INSPIRACE PRO PODNIKATELKY

OSOBNÍ ZNAČKA

DÁREK PRO TEBE

  • Jsi si vědoma důležitosti osobní značky, ale nejsi si jistá, jak ji do svého podnikání zahrnout?
  • Při zahlcenosti současného trhu netušíš, jak se odlišit a jak svoji identitu mezi dalšími online podnikatelkami pozvednout?
  • Chceš vytvořit takový brand i něco navíc, díky čemuž najdeš a udržíš si ty správné klienty?

Připravila jsem pro tebe inspirativní video o tématu OSOBNÍ ZNAČKA,

které ti nastíní, proč je pro tvou image podnikatelky značka důležitá a získáš konkrétní tipy pro její strategické budování. 

Dárek si vyzvedni tady:

Přihlášením k odběru dáváte svůj souhlas s tím, že zpracuji Vaši e-mailovou adresu za účelem zaslání Podnikatelského dárku. Budu Vám posílat e-maily, které se týkají ženského vzdělávání a seberozvoje a další informace k Alchymii ženy. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit se v každém zaslaném e-mailu. Více o mých zásadách zpracování osobních údajů zde

Osobní značka, jako funkční a nezbytný marketingový nástroj, který pomáhá našim klientům zorientovat se v našem online podnikání.

O Lucii Harnošové,

zakladatelce Alchymie ženy

Lucie je přední česká mentorka, vizionářka, spisovatelka a úspěšná podnikatelka, zaměřující se na ženský seberozvoj. Založila projekt Alchymie ženy a během šesti let prošlo jejími vzdělávacími
programy přes 100 000 žen.

Kromě svých 20letých zkušeností z podnikání
v průkopnických oblastech také velmi otevřeně sdílí náročné období, kterým si před 7 lety prošla
po velkém podnikatelském pádu a následně opět nalezla sílu začít znovu od nuly. 

Skrze své online kurzy pomáhá ženám najít poslání, rozjet ziskové online podnikání, probudit žensou energii a posílit sebelásku.

"Jsem nadšená z toho, že pomáhám tisícům žen říkat svoji pravdu, stát ve své síle, plnit si svá přání, vytvářet si život snů a žít ve svobodě."