7 praxí,

které změní tvůj pohled na

yoni


  • Přemýšlela jsi už někdy o tom, co všechno může ovlivňovat vztah ke Tvé yoni?
  • Napadlo Tě, že to jak se k ní chováš, může úzce souviset nejen s Tvou sexualitou, ale také s náladou, energií a prožíváním radosti?
  • Věděla jsi, že nemoci pochvy mohou být projevem nedostatečné úcty a pozornosti k ní?

Byť to může znít jakkoliv zváštně, přístup k naší yoni se odráží v našem životě stejně jako naše vztahy s okolím. A ty je třeba hýčkat. Proto je důležité i tento chrám ženskosti opečovávat s láskou a porozuměním.

 

Ženy, které se naučí svou yoni vnímat, působí navenek sebevědomě a atraktivně a hlavně se tak cítí uvnitř - stabilně a s plnou sebedůvěrou. A to jednoduše proto, že skrze své tělo jsou spojené s hlubokou moudrostí a ženskou silou. 


  • Chceš se naučit, jak s yoni navázat lepší a hlubší kontakt?
  • Chceš uvolnit bolest spojenou s yoni během menstruace, po poporodních jizvách, při zánětech anebo při milování?
  • Chceš ji začít vnímat novým láskyplným způsobem?
  • Toužíš zvýšit své libido a rozšířit orgasmické prožívání?

Tipy, které mě i tisícům mých klientek pomohly každý den zažít hlubší spojení se sebou, větší orgasmické potěšení a více vášně.

Přihlášením dáváte svůj souhlas s tím, že zpracuji Vaši e-mailovou adresu za účelem zaslání eBooku. Budu Vám posílat e-maily, které se týkají eBooku a další informace k Alchymii ženy. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit se v každém zaslaném e-mailu. Více o mých zásadách zpracování osobních údajů zde

O Lucii Harnošové,

zakladatelce Alchymie ženy

Jsem vděčná maminka dvou dospívajících dcer a spokojená manželka a partnerka. Ráda objevuji nová témata, zkoumám, zkouším a hraji si. Inspiruje mě dětská spontánnost a otevřenost. Miluji dobrodružství, svobodu, dobrou kávu, saunování, kytovce a léčivé ženské sdílení. Jsem tvůrkyní projektu Alchymie ženy, pořádám pobyty pro mámy a dcery, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají otvírat oči a milovat život.