SERIÁL

PRO MÁMY A DCERY

3 inspirativní videa, která hned můžeš aplikovat ve vašem vztahu

 DÁREK ZDARMA

  • Je komunikace mezi vámi težká a někdy máš pocit, že snad hovoříte každá jiným jazykem? Jak si lépe porozumět, naslouchat a pochopit tu druhou?
  • Nevíš, jak se svou dcerou mluvit o její první menstruaci a je toto téma pro tebe náročné? Sama nemáš zrovna příjemnou zkušenost, protože tě nikdo do tohoto tématu neuvedl s láskou a úctou k ženství?
  • Má se téma těhotenství, porodu a šestinedělí otevírat až v dospělosti nebo můžeš se svou dcerou o tomto mluvit i dříve a na toto období jejího života ji láskyplnou formou připravit?

Přihlas se k dárku zdarma a zhlédni 3 inspirativní videa pro mámy a dcery

Přihlášením k odběru dáváte svůj souhlas s tím, že zpracuji Vaši e-mailovou adresu za účelem zaslání dárku Seriál pro mámy a dcery. Budu Vám posílat e-maily, které se týkají ženského seberozvoje a další informace k Alchymii ženy. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit se v každém zaslaném e-mailu. Více o mých zásadách zpracování osobních údajů zde

Vztah mámy a dcery je jedinečný a zaslouží si, abychom o něj pečovaly. 

Seriál pro mámy a dcery pro vás připravila

Lucie Harnošová

Přední mentorka žen zaměřená na ženskou sexualitu, sebelásku a seberealizaci. 

Napsala bestseller Deník mámy a dcery a sama má dvě dospívající dcerky. Se svým manželem oslavila již 20. výročí od svatby a je pro ni velkou podporou nejen na podnikatelské cestě.

Pořádá workshopy, konference, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají otvírat oči a milovat život.