O ženské cykličnosti pro ženy i muže

Možná ženy nejsou tak nepředvídatelné, jak si muži často myslí. Možná už jste o ženské cykličnosti dokonce někdy slyšely anebo ji už žijete, ale neumíte ji vysvětlit mužům? Přizvěte je k tomuto videu.

Možná má váš partner někdy pocit, že má doma několik různých žen, které se vynořují náhodně a nikdy neví,
s kterou vaší částí se potká. Jeden den ho budíte polibkem a jiný vstáváte a už od rána jste napjatá. Nakolik se to může zdát nahodilé, je v tom velice silný a jasný rytmus. Proto právě téma Cykličnosti nemusí být jen mapou pro nás samotné, ale můžeme v něm nalézt klíč k odemknutí většího potenciálu našeho partnerství. Protože pokud se tvůj partner naučí, jak tě v dané fázi podpořit a jak ti naopak neklást překážky, profitovat budete oba dva. Pojďme se dnes spolu pustit do tématu Ženské Cykličnosti ~ video doporučujeme i mužům.

Jsem vděčná maminka dvou dospívajících dcer a spokojená manželka a partnerka. Ráda objevuji nová témata, zkoumám, zkouším a hraji si. Inspiruje mě dětská spontánnost a otevřenost. Miluji dobrodružství, svobodu, dobrou kávu, saunování, kytovce a léčivé ženské sdílení. Jsem tvůrkyní projektu Alchymie ženy, pořádám pobyty pro mámy a dcery, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají otvírat oči a milovat život.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.