VNITŘNÍ HOLČIČKA

Objev a zamiluj si tuto část sebe 

 • Kritizuješ často sama sebe a je pro tebe těžké přijmout se taková, jaká jsi?
 • Hledáš lásku a uznání ve vnějším světě a raději potlačíš sebe sama, jen aby ses zavděčila partnerovi, dětem nebo rodičům?
 • Je pro tebe náročné zažívat pláč svých dětí nebo jejich vztek a další silné emoce?
 • Stydíš se často za své pocity a míváš výčitky, že jsi podlehla žárlivosti nebo nedokázala zachovat chladnou hlavu v náročných situacích?

Odpověděla sis alespoň jedenkrát nebo na všechny otázky ANO? Cítíš, že se potřebuješ napojit na svou vnitřní holčičku a uzdravit si stará zranění?

Ačkoliv si to možná neuvědomuješ, tvoje nezpracované negativní zážitky z dětství ovlivňují tvé dnešní chování. Když ale vyléčíš svou vnitřní holčičku a zbavíš se starých strachů a pochybností, začneš opět důvěřovat sama sobě i všemu, co se ti v životě děje. Už se nebudeš bát odmítnutí, ale dokážeš projevit emoce a uhlídat si své hranice i v náročných situacích. A protože prohloubíš svou empatii a porozumění druhým, zcela přirozeně se naladíš na kontaktní rodičovství, respektující výchovu i harmonické partnerství.

Připravila jsem pro tebe kurz, kde ti ukážu, jak pracovat se svou vnitřní holčičkou. Přestaneš poslouchat svého vnitřního kritika a začneš si vědomě tvořit spokojený život. A zároveň se otevřeš radosti, sebelásce a hravosti.

Když vyléčíš své vnitřní dítě a navážeš s ním hluboký vztah, 
stane se tvou přirozenou součástí nejen

RADOST, HRAVOST, PŘIJETÍ A ÚŽAS,

ale i důvěra v sebe a život,

budeš se mít ráda a přijímat sebe i ostatní takové jací jsou,

naladíš se na své pocity, začneš říkat jasné NE,

vytvoříš si hranice a tím budeš chránit sama sebe.

A přesně na tahle témata se v kurzu zaměříme

a přivedeme do tvého života. 

CO TĚ DÍKY KURZU ČEKÁ?  

 • najdeš v sobě sílu postavit se sama za sebe a nebudeš se snažit naplnit očekávání druhých,
 • rozpoznáš své obranné strategie a nenecháš se jimi vláčet,
 • hlas vnitřního kritika už ti nebude mluvit do života,
 • nenecháš se zavalit emocemi, jako je stud, strach, vztek ,
 • napojíš se na svůj vnitřní zdroj a posílíš svou tvořivost i sebelásku,
 • přijmeš emoce jako součást svého života a nebudeš bezradná nebo zmatená z toho, že je nezvládáš,
 • už nebudeš zastrašená, ale ani milá ke všem na úkor sebe, přestaneš přenášet své problémy a staré rány na děti,
 • respektující výchova, kontaktní rodičovství ti půjde a bude ti dávat smysl – už nebudeš reagovat z pozice zraněného dítěte,
 • začneš naplno, s důvěrou a s větší radostí prožívat partnerský vztah, i tvoje vztahy s rodiči se pravděpodobně výrazně promění k lepšímu, stejně tak i vztahy s ostatními,
 • staneš se více empatickou, budeš zvládat konfliktní situace, přestaneš se točit v kolečku utrpení, bezmoci a toho, že nezvládáš emoce,
 • staneš se tvůrkyní svého života a budeš si jej užívat plnými doušky.

Na začátku jsem si nebyla jistá zda činím dobře, když jdu investovat tolik peněz do svého rozvoje. A jsem nesmírně vděčná za mé rozhodnutí a to, že jsi mi vstoupila Luci do života. Vidím změny a pokroky. A věřím, že se budu ke kurzu ještě vracet.
Jana N.
✨Byly to tři měsíce plné emočních výkyvů. Jeden den bylo všechno super a já plná energie, druhý zase všechno špatně a chuť zalézt dva metry pod zem ✨ Našla jsem svého vnitřního silného a moudrého dospělého, který mi v náročných situacích dodá podpory. Jaké změny na sobě vidím? ☘Zmizely tendence brát si věci osobně, místo toho je přijmu tak jak jsou bez emocí, dedukcí či domněnek. 🍀Vymanila jsem se z archetypu rebelky, která když se cítí v ohrožení jde ihned do protiútoku a také proti proudu, u mě = nasrat na vše a všechny, nikoho nepotřebuji. 😀 🍀 Chápu více své děti, že když něco dělají, mají k tomu důvod, nedělají nic naschvál - to jenom my dospělí si vsugerujeme, že to tak je. Jsou ještě situace, ve kterých už v dané chvíli vidím, že neprobihaji tak, jak by mohly, ale je tam obrovský posun! Už jen to uvědomění si to! A to je super! 🌍Dnes jsem si dala oblíbenou procházku v lese a na závěr 2 kopečky zmrzliny bez toho aniž bych musela vysvětlovat "proč já jenom jeden a ty dva"?
Linda Tománková
Osobní, citlivé a velmi srozumitelné zavedení do svého vlastního nitra mi ukázalo spoustu tajemných zákoutí mého vnitřního já. Děkuji.
Šárka Obročníková
Jsem moc vděčná, že jsem vstoupila do kurzu. Doporučuji všem, kteří se chtějí seznámit sami se sebou a najít svou vnitřní rodinu. Pro mě to byly nádherné chvíle setkání se svou vnitřní holčičkou, i když někdy to bylo těžké, ale o to víc jsem získala vnitřní svobody.
Věra
Milá Luci, kurz vnitřní holčičky mě hodně posunul k sobě. Vysvětlil některé reakce a chování. Vstoupila jsem do něj, protože si mě zavolal a byla jsem zvědavá, co mi přinese, ale neměla jsem žádná očekávání. A za to jsem velmi vděčná. Šla jsem do úkolů s tím, že se uvidí, co bude a co mi to přinese a jsem stále nadšená, kam mě to posunulo. Tento kurz, myslím, může přinést něco o sobě všem. Moc za něj děkuji.
Renata Zirmová
Práce s vnitřním dítětem je velmi léčivá. Nikdy mě nenapadlo, že je tak důležité své vnitřní dítě přijmou, opečovat a naplňovat jeho potřeby, zkrátka mu naslouchat. Děkuji Lucce za příjemný kurz plný nevšedních zážitků - byl pro mne velkým přínosem na cestě k osobnímu růstu.
Ela
Za poslední tři měsíce jsem popsala desítky stran svými pocity, vytahovala jsem jednoho kostlivce za druhým, léčila a hojila šrámy na své duši, svém srdci i na těle. Ano, opouštím svoji minulost, už nemá smysl dál v ní hledat smysl. Jediný smysl má ji uzdravit, přijmout a poučit se z ní. Kým jsem byla, abych mohla být tím, kým chci být? Už to vím, už v tom netápu...
G.
Naučila jsem se všímat si svých emocí, poznat je, pracovat s nimi, mluvit na sebe, pochválit se, uklidnit se. Přestala jsem se zpochybňovat a cítím se mnohem jistější.
Monika
Kurz mi přinesl velké zvědomování situací, kdy dostávám nepříjemnou odezvu, hlavně v kontaktu s partnerem. Kladu si otázky proč, co mě zasáhlo..., aspoň trochu se snažím nějak uklidnit. Začala jsem příjemněji reagovat na tyto nepříjemné situace. Jsem moc ráda, že jsi vystartovala s tímto kurzem v době, kdy jsem čerstvě dozrála k tomu najít odvahu se vnitřnímu dítěti věnovat. Je to moc užitečný kurz asi pro každého. Díky moc!!!
A.
Kurz je úžasně poskládaný, moc za něj děkuji. Prošla jsem si všechna cvičení, v každém se objevilo něco jiného. Byl to krásný čas s mojí vnitřní holčičkou. Nejvíc si na kurzu cením toho, že je online, protože dojíždění do většího města je teď skoro nemožné. A taky toho, že si ho můžu projít vlastním tempem, tak, jak zrovna potřebuju.
Lenka Janochová
Děkuji za nádherný a zázračný kurz, který mě vedl a samovolně tak nutil začleňovat nové poznání a zvyky do mého života. Ukázal mi, že se nemusím bát opustit staré návyky a zkoušet ty nové, které mi víc vyhovují, ty, při kterých se cítím dobře a jsem víc sama za sebe. Všechna videa, povídání, techniky a cvičení pro mě měly nějaký přínos a nejvíc miluji "polštářkovou metodu". Přinesla mi krásné poznání své vnitřní síly a toho, že si opravdu sama na vše umím najít odpověď. Jen si dopřát ten čas a plně se do toho ponořit. Už teď mi společné chvíle s kurzem chybí.
Terka Uhlířová
Kurz mi otevřel témata vnitřního dítěte a začít se na sebe dívat jiným pohledem. Pomohl mi zpracovat některá zranění z dětství - otevřít je, zpracovat je a především je přijmout. Vnímám to teď i u druhých, kde se projevují ty jejich zranění z dětství. Pokud na tom pracujeme vnášíme do vztahu větší spokojenost a jsme vyrovnanější. Uvědomila jsem si, kde ve vztazích se mi vnitřní dítě ukazovalo, kde to brnkalo na ty moje zranění .Vnímám, že se zlepšil i můj vztah se synem, kde docházelo k vyhroceným situacím. Děti nám to krásně ukazují, kde nám to ubližovalo v dětství a vytahují z nás vlastně ty zranění. Je to uzdravující proces, který nám pomáhá zlepšovat vztahy.
Lucie Koudelková

ANO – největší užitek z kurzu budeš mít,

když půjdeš DO PRAXE

Uvnitř kurzu najdeš:

ÚVODNÍ VIDEO

ve kterém ti vysvětlím vše, co potřebuješ o léčení svého vnitřní holčičky vědět.

