POSVÁTNÁ PAUZA

vizualizace pro tebe


  • Chceš se zklidnit, uvolnit stres a napětí?
  • Ráda by ses spojila se svým nitrem?
  • Přeješ si chvilku jenom pro sebe, kdy nic nemusíš, kdy stačí jen být?
  • Toužíš krátce zrelaxovat a obnovit vnitřní klid, mír a laskavost?

Najdi si bezpečný prostor, zavři oči, nadechni se, vydechni a prožij si svou POSVÁTNOU PAUZU.

Milá Luci, dnes jsem si poprvé dělala Tvou meditaci. Bylo to krásné a silné. Poplakala jsem si, jak se mi otevřelo srdce. Určitě se k ní budu vracet, bylo mi tam nádherně, takový klid už jsem dlouho nezažila. Jsem moc vděčná a děkuji, že tvoříš tyto krásné ženské projekty.
Bára

Poslechni si vizualizaci zdarma:

Přihlášením k odběru vizualizace dáváte svůj souhlas s tím, že zpracuji Vaši e-mailovou adresu za účelem zaslání nahrávky. Budu Vám posílat e-maily, které se týkají relaxací a další informace k Alchymii ženy. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit se v každém zaslaném e-mailu. Více o našich zásadách zpracování osobních údajů zde.

Kdo Tě bude vizualizací s láskou provázet?

Lucie Harnošová

Přední mentorka žen zaměřená na ženskou sexualitu, sebelásku a seberealizaci. Založila projekt Alchymie ženy, kde během čtyř let prošlo kurzy již přes 70 tisíc žen.

Jejím posláním je provázet ženy na cestě k poslání, sebelásce a seberozvoji, skrze jejich jedinečné dary a ženskou energii, aby žily život v hojnosti, radosti a celkové spokojenosti. 

Napsala bestseller Deník mámy a dcery a sama má dvě dospívající dcerky. Pořádá workshopy, konference, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají otvírat oči a milovat život.

Udělej si čas pro sebe, zastav se a na chvilku zrelaxuj: