Co by nám řekla vagína, kdyby mohla mluvit?

Pro zamyšlení dávám pár příkladů, ale až si je přečtete, běžte se své vagíny raději zeptat.
Třeba má pro vás vzkaz úplně jiný:-)

 1. Hrej si se mnou častěji
  Mám ráda, když se mě dotýkáš a čím častější to je, tím více se cítím spokojená
 2. Dovol mi vidět slunce i měsíc
  Nechci být pořád pod oblečením. Mám ráda, když jsem na vzduchu. Když ležíš u moře s roztaženýma nohama a já cítím silný slaný vítr. Když si nahá lehneš na sluníčko a mě celou zahřeje. A mám i jedno tajemství – když jsem otevřená v noci, ve tmě, na měsíc, pak se rozletím do celého Vesmíru.
 3. Dívej se na mě
  Nejen jednou, ale častěji. Vezmi si zrcátko a zkoumej mě. Obdivuj moji jedinečnost a originalitu. Zkoumej mě po porodu, po menstruaci, po napařování, po milování, před milováním….
 4. Mluv se mnou hezky
  Dávej mi hezká jména – anebo mi vyber jen jedno. Yoni – posvátná brána.
 5. Nech mě téct
  Dovol mi, abych se uvolnila a jako vodopád pouštěla čisté léčivé vody ven.
 6. Uzdrav mě
  Nesu v sobě všechny rány, které máš i v srdci. A někdy mě bolí a svírají mě. Hlaď mě, masíruj, pozorně laskej a společně tyto rány a jizvy proměníme ve volnost, živost a radost.
 7. Dělej si na mě čas
  Pravidelně. Uvnitř mě je schovaná silná energie tvoření. Uvolníme ji společně, ale je potřeba, abys na mě měla čas, prostor a dávala mi přijetí a lásku.CHCETE SE VÍCE PONOŘIT DO ŽENSKÉ ALCHYMIE?
  PODÍVEJTE SE NA NAŠE KURZY. Zdroj obrázků: Pinterest
  Inspirováno videem a článkem zde. 
Přední mentorka žen zaměřená na ženskou sexualitu, sebelásku a seberozvoj. Studuje koučování na Institutu integrované sexuality v Americe. Založila projekt Alchymie ženy, kde během tří let prošlo kurzy již přes 35 tisíc žen. Napsala knihu Deník mámy a dcery a sama má dvě dospívající dcerky. Se svým manželem oslaví již 20 výročí od svatby a je jí velkou podporou nejen na podnikatelské cestě. Pořádá workshopy, konference, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají otvírat oči a milovat život.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů