Léčení jizev – video rozhovor se Silvií Šabackou

Máš porodní jizvu a bolí tě po sekci často bedra a své bříško vnímáš najednou cize? Nebo se po porodu radikálně proměnilo tvé prožívání sexuality? Za těmito problémy může stát právě tvá jizva.

V naší společnosti dáváme jizvám jen omezenou míru pozornosti, v lepším případě je promažeme, velmi často je ale necháváme žít vlastním životem s vírou, že se vše časem vyřeší samo. Jenže pak, pár měsíců po porodu mohou přijít problémy a bolesti, které nás ani nenapadne s jizvou spojovat.
Když ale jizvě dáme náležitou pozornost a už v šestinedělí začneme pomáhat nejen jí, ale celému okolí, vytvoříme tak základní podmínky, aby mohla celá tkáň skutečně regenerovat, uvolnit se a tím se vytvořily ideální podmínky proto, aby jizva dobře srůstala, hojila se a nevytvářela řetězení tenze do dalších částí těla. Často stačí opravdu jen maličkost, kterou zvládnete udělat během 2 minut a za plného provozu při péči o miminko.

Získáš mnoho inspirace a jednoduchých tipů, co tvá jizva potřebuje, aby

  • se dobře hojila
  • nevytvořila napětí ve svém okolí, které by následně ovlivňovalo další části těla (zastavíš “mechanismus řetězení)
  • se spolu s ní zahojil také příběh, který nese?

Vše najdete ve video rozhovoru se Silvií Šabackou.

Lucie je přední česká mentorka žen, vizionářka, spisovatelka a úspěšná expertní podnikatelka zaměřující se na ženský seberozvoj. Založila projekt Alchymie ženy, kde během šesti let prošlo jejími kurzy a programy přes 100 000 žen. Skrze své online kurzy pomáhá ženám najít své poslání, rozjet ziskové online podnikání a probudit ženskou energii a sebelásku. "Jsem nadšená z toho, že pomáhám tisícům žen říkat svoji pravdu, stát ve své síle, plnit si svá přání, vytvářet život svých snů a žít ve svobodě."
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Archivy