Dary mateřství – rozhovor s MUDr. Martinou Kykalovou

Naše děti jsou každý den, každou vteřinu naše zrcadla.

Martina Kykalová je lékařkou, terapeutkou tradiční čínské medicíny a především čtyřnásobnou maminkou třech dospívajících dcer a malého syna. Provází také ženy a dívky na Pobytech pro mámy a dcery. Je navíc garantkou prvního salónu s intimní ženskou napářkou v České republice.

Martina v rozhovoru sdílí svůj příběh, jak se z frustrované, vyčerpané, hotové mámy stala mámou na prvním místě. Její cesta začala kurzem Alchymie ženy, který byl v jejím životě zlomový, otevřel jí netušené možnosti a přinesl motivaci ke změně.

Jaké jsou dle Martiny DARY MATEŘTVÍ?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Načerpej od Martiny inspiraci, kdy ve videu popisuje princip Umění pěstování života. Jedná se o nezbytnost sebelásky z pohledu čínské medicíny.

Čtyři oblasti, kterým bychom se měli věnovat, když chceme mít v našem životě rovnováhu, se nazývají Čtyři nohy židle. Pro životní harmonii je nezbytné, aby byly tyto nohy vyvážené. Pro naše tělo je důležité, abychom měli energii. Hlavními zdroji jsou JÍDLO a DECH. Více se dozvíš ve videu.

Nastup i ty na svou cestu k životní spokojenosti, užívej si naplno dary mateřství, měj naplněné vztahy a miluj sama sebe. Online kurz Alchymie ženy je tady pro tebe, aby tě v tom podpořil.

Přední mentorka žen zaměřená na ženskou sexualitu, sebelásku a seberozvoj. Studuje koučování na Institutu integrované sexuality v Americe. Založila projekt Alchymie ženy, kde během tří let prošlo kurzy již přes 35 tisíc žen. Napsala knihu Deník mámy a dcery a sama má dvě dospívající dcerky. Se svým manželem oslaví již 20 výročí od svatby a je jí velkou podporou nejen na podnikatelské cestě. Pořádá workshopy, konference, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají otvírat oči a milovat život.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů