Jedinečná v kruhu

Kruh patří do ženství. Znázorňuje cykličnost, spojení v jednotě, proměnlivost, sdílení, sesterství a nekonečnost času.

Zároveň nezůstáváme na jednom místě, nejsme “zacyklené” a “zaseknuté v kruhu”, ale posouváme se výš a výš anebo hlouběji podle toho, co je právě potřeba.

Čtyři hlavní pilíře, na kterých stojí ALCHYMIE ŽENY jsou INSPIRACE, PODPORA, HÝČKÁNÍ A OSLAVA.

 

Inspirace zevnitř navenek a také zvenku dovnitř. Vzájemná inspirace, informace, nové poznatky a AHA momenty.

Podpora od dalších žen, podpora v kruhu. Vědomí, že na nic nejsme samy. Že můžeme sdílet s dalšími ženami a se světem. Že sdílení je pro nás bezpečné a sesterství léčivé. Že máme stabilitu v sobě, i když to v našem životě právě bouří.

Hýčkání, které je nám ženám vlastní a které si umíme nádherně dát i vzájemně. Péče, jemnost a laskavost.

Oslava a uctění všech našich archetypů, našeho života a bytí. Oslava krásy ženy.

 

Tyto čtyři pilíře jsou také v kruhu, protože na sebe navazují. Inspirací to obvykle začíná.  Podpora, která nemusí být vždy jen jemná, někdy je to také pěkně náročný procec, nás vede k uskutečňování, k akci, ke změnám. Proto je následné hýčkání více než příjemné, je nezbytné. Pro dosycení a vyživení. A na závěrečné oslavě uděláme krásnou tečku. Uzavření cyklu. Ať můžeme jít svobodně zase dál.

 

Toto vše ALCHYMIE ŽENY přináší na rituálech, kurzech i ve článcích a videích.

Přední mentorka žen zaměřená na ženskou sexualitu, sebelásku a seberozvoj. Studuje koučování na Institutu integrované sexuality v Americe. Založila projekt Alchymie ženy, kde během tří let prošlo kurzy již přes 35 tisíc žen. Napsala knihu Deník mámy a dcery a sama má dvě dospívající dcerky. Se svým manželem oslaví již 20 výročí od svatby a je jí velkou podporou nejen na podnikatelské cestě. Pořádá workshopy, konference, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají otvírat oči a milovat život.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.