro ostatní.

Co se děje právě nyní

Zážitky, vzdělávání a velkou vlnu inspirace pro tvůj spokojený život a profesní růst přinášejí také online masterclass, webináře, nebo i kurzy zdarma. Osobní kontakt se ženami je pro mě nesmírně důležitý, a proto organizuji i živé akce, které mají svůj jedinečný rozměr. Já miluji propojení naživo a těším se na setkání s tebou. 

Nenech si ujít tyto mimořádné příležitosti. 

Online kurzy

Skupinové online vzdělávání je skvělou platformou, jak rychle a jednoduše předat hodnotný obsah. Kurzy jsou přístupné kdykoliv a kdekoliv. Většina programů je postavena jako samostudium, u větších kurzů jsou ženy propojeny v rámci facebookové skupiny a součástí jsou pravidelná online volání.

Kurzy jsou zaměřené na ženskou energii, poslání, hojnost, ženské podnikání a tvou evoluci. 

Dvě facebookové skupiny

Kongres pro ženyAlchymie podnikání, kam jsi srdečně zvaná a kde pravidelně sdílím tipy, inspirace a zkušenosti.

Zažij ženskou sounáležitost a buďme v propojení každý den. 

 

Spolupráce na podnikatelské cestě

Ve svém portfoliu mám také skupinový a individuální mentoring. Dlouhodobá podpora pro ty, kteří chtějí vytvořit mimořádný úspěch. Pro ty, kteří chtějí zažívat svobodu a životní úspěch tím, že budou sami sebou a cítí, že mají před sebou velkou vizi, kterou chtějí manifestovat. Nemusíš být na to sama. Jsem tu pro tebe. Půjdu s tebou po cestě, kde manifestuješ svoji velkou vizi a poslání každým dnem. Kapacita je zpravidla na rok dopředu obsazená. Neváhej mi ale napsat a ráda tě nasměruji, jaké možnosti aktuálně jsou.

Věřím v jedinečné dary každého člověka, v jeho vnitřní sílu a proudící tvořivost, díky které může svět dělat krásnějším místem pro život. 


Věřím, že můžeme žít své poslání a tvořit si život dle sebe. I když to někdy chce velkou odvahu a také schopnost se stále poznávat. 

Z čeho vychází mé zkušenosti a cesta? 

Podnikám už od roku 2004 a součástí mého tvoření byl vždy i můj milovaný muž Honza, se kterým jsem od roku 2001 a který mě nesmírně podporuje. Společně jsme postupně založili 3 podnikatelské projekty. Než se nám narodily děti, tak jsme ještě při mém studiu na vysoké škole otevřeli zdravou výživu. S příchodem dcer, které již nyní dospívají, nás inspirovalo kontaktní rodičovství a s tím spojené nošení dětí, bezplenková komunikační metoda a respektující výchova. Na tyto témata se orientovaly mé první offline přednášky a kurzy. A ty byly tak populární, že jsem společně s mámou  založila úplně první kamennou prodejnu s potřebami pro kontaktní rodiče v České republice.

Tyto prodejny jsme postupně s týmem a spolupracovníky rozšířily do mnoha dalších měst. Největší zkoušku a důležitý milník na své cestě jsem zažila, když toto podnikání muselo kvůli nečekaným okolnostem skončit. Dokonce jsem v tom období měla velké dluhy a byla jsem pod velkým tlakem, protože takové rychlé ukončení projektu a celý vývoj jsem nečekala. Ale věděla jsem, že s odstupem času pochopím, proč se to stalo. A nevzdala jsem se

Udělala jsem rozhodnutí, že si z této zkušenosti nasbírám co nejvíce moudrosti a posunu se podnikatelsky skokově dál. A to se stalo. Opřela jsem se o svoji vnitřní sílu, o které jsem ani neměla tušení, že je až tak veliká a šla jsem do dalších kroků a tvoření.

Začala jsem pořádat pobyty pro mámy a dcery, pustila jsem se do pořádání ženských kruhů8. 8. 2017 jsem založila projekt Alchymie ženy

Kurzy prošlo již přes 100 000 žen. Moc ráda motivuji ženy k růstu a rozvoji, protože když může jedna, můžeme všechny. Když jedna vyroste, vyrostou všechny. Můžeme se obrovsky podporovat. A ani já bych to v době své velké životní krize bez podpory mých blízkých v rodině, ale také kamarádek a mnoha žen, nezvládla. 

