Co přinesl 2. ročník Kongresu ženského podnikání

Už je to měsíc, co proběhla inspirující vlna Kongresu ženského podnikání, a já se stále koupu ve vděčnosti za to, jak úžasné to je, když se ženy spojí, aby se navzájem podpořily. A že jich tentokrát nebylo málo! Kromě 26 zkušených lektorek, které do kongesu přispěly svými rozhovory, nejde opomenout především téměř 6000 žen, které celý kongres sledovaly z pozice divaček a které se také zapojily svým sdílením do facebookové skupiny. Díky všem zapojeným skupina nádherně žila a atmosféra, která se v ní vytvořila, byla nezapomenutelná. 

Letošní ročník Kongresu se tedy opravdu parádně vydařil. Téměř všemi rozhovory se přirozeně prolínala linka autenticity, která se tak stala neplánovaným a nepojmenovaným tématem kongresu. Autenticitu jsme si mohly užít opravdu z různých úhlů pohledu. Z úst lektorek zaznělo nejedno poselství k tomu, abychom si dovolily být v podnikání samy sebou. Cest, jakými můžeme uchopit svoje podnikání, totiž nejsou desítky ani stovky ani tisíce. Je jich přesně tolik, jako žen, které se rozhodnou do svého podnikání ponořit naplno. Protože každá z nás jsme originál. Protože každá máme svoje srdce, ze kterého záříme svojí energii vstříc svým klientům a klientkám. A ano, není nutné vymýšlet strategie od nuly, když fungují a může nám je mentorka předat. Ale každá si v nich najdeme pak naši cestu, kterou budujeme komunitu a tvoříme svůj projekt.

A jakou inspiraci jsem si v Kongresu ženského podnikání našla já jako jeho pořadatelka? V rozhovorech často zaznívalo ještě jedno často opomíjené téma, a sice oslava našich malých i velkých úspěchů. My ženy jsme na sebe často přísné, chceme neustále růst, posouvat se a zlepšovat. A přitom se zapomínáme oceňovat za to, co už se nám povedlo, čeho jsme už dosáhly. Proto jsem slavila i v průběhu kongresu. A pro připomenutí oslavy jsem poslala úžasným ženám z mého nejužšího týmu tyto nádherné kytice.

Ženy to potěšilo a mě zase zahřálo u srdce, že jsem jim i touto formou mohla poděkovat za spolupráci a hlavně vzájemnou podporu. Kytičky se stanou novou tradicí, kterou si z kongresu odnášíme a budeme si ji dále rozšiřovat.
A posíláme ji i vám touto formou jako krásný tip, jak oslavit i ty vaše úspěchy. Doporučuji firmu Fleurop, která nám zajistila dokonce zaslání do zahraničí.

Na závěr nemůžu opomenout ani to, jakou mám radost, že téměř 400 žen se přidalo i do kurzu Alchymie ženského podnikání. Přeji těmto odvážným ženám nádhernou společnou cestu a už se moc těším, až otevřeme 3. ročník jak Kongresu ženského podnikání, tak i kurzu Alchymie ženského podnikání. Pokud už teď víš, že si příští ročník kurzu nechceš nechat ujít, můžeš se už dnes zapsat na čekací listinu. Budeš tak mezi prvními ženami, které se o otevření kurzu dozví, a neuteče Ti ani nejlepší cena. A pokud bys ráda s podnikáním začala, ale nemáš stále jasno s tématem, tak Tě srdečně zvu do kurzu Alchymie Tvého poslání, který své brány otevře už brzy. V tomto kurzu si ujasníš své směřování a připravíš se na to, abys přístí rok mohla rozjet svůj jedinečný autentický projekt.

Lucie je přední česká mentorka žen, vizionářka, spisovatelka a úspěšná expertní podnikatelka zaměřující se na ženský seberozvoj. Založila projekt Alchymie ženy, kde během šesti let prošlo jejími kurzy a programy přes 100 000 žen. Skrze své online kurzy pomáhá ženám najít své poslání, rozjet ziskové online podnikání a probudit ženskou energii a sebelásku. "Jsem nadšená z toho, že pomáhám tisícům žen říkat svoji pravdu, stát ve své síle, plnit si svá přání, vytvářet život svých snů a žít ve svobodě."