Zážitky, vzdělávání a inspirace
pro tvůj osobní i profesní růst. 

Online kurzy, programy i akce naživo. 
Nenech si ujít masterclass, webináře a výzvy pro tvůj spokojený život.
Kalendář mimořádných příležitostí.

Milionový rok

od 15. 7. 2024

Inspiruj se a nech se vzít do pole úspěchu a možností. Milionové nabídky, mindset, prodeje, klienti, identita, strategie, obsah, příležitosti, spolupráce. To vše získáš po celý rok v rámci Milionového roku se mnou, kde ti posdílím všechny zásadní kroky, které mě opakovaně za poslední dva roky vedly k milionovým obratům denně. Pojď se posunout díky mým zkušenostem i ty.  

Více informací

Začátek kurzu ALCHYMIE

od 19. 8. 2024

ALCHYMIE je pro tebe, pokud jsi připravena dovolit Životu, aby tě otevřel. Zažiješ 3 měsíce mé plné podpory, nových informací, technik a cvičení, bonusů a setkání. Obsah má podobu videí, ke kterým dostaneš i MP3 nahrávky. Vše přehledně ve členské sekci a doprovodné FB skupině. Přečti si reference od účastnic kurzu.

Více informací

Video kurz ZDARMA Najdi své poslání

24. 8.–26. 8. 2024

Kurz Najdi své poslání je přesně pro tebe, pokud toužíš používat své dary a talenty, ale nejsi si jistá, jak je v sobě objevit a reálně začít žít. Možnost přihlášení již brzy.

Začátek kurzu Alchymie tvého poslání

od 2. 9. 2024

Poznej své zdroje, inspiraci sílu a motivaci. Alchymie je nalezení skutečného poslání. Alchymie jsi Ty, která skládáš nejdůležitější dílky vlastní duše tak, aby spolu harmonicky souzněly. Podrobnější informace zveřejníme již brzy.

Akční výzva Smysluplné sítě

2. 9.–23. 9. 2024

Přidej se do 21denní výzvy na zvýšení tvé viditelnosti, dopadu a příjmu. Akční kroky na každý den.

Více informací

Mámy a dcery

4.–6. 10. 2024

Pobyt pro mámy a dcery od 8 do 15 let s Martinou Kykalovou a Vendy Šprynglovou v Tuněchodském mlýně.

Více informací
Mámy a dcery

Žij své Miliónové flow™

12.–13. 10. 2024 - ZBÝVÁ POUZE 5 MÍST

Mentoringové a prožitkové setkání pro malou VIP skupinu podnikatelek na Chateau Herálec s Lucií Harnošovou.

Více informací

Mámy a dcery

18.–20. 10. 2024

Pobyt pro mámy a mladší dcerky od 6 do 9 let s Martinou Kykalovou a Vendy Šprynglovou v penzionu Slunečnice.

Více informací
Mámy a dcery

Mámy a dcery

22.–24. 11. 2024

Pobyt pro mámy a dcery od 8 do 15 let s Martinou Kykalovou a Vendy Šprynglovou v penzionu Slunečnice.

Více informací
Kykalová, Šprynglová

Videa z akcí

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jak popisují účastnice zážitky z akcí naživo?

Naše recenze jsou ověřené. Po akci zasíláme přímo našim zákaznicím e-mailem formulář, který mohou vyplnit a my poté recenzi zveřejníme.

Alchymie naživo

"Po neuvěřitelné neděli ve společnosti okouzlujících, inspirativních a pozitivní energií naladěných vlčic ❤️ jsem se vydala do přírody. Běhala jsem v lesích, procházela se říčkou v místech, kde jsem běhala jako ta malá divoká Monča a náramně si to celé užívala. Celá alchymie naživo mi však otevřela oči i duši opět o kus víc a je to úžasné poznání. Ta energie mi vzala dech a slova z úst. A já jen nevěřícně koukala, jaké úžasné ženy jsou v mé blízkosti. Nedokázala jsem se naplno uvolnit, protože to pro mě mezi tolika ženami bylo něco nového, ale i tak to bylo neuvěřitelné. Hlava mi to vůbec nestíhala chápat, ale bylo to nádherné. Mockrát děkuji všem, které jsem mohla poznat osobně. A hlavně děkuji tobě Lucie Harnošová za úžasný přístup plný lásky a něhy, který do celého projektu vkládáš. Je pro mě ctí být součástí tohoto kruhu moudrých žen, které myslí podobně jako já. Učím se od vás a inspiruji, děkuji vám za to.😘 Teď už nemám pocit, že jsem divná, jen jsem prostě svá."

