WEBINÁŘ

5 překážek na cestě POSLÁNÍ,

které už tě nesrazí zpátky

Lucie Harnošová

Autorka projektu

Jsem nadšenou průvodkyní na cestě sebelásky, ženství a poslání. Mými kurzy a webináři prošlo už přes 30 000 žen. Věřím ve Tvoji vnitřní sílu a proudící tvořivost, díky které můžeš svět dělat krásnějším. A proto se na webináři zaměříme zejména na oblast propojení našeho poslání a práce, která nás naplňuje a zároveň přináší skvělý měsíční příjem. 

k dispozici do

21. října 2020


24:00 SEČ

Přihlášením na webinář dáváte svůj souhlas s tím, že zpracuji Vaši e-mailovou adresu za účelem organizace webináře. Budu Vám posílat e-maily, které se týkají organizace weináře a další informace k Alchymii ženy. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit se v každém zaslaném e-mailu. Více o mých zásadách zpracování osobních údajů zde

Rezervuj si své místo, pokud taky řešíš podobné situace. 

  • Chceš se konečně pohnout z místa, najít smysl života a začít žít své poslání. 
  • Chceš poznat ten pravý okamžik, kdy se máš pustit do realizace svých nápadů a do změny v práci.
  • Už si ani nepamatuješ, kdy naposledy sis udělala chvilku pro sebe a máš pocit, že takto už to dlouho nevydržíš. Pořád jsi v zápřahu domácnosti a práce a už jsi z toho fakt vyčerpaná. 
  • Když chceš svůj koníček přeměnit na práci, která ti vydělává a zajistí ti příjem tak, že nemusíš chodit do žádné další práce. Děláš to, co tě baví, přináší ti radost a naplnění. 

“Můj vnitřní hlas mi radí: “jestli chceš ve svém životě prožívat radost a cítit naplnění, musíš něco změnit.” 😞 😞 😞

Ach jo, vždyť já to přeci vím! Život protéká mezi prsty a já se v něm necítím vnitřně šťastná. Tolik bych si přála realizovat se v tom, co mě baví a být tak užitečná i pro ostatní.

Zlobím se sama na sebe. Už jsem byla tolikrát rozhodnutá jít do akce. Jenže pokaždé se zjevil ten otřesný pocit, který je silnější než já - strach. Strach z toho, že to prostě nevyjde. Jsem už zoufalá. Kéž by se tak objevilo něco, co by mi dokázalo pomoct najít v sobě sílu ho překonat."

STRACH ZNÁME MOC DOBŘE, ALE TEĎ TĚ UŽ NEMUSÍ ZASTAVIT. ANI ŽÁDNÁ DALŠÍ PŘEKÁŽKA NA CESTĚ TVÉHO
POSLÁNÍ A SPOKOJENÉHO ŽIVOTA.

Tentokrát to nevzdáš. 

 

Posvítíme si na 5 největších překážek na cestě za tvým posláním a až se příště objeví, budeš na ně připravená a snadno je překonáš.

I Ty můžeš žít s větší lehkostí a Tvoje práce nemusí být jen povinnost, na kterou se netěšíš.

 

Zažij, jaké to je, když pomáháš světu
v souladu se svým posláním.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů
Vysílání je určené zákazníkům Alchymie ženy.
Pokud jimi nejste, přihlášením na webinář dáváte svůj souhlas s tím, že zpracuji Vaši e-mailovou adresu za účelem organizace webináře. Budu Vám posílat e-maily, které se týkají organizace webináře, zaslání záznamu a další informace k Alchymii ženy. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit se v každém zaslaném e-mailu.