Velikou radost mi dělají zpětné vazby žen, kterým Alchymie ženy mění životy. Jsem nadšená, když mi ženy píšou, jak si rozjíždí své podnikání, mají nádherné posuny ve vztazích, mají blízké propojení se svými dětmi a celkově se v životě cítí šťastnější a vnitřně silnější. Když mi klientky podnikatelky píšou, jaké možnosti jim přináší čím dál větší hojnost, kterou díky svému projektu mají. 

A takových žen se mi ozývá každý den tolik, že je naprosto jasné, že tu společně tvoříme KRÁSNÝ SVĚT. Že si ženy stoupají do své síly, otevírají svá srdce a žijí svůj potenciál. A to se propisuje do jejich rodin, práce, vztahů. 

Věřím, že investice do vzdělání a svého růstu se nám vždy vyplatí. A tak to sama hojně dělám. Do svého vzdělání jsem za posledních 6 let vložila více než 5 000 0000 Kč a spoustu času a pozornosti. A právě díky mému neustálému posunu se mnou některé klientky kráčí celé ty roky. Absolvovala jsem například víceletý kurz integrované sexuality, roční kurz copywritingu, intenzivní komunikační výcvik, nespočet online i offline seminářů, kurzů, mastermindů, mentoringů ve skupině i individuálně. Na certifikáty, diplomy a tituly si ale nepotrpím. Spíše se dívám na to, abych znalosti převáděla do zkušeností a z těch potom učila a inspirovala dál. 

Miluji čtení knih, svou rodinu, čas strávený na divokém chorvatském ostrově, kde mám druhý domov, dobrou kávu, psaní knih a tvoření pro vás.

A mám radost, že se tu potkáváme. Ať je ti Alchymie ženy a také má tvorba k co největšímu užitku. 

Život je zázrak a na každém okamžiku záleží.


O knize Alchymie sebelásky

Alchymie sebelásky vznikala 4 roky a shrnula jsem zde svou dosavadní cestu za sebeláskou. Pečlivě jsem zde vybrala jsem všechny praxe, meditace, teorii a i vnitřní moudrost, které mě provázely a které mohou každou z nás podpořit.

Míra naší sebelásky se odráží v běžném životě a v každodennosti. V tom, jak dokážeme vnímat a prožívat. S jakým pocitem, jakou radostí a energií se ráno probouzíme, přes den plyneme a večer usínáme. Život na Zemi je dar a mým hlubokým přáním je, aby všechny ženy prožívaly svůj život v roli tvůrkyně, objevily výjimečnost sebe sama a jedinečnost svého těla. Krok za krokem se vracely samy k sobě a žily svůj život snů.

Alchymie sebelásky představuje láskyplného průvodce, kde najdeš také sdílení žen a 112 technik, které tě pohladí po duši a posunou v poznávání tvého vnitřního světa. Věřím, že tě kniha povzbudí a provede k trvalé důvěře v život, a že jen to nejlepší je pro tebe dobré.

křest knihy Alchymie sebelásky

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

O knize Alchymie poslání

Kniha Alchymie poslání je inspirativním průvodcem pro ženy, které touží objevit své životní poslání a naplno využít svůj potenciál. Pomůže všem, kteří hledají podporu a sbírají odvahu pustit se do realizace svých snů.

Obsahuje 71 příběhů odvážných žen, co se nebojí žít svůj život naplno a jít za svým posláním. Jejich autentická svědectví poskytují cenné vhledy a motivaci k tomu, aby se každá z nás vydala svou vlastní cestou. Jsou zde i praktické rady, jak objevit a rozvíjet svoje dary a talenty nebo jak překonat překážky na cestě k úspěchu.

Příběhy a techniky obsažené v knize tě podpoří v objevování tvého vnitřního světa a povzbudí tě k tomu, abys žila v souladu se svým pravým já. Alchymie poslání je nejen bohatý zdroj inspirace, ale také užitečný nástroj pro každého, kdo chce žít život plný radosti, naplnění a smyslu.


