Relaxace

~ Posvátná pauza ~

  • Chceš se zklidnit, uvolnit stres a napětí?
  • Chceš se spojit se svým nitrem?
  • Chceš chvíli pro sebe, kdy nic nemusíš, kdy stačí jen být?
Milá Luci, dnes jsem si poprvé dělala meditaci z Lázně. Bylo to krásné a silné. Poplakala jsem si, jak se mi otevřelo srdce. Určitě se k ní budu vracet, bylo mi tam nádherně, takový klid už jsem dlouho nezažila. Jsem moc vděčná a děkuji, že tvoříš tyto krásné ženské projekty.
Bára

Relaxací Tě s láskou provází: 

LUCIE HARNOŠOVÁ

Zakladatelka projektu Alchymie ženy

Vděčná maminka dvou dospívajících dcer a spokojená manželka a partnerka. Ráda objevuje nová témata, zkoume, zkouší a hraje si. Inspiruje ji dětská spontánnost a otevřenost. Miluje dobrodružství, svobodu, dobrou kávu, saunování, kytovce a léčivé ženské sdílení. Je tvůrkyní projektu Alchymie ženy, pořádá pobyty pro mámy a dcery, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají otvírat oči a milovat život.

Poslechni si relaxaci zdarma:

Přihlášením dáváte svůj souhlas s tím, že zpracuji Vaši e-mailovou adresu za účelem odeslání Vizualizace. Budu Vám posílat e-maily, které se týkají vizualizací a další informace k Alchymii ženy. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit se v každém zaslaném e-mailu. Více o mých zásadách zpracování osobních údajů zde