Ženská cesta z depresí

Lidské životy nejsou jen plné štěstí, splněných snů, lásky a radosti. Ale i plné bolesti, utrpení, v posledních dobách se lidé často setkávají s depresí. O své zkušenosti se podělila Šárka, další účastnice kurzu Alchymie ženy.

Díky praxi, kterou se naučila v kurzu začala postupně vnímat sebe jako důležitou bytost. Začala vnímat své tělo a obracet se k větší spokojenosti. Šárka se s námi dělí i o to, co se stalo s jejím manželstvím po takové vntiřní proměně. Nádherný, inspirativní a hluboký rozhovor.

Šárka dělá Yoni poupátka pastelkami s textem v napojení na ženu. Pomáhá jí ještě práce s cykličností, meditace, přijímání, otužování a dýchání WHM a Dana Brožová a její čištění.

Milovnice dobrodružství, která se každý den učí, jak být vůči sobě všímavější, laskavější, jak žít ve větším souladu s životem, hravě a spokojeně. Máma 3 dětí, lektorka hatha a těhotenské jógy, studentka Mindfulness akademie, která se svým mužem šíří téma přijetí a uvolnění se v nepříjemném, ve stresu - pomocí vědomého otužování, práce s dechem a myslí. Autorka dětské knihy o všímavosti - Andromeda, elfka malá a dospělácké knihy o cestě k hravosti - Vyhrála jsem depresi. www.playeveryday.cz www.martinachomatova.cz
Komentáře
  1. Lucie napsal:

    Moc dekuji za krasne rozhovory se zajimavymi a krasnymi zenami…
    Ma to velkou silu. Diky!!! 🌷🌷🌷

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.