Mandala poslání – rozhovor s Petrou

Sešly jsme se s Petrou Holubovou, abychom si popovídaly o tom, kdo je a co jí přinesla účast v kurzu Alchymie Tvého poslání.

Peti, jak by ses nám představila, řekni nám, kdo jsi a přibliž nám, co děláš?

Hodně jsem se přesunula od těla k mysli. Hledání poslání mě provázelo už od střední školy. Šlo mi skoro všechno a spousta mě toho bavila. Přesto jsem nemohla najít to, o čem bych řekla: „Jooo, tohle chci dělat naplno!“

Nakonec jsem se dala na studium fyzioterapie. Vlastní problémy se zdravím i ve vztahu mě ale dovedly na cestu osobního rozvoje. Během první rodičovské jsem si uvědomila, že moje možnost pomáhat lidem na rehabilitaci je velice omezená. Začala jsem tedy hledat cesty, jak pomáhat efektivněji a komplexněji. V lednu 2016 jsem založila na Facebooku stránku Průvodkyně na Cestě k lepšímu životu.

Témata, kterým jsem se na stránce věnovala, se postupně trochu měnila. Mimo osobního rozvoje jsem se věnovala jsem i informovanosti rodičů ohledně očkování, přirozeným porodům atd.

V jaké situaci jsi byla před kurzem ALCHYMIE TVÉHO POSLÁNÍ?

Před kurzem jsem přemýšlela, jestli není můj záběr moc široký. Chtěla jsem si udělat jasno v tom, co je to hlavní, co můžu lidem nabídnout, a kam směřovat svou pozornost.

Proč ses rozhodla vstoupit do kurzu a co jsi od něj očekávala? 3 největší AHA momenty: Co ses v kurzu naučila a jak se to konkrétně odrazilo v praxi.

První věcí, která mě v Alchymii poslání fascinovala, bylo vybarvování Mandaly poslání. Dozvěděla jsem se v ní o sobě a svém životě spoustu zajímavých věcí.

Druhým velkým přínosem pro mě byla kresba diagramu IKIGAI. Pokud ho neznáte, jedná se o průnik toho, co miluji, umím, co můžu nabídnout světu a za co můžu dostat zaplaceno. Uvědomila jsem si díky ní napřiklad to, že se sice vyznám v tématu očkování, ale že mě stresuje a vyčerpává. Přestala jsem mu tedy věnovat pozornost.

Nejdůležitější pro mě ale bylo to, že mě kurz motivoval k akci. Měla jsem už mnoho měsíců vytvořený kurz, který lidem pomáhá správně formulovat jejich cíle a začít s jejich realizací. Od jeho prvního spuštění jsem se hodně posunula. Mimo jiné jsem si udělala kurz neurolingvistického programování. Přemýšlela jsem, že kurz předělám a zahrnu do něj nové techniky, nicméně jsem to stále odkládala.

Díky Alchymii poslání jsem se odhodlala původní verzi přepracovat a hned ji i spustit v testovacím režimu pod novým názvem Ujasni si cíl a vykroč správným směrem.

Co máš teď v plánu: Jaký je tvůj další krok na cestě tvého poslání?

V tuto chvíli věnuji nejvíc energie své skupině To, co žiju, tvořím já – skupina pro osobní rozvoj. V říjnu se v ní budu soustředit na téma sebehodnoty. Výhledově se chystám na výzvu pro zlepšení partnerských vztahů, na kterou bude navazovat kurz na toto téma.

Co bych vzkázala ženám, které hledají své poslání a přemýšlejí, jestli vstoupit do kurzu

Alchymie poslání přináší nejen rady a techniky k posunutí se na cestě za svým posláním, ale i podporu mentorek a ostatních žen. Současně tu navážete nová spojení nebo kamarádství se ženami, se kterými se můžete na cestě za vaším posláním podporovat i po skončení kurzu.

Kde se ženy s tebou mohou setkat?

Petra Holubová – Průvodkyně na Cestě k lepšímu životu

Na životě miluju, že můžu vytvářet vztahy, milovat, sdílet, tvořit, cítit odvahu, vděčnost. Že můžu konat a činit. Působím jako manažerka české firmy Green Ways, zelené potraviny a jako lektorka Alchymie Tvého poslání. Teď zahřívám na prsou další krásný projekt. Vznikla Magicky dokonalá. Magicky dokonalá žena, mysl, bytost, vše, co chce růst a rozvíjet se. Podpořím vás v procházení změnou, v růstu, v problému najdeme východisko, v rozjezdu podnikání.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.