Přemýšlela jsem o tom, co budu dělat, až mi skončí rodičovská

Sešla jsem se s Lucií Godžákovou, abychom si popovídaly o ní, o jejím životě a o poslání, které ve svém životě cítí a žije. Více o Lucii se dozvíte v rozhovoru.

Luci, řekni nám, kdo jsi a co děláš?

Jsem máma 3 kluků, toho času na rodičovské dovolené. Již od dětství se věnuji navrhování a šití oděvů a v oblasti textilu jsem vždy i pracovala. Miluji psaní, tanec, práci na zahrádce, květiny a bylinky. Zajímám se o osobní rozvoj a také o alternativní způsoby léčení.

Můj projekt, který vznikl v průběhu kurzu Alchymie Tvého poslání, se jmenuje Sebou oděná. V něm tvořím originální oblečení pro ženy s příběhem. Každý design má svůj příběh doslova otištěný na látku, čímž ženám předává nejen nezvyklý půvab, ale i hlubší poselství. Toto poselství je zároveň zpracováno i do meditace, která je nedílnou součástí šatů. Ženy se tak mohou propojit se svou nejniternější ženskou silou a prostřednictvím šatů ji vyzařovat i navenek.

V jaké situaci jsi byla před kurzem Alchymie Tvého poslání?

Přemýšlela jsem o tom, co budu dělat, až mi skončí rodičovská. Mým dětským snem bylo stát se módní návrhářkou. Chtěla jsem začít podnikat a měla jsem připravených i několik nápadů, ale vlastně ani jedním z nich jsem si nebyla stoprocentně jistá. Vždycky tam bylo nějaké ALE. Táhlo mě to více směry a složitě jsem přemýšlela, jak to všechno skloubit nebo co z toho vybrat.

Proč ses rozhodla vstoupit do kurzu a co jsi od něj očekávala?

Chtěla jsem si ujasnit, který z těch mých nápadů je ten pravý a co bych opravdu měla dělat. Znala jsem práci Lucky Harnošové z kurzu Alchymie ženy, kterým jsem právě procházela, proto jsem neváhala se pustit i do dalšího jejího kurzu. Nepochybovala jsem, že pro mě bude přínosný. Takže očekávání poměrně vysoké.

3 největší AHA momenty: Co ses v kurzu naučila a jak se to konkrétně odrazilo v praxi

Největší AHA moment pro mě byl, že poslání nejde vymyslet hlavou. Dokud jsem se snažila „to pravé“ vymyslet rozumem, tak tam bylo vždycky nějaké ALE nebo bylo potřeba dělat kompromisy. Stačilo se ale jen podívat do svých darů a talentů, zaměřit se na to, co mám ráda nebo v čem vynikám, odstranit neopodstatněné strachy, a pak už jenom čekat. A poslání přišlo, bez kompromisů a zbytečných ALE. Na ten dětský sen se nabalila spousta dalších věcí, které taky miluji. To bych v životě hlavou nevymyslela!

Druhý AHA moment byla práce s nastavením vůči penězům. Kolik různých programů vůči penězům mám a že mě všechny blokují, abych si dovolila být bohatá. A že být bohatá je vlastně prospěšné nejen pro mě, ale pro všechny. Díky tomu si teď troufnu nastavit takovou cenu, abych byla sama spokojená s výdělkem a neudřela se u toho k smrti.

Obrovsky přínosné a hlavně úlevné pro mě bylo i zjištění, že v projektu se stačí pohybovat malými krůčky a že hned nemusíme dělat obří skoky nebo přesně vědět, co bude za pět let. To jako máma na rodičovské obzvlášť oceňuji, protože s malými dětmi moc plánovat nejde. Ale malé krůčky dělat jdou.

Co máš teď v plánu: Jaký je tvůj další krok na cestě tvého poslání?

Zatím jsem vše připravovala a teď se konečně chystám spustit prodej. A začínám také pracovat na webových stránkách a e-shopu.

Kde se ženy s tebou mohou setkat?

Na FB stránce Sebou oděná. K tématu léčení nejen těla, ale hlavně duše, mám diskusní FB skupinku Transformací k uzdravení, kde společně s dalšími ženami k tomuto tématu sdílíme a vzájemně se podporujeme.

Co bych vzkázala ženám, které hledají své poslání a přemýšlejí, jestli vstoupit do kurzu?

Jděte do toho! Ne každý najde v průběhu kurzu svoje poslání, i tak ale stojí zato kvůli tomu obrovskému osobnímu posunu, který můžete zažít. Kurz pracuje nejen s myslí, ale taky se srdcem a duší, s tvůrčí i ženskou energií. Jde do hloubky, donutí Vás zanořit se do sebe, zbavit se nepotřebného a vytáhnout na světlo Vaši nejniternější podstatu, abyste mohli zářit. A jako podporu dostanete navrch hromadu praktických rad a cvičení, zasvětí Vás do technických záležitostí týkajících se podnikání, do strategie i do marketingu. Je komplexní a praktický – rozhodně se nebudete utápět v nudné teorii!

Moc děkuji za rozhovor.

Komentáře
  1. 💖 napsal:

    Nejvíce by mne zajímalo, jak najít své poslání a najít bloky, co mi brání být bohatá a splatit své pozemské dluhy z předchozích vztahů. To mne docela tíží, již jsem si uvědomila, že za lásku nemusím platit, jen to nějak nepřichází 🕊️

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů