Jak žít bez odpadu

Zero waste, aneb život bez odpadu. Je to vůbec možné? O tom vám poví Míša v tomhle videu. Spolu s tím vám ukáže možnosti a konkrétní tipy, jak se k tomuto, možná lehce vizionářskému, cíli přiblížit. Stačí jen trochu vykročit za hranice své komfortní zóny a nebát se zkoušet alternativy. Odměnou vám bude čistší, zdravější, levnější a mnohem spokojenější život. A navíc, nebudete muset chodit s košem 🙂

Michaela Gajdošová

Jmenuji se Míša a nějakou dobu se snažím žít bez odpadu. Dotáhla jsem to do té míry, že nám před domem nestojí popelnice. Prostě ji nepotřebujeme. V roce 2016 jsem spolu s dvěma kamarádkama Janou a Helčou založila blog Czech Zero Waste, na kterém své zkušenosti se životem bez odpadu sdílíme. Krom psaní blogu děláme i workshopy a přednášky po celém Česku.

www.czechzerowaste.cz

Lucie je přední česká mentorka žen, vizionářka, spisovatelka a úspěšná expertní podnikatelka zaměřující se na ženský seberozvoj. Založila projekt Alchymie ženy, kde během šesti let prošlo jejími kurzy a programy přes 100 000 žen. Skrze své online kurzy pomáhá ženám najít své poslání, rozjet ziskové online podnikání a probudit ženskou energii a sebelásku. "Jsem nadšená z toho, že pomáhám tisícům žen říkat svoji pravdu, stát ve své síle, plnit si svá přání, vytvářet život svých snů a žít ve svobodě."