INSPIRATIVNÍ VIDEA PRO ONLINE PODNIKATELKY

DÁREK ZDARMA

  • Láká tě online podnikání, ale nejsi si jistá, co to vše obnáší a zda jsi na to ten pravý materiál?
  • Máš spoustu nápadů, které bys ráda realizovala, nevíš ovšem, kde začít a zda to má vůbec smysl se o něco pokoušet při současné zahlcenosti trhu?
  • Chceš být finančně nezávislá, dělat to, co tě baví a s radostí se otevírat hojnosti, které je tady pro všechny dostatek?

Připravila jsem pro tebe inspirativní videa, která ti ukážou, že online podnikatelkou můžeš být i ty a že hojnost máme zcela ve svých rukách.

Dárek si vyzvedni tady:

Přihlášením k odběru dáváte svůj souhlas s tím, že zpracuji Vaši e-mailovou adresu za účelem zaslání Podnikatelského dárku. Budu Vám posílat e-maily, které se týkají ženského vzdělávání a seberozvoje a další informace k Alchymii ženy. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit se v každém zaslaném e-mailu Více o mých zásadách zpracování osobních údajů zde

Online podnikání, jako rostoucí světový trend, který může být skvělým zdrojem hojnosti pro každou ženu. 

O Lucii Harnošové,

zakladatelce Alchymie ženy

Lucie je přední česká mentorka žen zaměřená na ženské podnikání, úspěch a hojnost.  Založila projekt Alchymie ženy, kde během čtyř let prošlo jejími kurzy přes 70 tisíc žen. Napsala bestseller Deník mámy a dcery a brzy vyjde její další kniha.

Pořádá workshopy, konference, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají ženám otvírat oči a milovat život.

"Jsem nadšená z toho, že pomáhám tisícům žen říkat svoji pravdu, stát ve své síle, plnit si svá přání, vytvářet život svých snů a žít ve svobodě."