Konec hodných holek aneb být sama sebou

V tomto tématu se může najít každá z nás. Ve videu předávám cenné rady o tom, jak v sobě identifikovat vzorec „hodné holky“ a jak s ním pracovat.

Hodná holka touží po lásce a mnohdy je ochotna udělat cokoliv, aby ji získala. Často se při tom zapomíná na vlastní potřeby a přetvařuje se, aby uspokojila očekávání druhých. Je to téma, které úzce souvisí s naší schopností milovat samy sebe. Důsledky tohoto chování v dospělosti jsou zjevné. Často se podřizujeme autoritám, i když nám naše vnitřní pocity radí jinak. V důležitých vztazích ustupujeme, protože chceme, aby fungovaly. Svoje potřeby neprojevujeme a možná se stydíme za to, že tímto projevem bychom mohly vyčnívat z davu. Svoje emoce a vlastní divokost často potlačujeme a když je ukážeme máme pocit viny.

V tomto videu se dozvíš, jak se s tímto vzorcem vyrovnat a začít si více vážit sama sebe. Ukáži vám cestu, jak se stát autentickými a žít šťastný a vyvážený život. Pokud jsi připravena poznat cestu ke svému já, tak se pojď na video podívat!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů