Máš ráda Vánoce a chceš je dopřát i svým klientům?

  • Přemýšlíš jak vnést do podnikání vánoční atmosféru?
  • Znáš svého vánočního klienta?
  • Jak nejlépe připravit na Vánoce své sociální sítě?
  • Emailový marketing jako efektivní vánoční strategie?
  • Odkazy a tipy na nástroje zdarma.
  • Extra vánoční inspirace a nápady, které musíš znát.

Připravila jsem pro tebe vánoční marketingový e-book plný tipů a nápadů, který tobě i tvým klientům vykouzlí ty nejkrásnější Vánoce.

limitovaný vánoční e-book si stáhni tady

Přihlášením k odběru vánočního e-booku dáváte svůj souhlas s tím, že zpracuji Vaši e-mailovou adresu za účelem zaslání vánočního e-booku. Budu Vám posílat e-maily, které se týkají ženského podnikání a další informace k Alchymii ženy. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit se v každém zaslaném e-mailu. Více o mých zásadách zpracování osobních údajů zde

Máš nějaký dotaz? 
Napiš mi na lucie@alchymiezeny.cz

O Lucii Harnošové,

zakladatelce Alchymie ženy

Lucie je přední mentorka žen zaměřená na ženskou sexualitu, sebelásku a seberozvoj. Studuje koučování na Institutu integrované sexuality v Americe. Založila projekt Alchymie ženy, kde během tří let prošlo kurzy již přes 35 tisíc žen. Napsala knihu Deník mámy a dcery a sama má dvě dospívající dcerky. Se svým manželem oslaví již 20 výročí od svatby a je pro ni velkou podporou nejen na podnikatelské cestě. Pořádá workshopy, konference, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají otvírat oči a milovat život.