Rituál menarché return

"Ahoj Luci, musím ti říct, jaký na mě měl rituál menarche vliv. Užívala jsem si to opravdu naplno. Jsem ráda, že jsem si dovolila vyběhnout v šatech ven a splynout tam s přírodou. Přechod z dívky v ženu byl pro mě moc důležitý, ani jsem netušila, jaký velký vliv to může mít.... Má to velký vliv na mé jednání, cítím se teď mnohem jistější. Dokonce i doma se cítím ukotvená, vím, co chci. Nejsem tak zahlcena, dokážu říct včas tak dost, hranice se mi teď dávají mnohem snáz. Má to vliv i na úklid, daří se mi nezahrabat a navíc nechci odtud utíkat, to jsem cítila poprvé, že mi tu je dobře. ... Chtěla jsem ti to napsat, jaký má tvoje práce přesah, dosah, rozsah. Cítím po menarche blaho, klid na duši, radost, lásku obrovskou. Ráda bych to natočila pro ostatní sdílení, ale píše se mi to snáz. Luci, děkuji ti s velkou vděčností, že jsi mi to umožnila."

Pobyt pro mámy a dcery

"AHOJ LUCIE, tady Lenča a Verča, čekala jsem na volný pohodový večer, že ti konečně napíšu. Po pobytu na Rusavě jsem se cítila výborně, vstřebávala informace, spoustu věcí pro mě skutečně nových, co se týče menstruace a s ní spojené cykly... Nikdy o tom se mnou nikdo nemluvil, tak jsem si chvilkama připadala na úrovni těch děvčátek. Byly tam moc krásné a silné ženy. Program jsi měla poskládaný perfektně. Myslím, že všechno mělo své kouzlo, každá jednotlivá aktivita. JSI ÚŽASNÁ MOC, CO VŠECHNO UŽ JSI DOKÁZALA A DĚLÁŠ PRO OSTATNÍ VEDEŠ ŽENY A UKAZUJEŠ JAK TO JDE JINAK A LÉPE. DĚKUJI. OBDIV."
Vzkaz od Lenky

Alchymie naživo

"Ano, Magda byla silným momentem a moc mě příběhy oslovila. V první řadě tím, že jsem se poznala v obou ženách... I v tom, jak jsme naučené hledat všude radost ze života (což je super) a dělat si z ní alibi pro nepohnutí se z místa... Jen vlastně nemám v sobě dokončenou tu závěrečnou gradaci... Protože... Asi nikdy není hotovo a vždy, v každé etapě lze jít dál a hloub k sobě... Vyměnit kariéru za rodinný život, nebo přidat seberealizaci k rodinnému životu... A dál? Zůstat vděčná za to, co už mám, ale stále bdělá k tomu, jestli je to všechno a jestli chci už zůstat na tom jednom místě... To prozkoumávání, kdy je potřeba se posunout dál... K tomu chci zůstat otevřená."

Pobyt pro mámy a dcery

"O pobytu pro mámy a dcerky jsem už nějakou dobu věděla, chtělo to jen ten správný čas, aby dozrálo rozhodnutí jet. Dcerka je ve fázi dospívání, mívá silné noční úzkosti, obavy a nejistoty, často si ke mě chodí pro pomazlení a podporu. Takže prostě přišla ta správná doba. Samozřejmě byla trochu nervózní, nevěděla, co ji čeká... Ale po úvodním sdílení byla její nervozita pryč. Hned první večer zavládlo nadšení - "mami, tady je to super, hlavně to společné vykládání" 🙂 Velmi silný a dojemný byl sobotní rituál. Pro dcerku jsem do její krabičky mimo jiné připravila i velmi osobní dopis a muž přidal šperk s věnováním. Když mezi dárky dcerka objevila toto, najednou bylo plno slz. Že i táta na ni myslel a můj dopis přes slzy nemohla dočíst..."mami, já vás mám tak ráda...." Máme s dcerkou pevný a krásný vztah, ale toto sdílení nám jej ještě víc prohloubilo, cítily jsme to obě. Je mezi námi ještě větší vzájemné pochopení pro tu druhou. A to je asi to nejvíc, co nám tento nádherný víkend dal a z čeho budeme už napořád čerpat. Toto se prostě nezapomíná 🙂 Samozřejmě také i plno praktických informací, o řadě z nich už dcerka věděla, jiné slyšela úplně poprvé. Luci, velmi oceňuji Tvoji práci a myslím, že se Tvoje životní cesta vydala naprosto báječným směrem 🙂 Děkuji z celého srdce."
Vzkaz od Petry Busiu