Jsi všeho schopná?

Jak často máme velké sny, vize, plány, záměry do budoucna. Sníme, co všechno uděláme, kam se podíváme, co budeme mít a pak přijde příležitost, možnost posunout se dále, udělat důležitý krok a najednou couvneme? Nebo váháme? Příliš lpíme a spoléháme na své jistoty, které nás drží v bezpečí. Obáváme se udělat krok, vystoupit z naší komfortní zóny, uchopit příležitost a jít do realizace svých vizí a záměrů.

Dokážeš uvidět příležitost, kterou sis manifestovala a život ti ji konečně přinesl a udělat pro ni cokoli? Všechno, co po tobě život a okolnosti vyžadují? Odložit obavy z nejistoty, neúspěchu, posměchu ostatních a začít tvořit, udělat změnu, odjet, posunout se?

Zeptej se sama sebe: „Jsem opravdu všeho schopná?“ Jsem schopná postavit se za svůj život, změnit ho, odložit staré vzorce, nefunkční přesvědčení, jít do neznáma, zkusit, co jsem ještě nikdy nezkusila? Dokážu vykročit nově na svou životní, podnikatelskou nebo vztahovou cestu? Ano? Opravdu ano?

A pokud ne, co ti v tuto chvíli brání? Proč nejsi ochotná nechat se vést, pouštět, jít do odvážných kroků, dělat změny? Kde ti to drhne a drží v zajetí jistot, které se bojíš opustit? Proč nemáš odvahu následovat svou intuici, své vnitřní vedení a odevzdat se s důvěrou životní cestě, která se ti otevírá? Kdy v životě jsi udělala nějakou absolutně nelogickou věc, která ti vůbec nedávala smysl, vůbec se nehodila a přesto si tuto výzvu přijala? Jaké to bylo? Co ti to nakonec přineslo?

Je opravdu důležité naslouchat tomu, kam nás život vede. Trénovat si říkat životu a příležitostem ANO. Umět příležitosti vidět a s důvěrou se jim otevírat. Třeba z počátku pomalými krůčky, ale udělat aspoň jeden krok kupředu. A pak postupně další a další. Dovolit si víc a víc. Být všeho schopná. Otevře ti to úžasnou cestu důvěry životu a přijímání hojnosti. 

Důvěřuj procesu, který se právě děje. Vše se děje pro tvé nejvyšší dobro. I když to v tuto chvíli ještě nemusíš vidět. Nevadí. Není třeba lpět na konkrétní představě ani čase, kdy se tvé sny uskuteční. Stačí být bdělá a otevřená. V absolutní důvěře životu. Jinak mu neumožníš, aby ti přinesl to nejlepší.

Pokud ve svém životě ještě nemáš, co potřebuješ, ale toužíš po tom, znamená to, že už to na tebe čeká, ale potřebuješ se změnit, aby se to mohlo uskutečnit. Staň se člověkem, který to, po čem toužíš, už v životě má. Dělej, jako bys to už žila a dříve nebo později se to stane realitou, protože to budeš umět uvidět a přijmout. Už budeš tím člověkem, který to má. Někdy to trvá chvilku, někdy roky. Vše je v pořádku, každý má svůj čas. Ale stane se to. Od tebe se očekává jasné: ANO.

Je třeba se uvidět a udělat odvážný krok kupředu. Buď ve své síle a odvaze. Důvěřuj životu, že ti přinese to nejlepší, co potřebuješ. Už je to pro tebe připravené, jen musíš dozrát a být schopná pro své sny a záměry udělat všechno.