VNITŘNÍ HOLČIČKA
online kurz

 • Chybí vám v životě sebeláska, zdravé hranice a pocit bezpečí a jistoty? Anebo toužíte sebelásku prohloubit?
 • Máte tendence je hledat venku, čekat od autorit, partnera, našich dětí či rodičů?
 • Máte děti a je pro vás náročný jejich pláč, vztek, silné emoce?
 • Nesnášíte hru o moc a spratkovské chování, ale občas je pozorujete i u sebe?
 • Stydíte se za své projevy emocí a nezvládnuté situace? Trpíte žárlivostí a pocity méněcennosti?
 • Čekáte na zázrak ve svém životě který ale nepřichází?

Pak vás srdečně zvu do kurzu VNITŘNÍ HOLČIČKA

Mými kurzy prošlo a prochází přes 3000 žen. A velmi často je hlavním tématem, které řešíme i na individuálních konzultacích sebeláska a léčení vnitřního dítěte. 
 

Vidím, jak vyléčené vnitřní dítě přináší do našeho života čerstvou energii, radost a hravost.

Je nezbytnou součástí našeho spokojeného života. 

 
Rozhodla jsem se vytvořit kurz, který může být skvělým základem i pro všechny budoucí vstupy
do mých kurzů či jejich doplněním. 
 

Kurz si můžete koupit i samostatně, pokud nejste v žádném mém kurzu.

  Téma vnitřního dítěte je základním pilířem pro náš svobodný a spokojený život. 

 

4 hlavní slova,

která charakterizují vyléčení vnitřní dítě

a stanou se přirozenou součástí našeho života jsou

RADOST, HRAVOST, PŘIJETÍ, ÚŽAS

A do nich se ponoříme a ze všech stran je prozkoumeme.

CO OD KURZU NEČEKAT?

 • Vedenou regresivní terapii
 • Velké nimrání ve starých zraněních a obnovení bolavých ran
 • Aniž byste se zapojily do technik, vše by se stalo SAMO a uzdravení by přišlo SAMO

CO OD KURZU ČEKAT?

 • Postavení se sama za sebe
 • Objevení zdroje v sobě TADY A TEĎ
 • Nebudeme si své problémy a staré rány projektovat na naše děti
 • Zodpovědně a s láskou budeme prožívat partnerský i další vztahy
 • Je velká pravděpodobnost, že se výrazně k lepšímu promění naše vztahy s rodiči

Jsem moc vděčná, že jsem vstoupila do kurzu. Doporučuji všem, kteří se chtějí seznámit sami se sebou a najít svou vnitřní rodinu. Pro mě to byly nádherné chvíle setkání se svou vnitřní holčičkou, i když někdy to bylo těžké, ale o to víc jsem získala vnitřní svobody.

Věra

Milá Luci, kurz vnitřní holčičky mě hodně posunul k sobě. Vysvětlil některé reakce a chování. Vstoupila jsem do něj, protože si mě zavolal a byla jsem zvědavá, co mi přinese,ale neměla jsem žádná očekávání. A za to jsem velmi vděčná. Šla jsem do úkolů s tím, že se uvidí, co bude a co mi to přinese a jsem stále nadšená, kam mě to posunulo. Tento kurz, myslím, může přinést něco o sobě všem. Moc za něj děkuji.

Renata Zirmová

Práce s vnitřním dítětem je velmi léčivá. Nikdy mě nenapadlo, že je tak důležité své vnitřní dítě přijmou, opečovat a naplňovat jeho potřeby, zkrátka mu naslouchat. Děkuji Lucce za příjemný kurz plný nevšedních zážitků - byl pro mne velkým přínosem na cestě k osobnímu růstu.

Ela

Za poslední tři měsíce jsem popsala desítky stran svými pocity, vytahovala jsem jednoho kostlivce za druhým, léčila a hojila šrámy na své duši, svém srdci i na těle. Ano, opouštím svoji minulost, už nemá smysl dál v ní hledat smysl. Jediný smysl má ji uzdravit, přijmout a poučit se z ní. Kým jsem byla, abych mohla být tím, kým chci být? Už to vím, už v tom netápu...

G.

Naučila jsem se všímat si svých emocí, poznat je, pracovat s nimi, mluvit na sebe, pochválit se, uklidnit se. Přestala jsem se zpochybňovat a cítím se mnohem jistější.

Monika

Kurz mi přinesl velké zvědomování situací, kdy dostávám nepříjemnou odezvu, hlavně v kontaktu s partnerem. Kladu si otázky proč, co mě zasáhlo..., aspoň trochu se snažím nějak uklidnit. Začala jsem příjemněji reagovat na tyto nepříjemné situace. Jsem moc ráda, že jsi vystartovala s tímto kurzem v době, kdy jsem čerstvě dozrála k tomu najít odvahu se vnitřnímu dítěti věnovat. Je to moc užitečný kurz asi pro každého. Díky moc!!!

A.

ANO - největší užitek budou mít ty z vás, které půjdou DO PRAXE

Kurz obsahuje

ÚVODNÍ VIDEO,

ve kterém vám vysvětlím vše, co potřebujete k léčení vašeho vnitřního dítěte vědět.

10 TECHNIK,

které budete hned moci začlenit do vašeho života.

5 VEDENÝCH VIZUALIZACÍ,

které vás dosytí a povzbudí.

ČLENSKÁ SEKCE,

která vám již zůstane navždy a můžete se k jednotlivým technikám vracet.

UZAVŘENÁ FCB SKUPINA,

která slouží ke společnému sdílení.


Uvědomila jsem si, že i v mém 63-letém těle je schovaná malá holčička. Já ji tam tušila, nemám problém se uvolnit a hrát si, ale neuvědomovala jsem si, že tam je se svými pocity a případně i zraněními. Naučila jsem se rozlišovat mezi dospělou osobou a mým vnitřním dospělým. Ještě ho musím přemlouvat k bezpodmínečnému přijetí mé osoby. Je dost kritik. Vlastně poprvé jsem si vyzkoušela vizualizace. A možnosti jejich využití. To se chci také více naučit. Nechat přijít odpovědi. To je pro mě asi ten největší přínos. A taky jsem prohloubila vděčnost rodičům za své šťastné dětství milovaného a chtěného dítěte. Mnohým důležitým mě do života vybavili. Kurz mě i přivedl k snaze milovat své dcery, jejich partnery a vnučky bezpodmínečnou láskou. Bez zbytečné kritičnosti. Já jsem se o to snažila již dříve, ale teď se to snažím dělat více vědomě a snažím se vyloučit svá očekávání " jak to mají dělat" a co je pro ně nejlepší. Jsem ráda, že mi kurz zůstává k použití, protože se budu k mnohému vracet. Děkuji za tvou otevřenost. A nejvíce miluji Tvá krátká spontánní videa /živá vysílání/ pro tento kurz ale i pro Alchymii ženy.

Světluše

Děkuji za jemné, a přesto nesmírně silné, techniky, děkuji za Lucčino laskavé vedení a podporu po celou dobu kurzu. Já věřím, že zdravé vnitřní dítě je základ všeho. Myslím, že nelze vkročit do vědomí dospělosti a do dospělého života, pokud je naše vnitřní dítě zraněno a potlačeno - to je jenom křeč a hra na povrchu, která stojí mnoho sil. Teprve s uzdraveným vnitřním dítětem lze udělat další přirozený krok. A Lucce se podařilo toto téma moc krásně uchopit - projít tímto kurzem má smysl, na konci budete mnohem blíž sobě, se srdcem více otevřeným, v souladu se svojí zranitelností, sebe-jistější a odevzdanější celému Procesu. Děkuji, že jsem kurzem mohla projít.

Hanka Štěchová

Od kurzu jsem toho moc neočekávala a byla jsem zvědavá, co je ta vnitřní holčička. Postupem času jsem zjistila, že jí vlastně znám. Byla to úleva, si to takhle pojmenovat a rozklíčovat. Kurz se dal v pohodě zvládat i při "běžném provozu". Překvapivé pro mě bylo, že člověk nemusí být zahlcený tunou informací, ale stačí velmi málo a může to mít velký efekt. Děkuji Ti Lucie za krásné provedení touto vnitřní krajinou. Myslím, že poznání vnitřní holčičky u mě strhlo velkou lavinu pozitivním životních změn. Velice doporučuji každé ženě poznat svojí vnitřní holčičku. Odvděčí se vám za to.

A.

Lucie a její Alchymie ženy harmonizuje tělo a duši, pomáhá naladit se na nejhlubší vibrace našeho já, spojit se se svou vnitřní podstatou, prožít všechny fáze sebe sama a sejmout okovy programů a očekávání, které jsme se během života nabalily. Učí nás a pomáhá nám žít svobodnější a radostnější život! Velké díky, Lucinko!

Lucie Kantorová

"Dělejte jenom to, CO VÁM PŘINÁŠÍ RADOST. Když vám něco radost nedělá, nedělejte to. Radost vychází jedině z vašeho středu. Do vlastního středu se dostanete, když jste plní tepla, když plynete, když máte radost, když tančíte, když jste šťastní. Je to na vás. Jen neustále dělejte pouze to, CO MÁTE OPRAVDU RÁDI a z čeho máte radost." Osho

Kurzem Vás provede

LUCIE HARNOŠOVÁ

Zakladatelka projektu Alchymie ženy

Jsem vděčná maminka dvou dospívajících dcer a spokojená manželka a partnerka. Ráda objevuji nová témata, zkoumám, zkouším a hraji si. Inspiruje mě dětská spontánnost a otevřenost. Miluji dobrodružství, svobodu, dobrou kávu, saunování, kytovce a léčivé ženské sdílení. Jsem tvůrkyní projektu Alchymie ženy, pořádám pobyty pro mámy a dcery, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají otvírat oči a milovat život.