ALCHYMIE

TVÉHO

POSLÁNÍ

  • Žij ve světě, ve kterém naplno a s vášní rozvineš vlastní jedinečný potenciál.
  • Jak ho ale poznat? Možná se dokonce obáváš, že tvůj talent, energie, odhodlání, tvořivost, inspirace a nápady nebudou dostatečně oceněny, že nejsou dost dobré?
  • Věřím, že když najdeš své skutečné poslání a vklouzneš do flow, půjdou s ním ruku v ruce i hojnost a celková životní spokojenost.

Alchymie je výzva a hledání cesty k sobě. Alchymie je nalezení skutečného poslání. Alchymie jsi Ty, která skládáš nejdůležitější dílky vlastní duše tak, aby spolu harmonicky souzněly.

  • Jsi připravená tvořit, využívat všechny své dary, nadání, talenty, zkušenosti, dovednosti, vědomosti i znalosti?
  • A toužíš po dalším poznání i novém dobrodružství?

Neboj se, nebudeš na to sama! Budu Ti trpělivou průvodkyní, protože už vím, jak probudit a vynést na světlo Tvůj výjimečný potenciál.
Objevíš své nejcennější dary.

Lucie Harnošová

Zakladatelka projektu Alchymie ženy

Jsem vděčná maminka dvou dospívajících dcer a spokojená manželka a partnerka. Ráda objevuji nová témata, zkoumám, zkouším a hraji si. Inspiruje mě dětská spontánnost a otevřenost. Miluji dobrodružství, svobodu, dobrou kávu, saunování, kytovce a léčivé ženské sdílení. Jsem tvůrkyní projektu Alchymie ženy, pořádám pobyty pro mámy a dcery, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají otvírat oči a milovat život.


Brzy otevřu nový běh kurzu. Zapiš se na čekací listinu:

Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budu zpracovávat pouze za účelem zasílání newslettrerů se zajímavým obsahem k Alchymii ženy v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit se v každém zaslaném e-mailu. Více o mých zásadách zpracování osobních údajů zde