UZDRAV
SVÉ VNITŘNÍ
DÍTĚ

Chceš uzdravit své vnitřní dítě? Navaž s ním opět kontakt. 

A přivítej tak úžas, hravost a pocit bezpečí ve svém životě. Ráda Tě provedu. 

Mými kurzy prošlo a prochází přes 2000 žen. A velmi často je hlavním tématem, které řešíme i na individuálních konzultacích sebeláska a léčení vnitřního dítěte. 
 
Vidím, jak vyléčené vnitřní dítě přináší do našeho života čerstvou energii, radost a hravost. Téma vnitřního dítěte je základním pilířem pro náš svobodný a spokojený život.

Pojď se ponořit do setkání se svojí vnitřní holčičkou.

Co Tě uvnitř čeká? 

Vizualizace SETKÁNÍ

5 tipů pro úspěšnou vizualizaci

Bonusová láskyplná technika, kterou si hned zamiluješ

„Práce s vnitřním dítětem je velmi léčivá. Nikdy mě nenapadlo, že je tak důležité své vnitřní dítě přijmou, opečovat a naplňovat jeho potřeby, zkrátka mu naslouchat.“ Ela

O Lucii Harnošové,

zakladatelce Alchymie ženy

Jsem vděčná maminka dvou dospívajících dcer a spokojená manželka a partnerka. Ráda objevuji nová témata, zkoumám, zkouším a hraji si. Inspiruje mě dětská spontánnost a otevřenost. Miluji dobrodružství, svobodu, dobrou kávu, saunování, kytovce a léčivé ženské sdílení. Jsem tvůrkyní projektu Alchymie ženy, pořádám pobyty pro mámy a dcery, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají otvírat oči a milovat život.

"Radost vychází jedině z vašeho středu. Do vlastního středu se dostanete, když jste plní tepla, když plynete, když máte radost, když tančíte, když jste šťastní. Je to na vás. Jen neustále dělejte pouze to, CO MÁTE OPRAVDU RÁDI a z čeho máte radost." Osho


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů
Vysílání je určené zákazníkům Alchymie ženy.
Pokud jimi nejste, přihlášením na webinář dáváte svůj souhlas s tím, že zpracuji Vaši e-mailovou adresu za účelem organizace webináře. Budu Vám posílat e-maily, které se týkají organizace webináře, zaslání záznamu a další informace k Alchymii ženy. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit se v každém zaslaném e-mailu.