Pobyty pro mámy a dcery

Již druhým rokem pořádám pobyty pro mámy a dcery. Protože věřím, že dívky mohou ženské kruhy a sdílení velmi obohatit. Prototže vidím, jak se vztah mezi mámou a dcerou tímto společným prožitkem upevňuje a podporuje se v něm důvěra a otevřenost. Vztah mámy a dcery si zaslouží naši péči a pozornost.
Vždy si na pobytech užíváme také hýčkání, odpočinek, spočinutí, legraci, něhu, sdílení, rituál, zdobení se hennou a nová přátelství.

Pro aktuální termíny se můžete podívat do záložky AKCE nebo na web www.mamyadcery.cz

„Milá Luci, chtěla bych sdílet zážitek s dcerou po víkendovém pobytu Mámy a dcery na Samsaře.

Především jsem nesmírně vděčná, že mé dceři někdo šetrně, pozitivně a velmi fundovaně předal informace o tom, jak funguje naše tělo během cyklu a to nejen po té fyzické stránce. Že má možnost uvědomit si, jak hluboce náš cyklus ovlivňuje naše cítění, chování a jednání. Jak úzce je spjat s tím, jak vnímáme sebe a svět kolem nás.

Jsem ráda, že informace o menstruaci nejsou v jejím případě omezeny na pouhé : „tady jsou vložky a tady brufen na bolesti“. Jsem velice vděčná za to, že pokud bude dcera chtít, může již od začátku pracovat s cykličností a uvědomovat si jednotlivé fáze, případně je využívat ve svůj prospěch. Zda se tak bude v budoucnu dít, nechám na ní. Informace má. Každopádně po návratu ze Samsary ukázala hrdě magnet se znázorněním cykličnosti i svému o rok staršímu bráchovi. Vevina“

Přední mentorka žen zaměřená na ženskou sexualitu, sebelásku a seberozvoj. Studuje koučování na Institutu integrované sexuality v Americe. Založila projekt Alchymie ženy, kde během tří let prošlo kurzy již přes 35 tisíc žen. Napsala knihu Deník mámy a dcery a sama má dvě dospívající dcerky. Se svým manželem oslaví již 20 výročí od svatby a je jí velkou podporou nejen na podnikatelské cestě. Pořádá workshopy, konference, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají otvírat oči a milovat život.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.