Jak žít bez odpadu

Zero waste, aneb život bez odpadu. Je to vůbec možné? O tom vám poví Míša v tomhle videu. Spolu s tím vám ukáže možnosti a konkrétní tipy, jak se k tomuto, možná lehce vizionářskému, cíli přiblížit. Stačí jen trochu vykročit za hranice své komfortní zóny a nebát se zkoušet alternativy. Odměnou vám bude čistší, zdravější, levnější a mnohem spokojenější život. A navíc, nebudete muset chodit s košem 🙂

Michaela Gajdošová

Jmenuji se Míša a nějakou dobu se snažím žít bez odpadu. Dotáhla jsem to do té míry, že nám před domem nestojí popelnice. Prostě ji nepotřebujeme. V roce 2016 jsem spolu s dvěma kamarádkama Janou a Helčou založila blog Czech Zero Waste, na kterém své zkušenosti se životem bez odpadu sdílíme. Krom psaní blogu děláme i workshopy a přednášky po celém Česku.

www.czechzerowaste.cz

Jsem vděčná maminka dvou dospívajících dcer a spokojená manželka a partnerka. Ráda objevuji nová témata, zkoumám, zkouším a hraji si. Inspiruje mě dětská spontánnost a otevřenost. Miluji dobrodružství, svobodu, dobrou kávu, saunování, kytovce a léčivé ženské sdílení. Jsem tvůrkyní projektu Alchymie ženy, pořádám pobyty pro mámy a dcery, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají otvírat oči a milovat život.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.