V médiích

V médiích šířím osvětu v tématech vztahů už od roku 2011. V dřívějších letech jsem více sdílela na téma kontaktního rodičovství, později převládalo téma sebeláskypartnerství. Každý rok se zapojuji do desítek rozhovorů ohledně online podnikání, reportáží a článků pro různá média. Například: ČT1, Tv Nova, Radio Petrov, Duše K, Instinkt, Maminka, Marianne, Ona Dnes, Svět Ženy, Mall Tv a mnohé další. Online rozhovory také dělám moc ráda a tady dva pro inspiraci dávám. Čerstvé novinky pak sdílím vždy na svých sítích, na které je odkaz níže.  

Rozhovor MladyPodnikatel - Ženy v byznysu

Pravidelně pořádám i velké akce naživo, víkendové semináře
či retreaty v zahraničí. Aktuální termíny najdeš v Kalendáři akcí


Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
naživo
naživo
Milionové flow
naživo
"Když jsem se po třetím porodu začala opět víc věnovat podnikání, dala jsem si záměr, že chci někdy během roku 2023 zažít první 100 000 Kč za měsíc a stabilně kolem této hranice držet. Na konci roku jsem zjistila, že jsem tuto pro mě magickou hranici v průměru překročila každý měsíc. A to mě teda fakt dostalo, protože jsem to nečekala. JAK JSEM TO UDĚLALA? Do podnikání dost opřela a udělala z něj svou prioritu. Kam jde pozornost a energie, to roste. Ale taky jsem věděla, že pokud chci růst hodně, potřebuju vedle sebe někoho, kdo mi bude svítit na cestu. Kdo už prošel ty cesty, po kterých teď kráčím, a kdo mi bude ukazovat, kam až můžu dojít. Já si tehdy v prosinci vybrala, že to bude Lucka a její program Evoluce poslání. Věřím, že nebýt Evoluce, tak svůj první milion za rok neslavím."
Bára Lapčíková
"Evoluce poslání není jen kurz. Evoluce je styl života. Evoluce se ti prostě dostane pod kůži a žiješ jí. Je to pořádná investice, ale stojí za to. Jsem nadšená. Už v lednu předčila všechna má očekávání. I kdyby byla Evoluce dvakrát dražší, stejně bych do ní šla. Ano, musíš na sobě makat. Ale Luci všechno tak krásně připravila, že si ani nevšimneš, že pracuješ a hlavně - baví tě to. Naplňuje. Dává obrovský smysl. Tvůj růst už nikdo nezastaví. Je nevyhnutelný. Pak se jednou za čas otočíš a řekneš si - Ty jo, to jsem ušla vážně tak daleko? Za tak krátkou dobu? Bez Evoluce poslání bych nebyla tam, kde jsem dnes. Jsem o tom hluboce přesvědčená, proto nepřestanu Luci být vděčná, že nás neustále tahá z komfortu, drží nám prostor."
Věra Nekulová
Neskutečné, Luci! Bylo to zábavné, překvapující, hluboké... Vzalo mě to do jiné kvality bytí, přemýšlení a zažívání. Obohatilo mě to jako člověka i jako podnikatele a zároveň to obohatilo nás jako pár. Cítím, že se ve mně stalo něco zásadního a jsem dojatá. Jakoby někdo vzal laťku a posunul ji o několik pater výš, zkrátka „převibrování".

Jsi velmi pozorná posluchačka a máš opravdový zájem. Člověk se s tebou cítí přijatý a milovaný. Měla jsem celý den pocit, že jsi tam opravdu pro nás. A chápu, proč u tebe lidé tak rádi nakupují. Jde totiž cítit, že si každého nesmírně vážíš a opravdu ti záleží na tom, aby tví klienti byli spokojeni.

Také jsem během našeho mentoringu cítila, jak je pro tebe důležité, aby se nám to líbilo. Jak moc jsi všechno dopředu promýšlela a jak ses naciťovala. Je to, jako když o někom přemýšlíš, že mu chceš darovat něco krásného k Vánocům a dáváš si hodně záležet, abys to trefila. Byl to pro mě nádherný pocit... Inspirovalo mě to – svým klientkám bych také chtěla dopřát tento prožitek.
Petra Vystavělová o VIP dni

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pojďme se propojit na sociálních sítích


S láskou a úctou