Typická chyba v mnoha ložnicích

V dnešní době je již vědecky dokázané, že naše těla jsou vytvořená z vibrující energie a že veškerá hmota je vzájemně propojená energie rotující ve spirále. My tuto spirálu dnes použijeme i ve vysvětlení důležitého partnerského tipu, který může vnést velké pozitivní změny nejen do vaší ložnice.

Naučte se tuto základní informaci o polaritě používat a zaručuji vám, že vnesete do vztahu novou šťávu a náboj. 

V každém z nás je mužská i ženská energie, která má rozdílné kvality a doplňuje se. 

U žen se většinou silněji projeví ženská energie a u mužů mužská. Cílem je harmonie v nás a proto se navzájem ovlivňují a doplňují tak dlouho, dokud jí nedosáhnou. Máme v sobě tedy plusovou a mínusovou polaritu, která se projevuje v nás v každém, ale i v partnerství a v dynamice sexuální energie.  Přesně to nám vnáší do vztahu vášeň i hluboké pochopení. 

Jak to tedy je s polaritou mužskou a ženskou?

Obecně přijímaný model sexuality často ukazuje, že se při vzrušování soustředíme především na pohlavní orgány. Ale muži a ženy se otevírají odlišně. A to, co funguje na muže, je přesně to, co zavírá ženy. 

Tajemství probuzení sexuální energie ženy, a tím i jejího zájmu o milování a touhy po něm, neleží v klitorisu ani ve vagíně. Přístupovou cestu k sexuální energii ženy a k její vnitřní životní síle najdeme v jejích prsou, která jsou silně spojena se srdcem. A tím pádem s emocemi, povídáním, sbližováním.

Spirálová dynamika vzrušení ženy.

Představte si spirálu, jejíž středem je její sexuální centrum. Začněte sexuální aktivitu zaměřením na periferie jejího těla. Pro ženu je důležité postupovat velmi pomalu a směrem zvenku, z periferií až k yoni.  Stejným způsobem, jakým byste se přiblížili k posvátnému místu, je způsob, jak sexuálně přistupovat k ženě. Yoni je místem úcty a pokud muž přistupuje ke své ženě takto, její extáze a odevzdání krásně stoupá. Ženu tedy otevírá důvěrná atmosféra, letmé doteky ve vlasech, na krku, na rukou, jemné políbení, něžné doteky na prsou, ale také povídání a to, že se cítí milovaná a přijímaná. Pro ženu je důležité, aby penis vstoupil do vagíny až ve chvíli, kdy po něm žena touží, je mokrá, otevřená a připravená. Plusový bod ženy, ze kterého ona dává, čerpá, ze kterého se spirála vzrušení začíná rozvíjet jsou tedy prsa, hrudník, srdce. 

Samozřejmě ne vždy nutně potřebujeme dlouhý čas otevírání se. Záleží to na naší fázi cyklu a také na celkové důvěře ve vztahu. Jestliže máte krásný vztah a žena je ve svém životě převážně spokojená, i při milování se otevírá rychleji a cítí se hezky.  

A jak to tedy mají muži?

Jejich proudící, pozitivní náboj leží v penisu.  Přes ten se otevírají. Přes ten penetrují celý svět. A potřebují cítit, že  žena penis miluje, přijímá a uctívá. Tím se muž nejvíce otevírá. Ze vzrušeného plusového bodu pak může rozprostírat energii do celého těla, až do svého mínusového bodu /což je přesně ten plusový bod ženy, proto se tak krásně doplňujeme/ a slastné proudy vzrušení se posouvají i mimo oblast pánve. 

Představte si spirálu se středem jako sexuálním centrem. Energie muže je přirozeně velmi silně zaměřena na sexuální centrum. Podobně jako se formují vlnky, když hodíte do jezera kámen, pohybující se od středu k obvodu, tak je to s mužskou sexuální aktivací.

Začněte tedy sexuální aktivitu s mužem tím, že nejprve uctíte jeho lingam (penis). Jakmile se probudí a cítí stoupající energii, můžete tuto probuzenou sexuální sílu šířit po celém těle hlazením jeho nohou a nahoru přes jeho trup k ramenům a dolů do paží a jeho rukou. To mu pomůže rozšířit jeho kapacitu pro stavy potěšení celého těla. Probuďte tedy nejprve jeho penis, tehdy se bude cítit nejvíce poctěný a milovaný. Teprve poté spojí své vzrušené potěšení s jinými částmi těla. 

Proto nezačínejme hladit muže na vlasech a rukou a nečekejme, že bude tak vzrušený, jako býváme my ženy. Nebojme se dotýkat se rovnou lingamu a dejme najevo, že si to opravdu užíváme, že je to ta nejlepší činnost, jakou právě teď můžeme dělat. A pokud to tak zatím necítíte, moc doporučuji přečíst si knihu Osvobození do orgasmu.

A muži,  vy naopak jděte od periferií k yoni až tehdy, když žena celá slastně už po doteku na vagíně či proniknutí penisu touží. Nechte ji krásně rozžhavit svojí trpělivostí a jasným vedením.

Komentáře
  1. Lea napsal:

    Mohla bych poprosit o odkaz na všechny článek nebo studii, dokazující, jak píšete v úvodu, že naše těla jsou vytvořená z vibrující energie a že veškerá hmota je vzájemně propojená energie rotující ve spirále

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Archivy