• Jak se naučit vnímat překážky jako výzvy?
  • Jak se můžeš adaptovat na změnu?
  • Jak být odolná vůči negativním vlivům?
  • Jak proměnit své podnikání, projekty?
  • Jak podpořit v této proměnlivé době své tělo?

Zveme Tě na webinář, ze kterého doslova příští radost. Čtyři ženy pro vás připravily osvěžující koktejl na páteční večer. Že je v dnešní době potřeba si něco takového dopřát? No jistě, že je. Bude to mix osvěžení, rad a tipů jak být k sobě všímavější jak být víc ve svém těle a nohama na zemi a co třeba podnikání? Ano, i to tam je.


0
března

„Neubližuje nám to, co se nám děje, ale naše odezva na to, co se nám děje.“
Stephen Covey

 


Lucie Harnošová

Jsem vděčná maminka dvou dospívajících dcer a spokojená manželka a partnerka. Ráda objevuji nová témata, zkoumám, zkouším a hraji si. Inspiruje mě dětská spontánnost a otevřenost. Miluji dobrodružství, svobodu, dobrou kávu, saunování, kytovce a léčivé ženské sdílení. Jsem tvůrkyní projektu Alchymie ženy, pořádám pobyty pro mámy a dcery, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají otvírat oči a milovat život.

www.alchymiezeny.cz 

Niky Melia

Jsem žena, partnerka, máma dvou malých bytostí a tvůrkyní nejenom svého života. Ušla jsem dlouhou cestu, v jejíchž počátcích jsem neměla odvahu snít. Mé základní nastavení byl strach. „Já nemůžu!“ Zkoušela jsem se přizpůsobit. Nefungovalo to. Naštěstí! Pak jsem odvahu našla a vydala se za svým snem a svou vášní, směrem, které mi našeptávalo mé srdce. Zažívala jsem, jak se „nemožné stává možným“ i naopak. Uměla jsem si máknout a do vínku dostala dar vytrvalosti. Jsem bojovnice, která jako Fénix umí vzlétnout z popela. Ale i dřina má své hranice, které hlídá strach. Zkoušela jsem to na něj promyšlenými slovy. Ani se nehnul! Nabízela mu svou duši. Nic. A pak jsem jednoho dne tančila v dešti a tehdy procitlo k novému životu mé tělo. Životní síla, radost, smyslnost, kreativita! A před těmi strach utekl, vzal si s sebou nastavení „JÁ NEMOHU!“ a zanechal nové, které zní: „JÁ UŽ NEMOHU JINAK, než tvořit a dávat světu své dary!“

Lenka Eywa Večerková

Pro svůj život nezbytně potřebuji vědomí toho, že se každý den posouvám blíž směrem k naplnění mého plného potenciálu.
Touha žít svobodný život mě po 20ti letech zaměstnání přivedla k velkému skoku do neznáma. Do podnikání. Ten svět jsem neznala, a byl pro mě naplněn nejistotou a strachem, ale taky obrovskou nadějí a očekáváním. Ten skok byl jedno z nejlepších rozhodnutí mého života. Tím dnem se začal můj život odvíjet úplně jiným, daleko šťavnatějším směrem. Tím dnem se mi reálně změnil život, i když tenkrát jsem si to ještě neuvědomovala. Dnes cítím vděk za tehdejší odvahu a za nynější prožívání radosti a svobody.

Jsem lektorkou a manažerkou firmy Green Ways a autorkou projektu Klub přírodní zahrady s průvodkyní.
V prvním zmíněném projektu vedu ženy i muže k nalezení vlastních darů a talentů, k využití jejich potenciálu, k proměně mysli směrem k aktivnímu tvůrci svého vlastního životního příběhu.
V Klubu přírodní zahrady s průvodkyní provádím tvořivé lidi zahradním rokem krok za krokem k jejich vlastní přírodní zahradě a soběstačnosti. To vše v příjemném on-line prostoru.
Oba mé projekty mě naplňují radostí a pocitem lahodného uspokojení. Mé koníčky se mi staly mým posláním.

Věra Svoboda Kučerová

Před mnoha lety jsem uvěřila tomu, že se můžu pustit do tvoření svobodného života. A při tom jsem to vůbec neuměla. Dělala jsem spoustu věcí poprvé a některé i naposled :) Poháněla mě dopředu touha. Velká touha, žít naplněný život. Nečekat. Žít.

Jako samostatný manažer české firmy Green Ways jsem ochutnala spojení s lidmi a rozvíjení nekonečného potenciálu v nás. Jsem introvert a nikdy jsem si nemyslela, že budu lektor a speaker. A baví mě to :) a moc :) a díky svým zprvu nedobrovolně získaným zkušenostem v ekonomické praxi můžu dobře vyřešit mnoho problémů. Mám ráda lidi a jejich příběhy. A vždycky se těším, že to dobře dopadne…

S vámi budu sdílet jak nejlépe začít (už právě s těmi zkušenostmi z praxe).

Ten, kdo chce mít něco, co ještě nikdy neměl, bude muset také udělat něco, co ještě nikdy neudělal.

- N. Pesedchkian - Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů
Vysílání je určené zákazníkům Alchymie ženy.
Pokud jimi nejste, přihlášením na webinář dáváte svůj souhlas s tím, že zpracuji Vaši e-mailovou adresu za účelem organizace webináře. Budu Vám posílat e-maily, které se týkají organizace webináře, zaslání záznamu a další informace k Alchymii ženy. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit se v každém zaslaném e-mailu.