POBYT PRO MÁMY A DCERY

17. 4. - 19. 4. 2020

s Martinou Kykalovou a Vendy Šprynglovou

Rusava

POBYT PRO MÁMY A DCERY od 8 do 15 let

Vnímáme, že všechny ženy na své cestě potřebují sdílení s dalšími ženami v kruhu.

A že je čas, abychom do takových kruhů přizvaly i naše dcery.

Pozveme je do bezpečného prostoru, kde jim my mámy budeme plně k dispozici a kde se mohou dívky inspirovat od dalších dospívajících dívek i žen.

Hýčkat budeme všechny naše smysly. Budeme se masírovat, tančit, tvořit, povídat si a užívat si. Budeme se vzájemně obohacovat. Sytit si laskavostí, něhou a ženskou energií každou naši buňku. A budeme si také zajímavou a hravou formou povídat o darech menstruace, ženské cykličnosti a našem těle. Pobyty a akce jsou inspirací nejen dcerám, ale i maminkám. Dopřejte si jedinečný zážitek, který vás posune blíže k sobě.

 

Začínáme v pátek večeří, končíme nedělním obědem.

Cena s ubytováním, plnou penzí a programem 7500,- pro obě (strava vegetariánská 3x denně)

Ubytování bude na Rusavě

Pro závaznou rezervaci je potřeba uhradit zálohu 3000,- Kč

- storno podmínky -
zrušení měsíc před akcí je to bez storno poplatku, zálohu vracím
do měsíce je vratná záloha pouze v případě, že se najde náhradník
Při zrušení týden před akcí je potřeba uhradit celou částku anebo za sebe najít náhradu. 

Zasláním zálohy souhlasíte se storno podmínkami. 

Rezervace pobytu na e-mailu: kykalova.martina@email.cz

Prosím rovnou o uvedení fakturačních údajů - jméno a příjmení, adresa, případně telefon, věk dcery. 

Pošlu vám zálohovou fakturu, po jejímž uhrazení bude Vaše rezervace platná.

Kdo vás bude provázet?

Vendula Šprynglová

Jsem ženou, manželkou, vděčnou maminkou dvou skvělých dětí, jsem dcerou, sestrou, tetou, snachou, … Miluji dech, jógu, smích a pobyt v přírodě. Jsem a objevuji. Naplňuje mě setkávání, především takové to potkání se, kdy se něco v nás potká, propojí, moment, kdy odplyne hodnocení a zaplaví nás láska.

Z celého srdce Vás zvu na pobyty pro mámy a dcery a vlastně ke všemu, co podpoří váš mámodcerovský vztah. Zvu vás k vědomému vytváření momentů propojení, ať už je to společné povídání, sdílení, tvoření, hýčkání, společný smích i pláč, tanec, objetí nebo jen propojení skrz dlaně, oči, srdce a bytí v tichu.

Bude mi velkou ctí být vám v tom průvodkyní.

MANTRA pro mámu a dceru: „Nechť jsme si navzájem oporou. Nechť náš vztah jemní a sílí zároveň. Nechť se naše jedinečné cesty protínají ve správných bodech. Nechť obě rosteme, dokážeme se navzájem inspirovat a bezpodmínečně milovat.”

MUDr.Kykalová Martina

Jsem někdy smutná a unavená a někdy zářící maminka 4 dětí, manželka, dcera a sestra. Praktikuji akupunkturu a jsem doktorkou klasické medicíny, ale dnes již vím, že cestou k sobě můžeme uzdravit mnohem více, proto jsem i certifikovaná poskytovatelka napářky a garantka prvních ženských lázní s bylinnou napářkou, poznávám sebe a svou rodinu. 

Vím, že s jistotou v rodičovství něco pokazíme a vzájemně zasahujeme svá slabá místa, ale s každým nádechem to můžeme zkusit znovu. Nepřestává mě fascinovat, jaké zázraky se dějí, když pustíme očekávání a otevřeme svá srdce.