Když pustíme do svého života sebelásku – rozhovor s Petrou Nejedlou

Petra Nejedlá se zaměřuje na celostní a respektující logopedii pro děti. Pracuje hlavně i s jejich rodiči a učí je, jak laskavou formou zvládnout vady řeči, sluchu a hlasu u svých dětí. Shlédni rozhovor s touto inspirativní manželkou a maminkou tří kluků a její cestu k úspěšné a sebevědomé ženě, která zažívá neuvěřitelné proměny, po tom, co si do svého života pustila SEBELÁSKU a dovolila si dát sama sebe na první místo.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Věřím tomu, že sebeláska otvírá dveře nám všem, každému jinak a každému tak, jak si sami dovolíme. Jubilejní 10. ročník velmi úspěšného kurzu Alchymie ženy je tu pro tebe a tvé štěstí, které máš pouze ve svých rukách. Dovol si žít takový život, jaký si přeješ a změny na sebe nebudou dlouho čekat.

Přední mentorka žen zaměřená na ženskou sexualitu, sebelásku a seberozvoj. Studuje koučování na Institutu integrované sexuality v Americe. Založila projekt Alchymie ženy, kde během tří let prošlo kurzy již přes 35 tisíc žen. Napsala knihu Deník mámy a dcery a sama má dvě dospívající dcerky. Se svým manželem oslaví již 20 výročí od svatby a je jí velkou podporou nejen na podnikatelské cestě. Pořádá workshopy, konference, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají otvírat oči a milovat život.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Archivy