Nejsou ty děti trochu „moc“? – rozhovor se Sašou Polarczyk

Pro každého rodiče je někdy těžké zvládat projevy svého dítěte, obzvláště ty nežádoucí, kterých je moc. Na každého rodiče je ale „moc“ něco jiného. Jistě vás napadne spousta situací ze života:

  • „Uklidni se, nelítej, jsi moc divoká!”
  • „Janička je hodně ufňukaná.”
  • „Mluv tišeji, ty pořád strašně řveš.”
  • „Ale jdi ty, všeho se moc bojíš.”
  • „Přestaň se tak předvádět!”
  • „Honzík je velmi přecitlivělý.”

Taky jste alespoň jednou řekli podobnou větu? Které chování vašeho dítěte je na vás „moc“? V rozhovoru se Saškou se dozvíte 8 mentálních jazyků, které souvisí s chováním dětí. Které jazyky mohou být na rodiče „moc“? Jak mohou mít děti odlišně nastavené chování vlivem jejich typu osobnosti. Co je pro jeden typ normální projev, i když druhý typ tu stejnou věc nezvládá. Jak může rodiče vyčerpávat typologicky různorodá komunikace a co se s tím dá dělat.


Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přední mentorka žen zaměřená na ženskou sexualitu, sebelásku a seberozvoj. Studuje koučování na Institutu integrované sexuality v Americe. Založila projekt Alchymie ženy, kde během tří let prošlo kurzy již přes 35 tisíc žen. Napsala knihu Deník mámy a dcery a sama má dvě dospívající dcerky. Se svým manželem oslaví již 20 výročí od svatby a je jí velkou podporou nejen na podnikatelské cestě. Pořádá workshopy, konference, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají otvírat oči a milovat život.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.