Webinář:

Pasti sebelásky


DOSTUPNÉ DO NEDĚLE


0.července

začátek ve 20:00

Rezervujte si své místo, pokud se chcete dozvědět:

 • Které sebeláskové pasti potkají na naší cestě každou z nás.
 • Tipy jak poznat své sebeláskové pasti a jak z nich vyskočit ven.

ZÍSKAT MÍSTO NA WEBINÁŘI >>

 • Jak laskavě rozšiřovat svou sebelásku do každé buňky.
 • Jak se na sebelásku naladit v každodennosti úkolů a povinností.

Témata, na která se na webináři můžete těšit

Ve svém těle doma

 • Jistě znáte rčení „můj tělo, můj chrám“. Představte si tu atmosféru, když vstupujete do chrámu. Tu úctu, bdělost, lásku, posvátnost... Vnímáte takto i své tělo? Nebo jej až zase tolik nevnímáte, pokud zrovna třeba nebolí? Říkáte si, že ho budete mít ráda, až bude vypadat nějak „lépe“?
 • Pojďme se podívat na to, jak se vrátit do svého těla a co nám opečované a milované tělo za tu lásku a péči dá nazpátek.

Být sama (se) sebou

 • Být sama sebou je krásné motto, ale jak zjistit co to znamená a jít životem opravdu sama za sebe?
 • Podíváme se na možnosti, jak zvyšovat citlivost vůči svým potřebám a naladit se na umění být sama se sebou. Jak opět začít vnímat, kdo jsme.

Radost není za odměnu

 • Také žijete v nastavení, že si radost v životě musíte zasloužit a odpracovat? A chytáte se do pasti, ve které skrz ty zásluhy „na potěšení vlastně nemáte čas“?
 • Co kdybychom vás pozvaly ke změně perspektivy, kdy radost a potěšení nejsou následkem, nýbrž příčinou? Protože když do svého života pozveme potěšení, tak posílíme sebevědomí, vnitřní sílu i imunitu. Radost a potěšení nejsou závislé na tom, co se nám zrovna v životě děje, nýbrž volba.

Je libo růžové brýle, nebo raději rovnou plášť?

 • Máte ve svém životě vzorce a situace, na které si nasazujete růžové brýle a stále dokola je obhajujete, až samy sebe přesvědčíte, že jsou v pořádku a nejde s nimi nic dělat?
 • Ukážeme vám, jak takové situace rozpoznat. Vzorce, které jsme kdysi v minulosti přijaly, které nám ale berou energii, radost ze života a možnost cítit sebe samé.

Kdo vás webinářem provede:

Lucie Ratajská

“Cítím, tedy jsem.”
Nejvíc mě asi vystihuje můj projekt Energie v životě. Jsem přesvědčená, že je to právě energie, která nám v životě dává chuť objevovat, tvořit, měnit, radovat se, milovat se a využívat svůj potenciál naplno. A mnohdy ne proto, že něco skvěle klape, ale navzdory tomu, že to zrovna není úplně ono.
Jsem máma dvou bytostí, které nádherně zapadají do mé mozaiky objevování sebe samé. Ať už tím, jaké výzvy přinášejí, svou autentičností a bezbřehou radostí z objevování nového, nebo silou, jakou se staví za to, co cítí.
Jsem šťastnou partnerkou a manželkou muže, který mě v tomto objevování podporuje a sám se skrze něj proměňuje.
 
Učím se přijímat všechny roviny cesty, kterou životem kráčím a objevovat sebe i svět kolem sebe.

 

Niky Melia

Mé moto je: „ Spadnu! Vstanu! Narovnám korunku! Jdu dál!“.

Nepotřebuji být dokonalá a bez chyb, ale vědět, že jdu správným směrem a umět se k němu vrátit. Jako žena, tvůrkyně, partnerka, máma bez mámy, dcera, kamarádka, průvodkyně… 

Život vnímám jako nádhernou příležitost, i když to není vždy procházka rozkvetlým sadem. Věřím, že klíč ke štěstí si všichni nosíme v sobě a když dokážeme pečovat o svou duši i tělo, zvládáme i výstupy na životní osmitisícovky.

Baví mě zkoumat a objevovat umění života, učit se a inspirovat od druhých a provázet ženy na jejich cestě zpátky k sobě, do svého těla a ke zdrojům ženské síly. A právě o tom je i můj projekt Umělkyně života.

 

 

„Buďte ochotná vzdát se toho, kým si myslíte, že byste měla být, ve prospěch toho, kdo jste."

Heather Ash Amara

 Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů
Vysílání je určené zákazníkům Alchymie ženy.
Pokud jimi nejste, přihlášením na webinář dáváte svůj souhlas s tím, že zpracuji Vaši e-mailovou adresu za účelem organizace webináře. Budu Vám posílat e-maily, které se týkají organizace webináře, zaslání záznamu a další informace k Alchymii ženy. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko "Odhlásit se" v každém zaslaném e-mailu.