INSPIRACE PRO PODNIKATELKY

OSOBNÍ ZNAČKA

DÁREK ZDARMA

  • Jsi si vědoma důležitosti osobní značky, ale nejsi si jistá, jak ji do svého podnikání zahrnout?
  • Při zahlcenosti současného trhu netušíš, jak se odlišit a jak svoji identitu mezi dalšími online podnikatelkami pozvednout?
  • Chceš vytvořit takový brand i něco navíc, díky čemuž najdeš a udržíš si ty správné klienty?

Připravila jsem pro tebe inspirativní video o tématu OSOBNÍ ZNAČKA,

které ti nastíní, proč je pro tvou image podnikatelky značka důležitá a získáš konkrétní tipy pro její strategické budování. 

Dárek si vyzvedni tady:

Přihlášením k odběru dáváte svůj souhlas s tím, že zpracuji Vaši e-mailovou adresu za účelem zaslání Podnikatelského dárku. Budu Vám posílat e-maily, které se týkají ženského vzdělávání a seberozvoje a další informace k Alchymii ženy. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit se v každém zaslaném e-mailu. Více o mých zásadách zpracování osobních údajů zde

Osobní značka, jako funkční a nezbytný marketingový nástroj, který pomáhá našim klientům zorientovat se v našem online podnikání.

O Lucii Harnošové,

zakladatelce Alchymie ženy

Lucie je přední česká mentorka žen zaměřená na ženské podnikání, úspěch a hojnost.  Založila projekt Alchymie ženy, kde během čtyř let prošlo jejími kurzy přes 70 tisíc žen. Napsala bestseller Deník mámy a v těchto dnech vychází její druhá kniha Alchymie sebelásky.

Pořádá workshopy, konference, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají ženám otvírat oči a milovat život.

"Jsem nadšená z toho, že pomáhám tisícům žen říkat svoji pravdu, stát ve své síle, plnit si svá přání, vytvářet život svých snů a žít ve svobodě."