10 VIDEÍ S JEDNODUCHÝMI A ÚČINNÝMI TECHNIKAMI

které můžeš ihned začlenit do svého života.

5 VEDENÝCH VIZUALIZACÍ,

· které zvládne i úplný začátečník a já tě naučím, jak s nimi pracovat,
· budeš mít možnost i MP3 formátu, který umožní práci s vizualizací kdykoliv budeš potřebovat.

ČLENSKÁ SEKCE,

která ti zůstane otevřená navždy, takže se můžeš k jednotlivým technikám kdykoliv vracet.
Uvědomila jsem si, že i v mém 63letém těle je schovaná malá holčička. Já ji tam tušila, nemám problém se uvolnit a hrát si, ale neuvědomovala jsem si, že tam je se svými pocity a případně i zraněními. Naučila jsem se rozlišovat mezi dospělou osobou a mým vnitřním dospělým. Ještě ho musím přemlouvat k bezpodmínečnému přijetí mé osoby. Je dost kritik. Vlastně poprvé jsem si vyzkoušela vizualizace. A možnosti jejich využití. To se chci také více naučit. Nechat přijít odpovědi. To je pro mě asi ten největší přínos. A taky jsem prohloubila vděčnost rodičům za své šťastné dětství milovaného a chtěného dítěte. Mnohým důležitým mě do života vybavili. Kurz mě i přivedl k snaze milovat své dcery, jejich partnery a vnučky bezpodmínečnou láskou. Bez zbytečné kritičnosti. Já jsem se o to snažila již dříve, ale teď se to snažím dělat více vědomě a snažím se vyloučit svá očekávání " jak to mají dělat" a co je pro ně nejlepší. Jsem ráda, že mi kurz zůstává k použití, protože se budu k mnohému vracet. Děkuji za tvou otevřenost. A nejvíce miluji Tvá krátká spontánní videa /živá vysílání/ pro tento kurz ale i pro Alchymii ženy.
Světluše
Naučila jsem se techniky, které mi i nyní po skončení kurzu pomáhají se spojit s mou vnitřní holčičkou. Důležité pro mě bylo i objevit v sobě pečujícího dospělého.
Děkuji za jemné, a přesto nesmírně silné, techniky, děkuji za Lucčino laskavé vedení a podporu po celou dobu kurzu. Já věřím, že zdravé vnitřní dítě je základ všeho. Myslím, že nelze vkročit do vědomí dospělosti a do dospělého života, pokud je naše vnitřní dítě zraněno a potlačeno – to je jenom křeč a hra na povrchu, která stojí mnoho sil. Teprve s uzdraveným vnitřním dítětem lze udělat další přirozený krok. A Lucce se podařilo toto téma moc krásně uchopit – projít tímto kurzem má smysl, na konci budete mnohem blíž sobě, se srdcem více otevřeným, v souladu se svojí zranitelností, sebe-jistější a odevzdanější celému Procesu. Děkuji, že jsem kurzem mohla projít.
Hanka Štěchová
Od kurzu jsem toho moc neočekávala a byla jsem zvědavá, co je ta vnitřní holčička. Postupem času jsem zjistila, že jí vlastně znám. Byla to úleva, si to takhle pojmenovat a rozklíčovat. Kurz se dal v pohodě zvládat i při "běžném provozu". Překvapivé pro mě bylo, že člověk nemusí být zahlcený tunou informací, ale stačí velmi málo a může to mít velký efekt. Děkuji Ti Lucie za krásné provedení touto vnitřní krajinou. Myslím, že poznání vnitřní holčičky u mě strhlo velkou lavinu pozitivním životních změn. Velice doporučuji každé ženě poznat svojí vnitřní holčičku. Odvděčí se vám za to.
Kurz mi pomohl dokončit dlouholetý cyklus. Vnitřní dítě už jsem hojila delší dobu a kurz mi pomohl dokončit práci na těch nejhlubších zraněních. Byl pro mě inspirací, ujištěním že jdu dobře, doplněním a laskavým spojencem v nelehkém období. Hlavní prioritou proč jsem ho zvolila bylo, že jsem vše mohla dělat ve svém domácím bezpečném prostoru bez narušování kohokoliv z venku.
Milá Luci, nejdůležitější přínos kurzu Vnitřní holčička je pro mě zvědomění mého chování, uklidnění a návrat k vlastní síle. Nebylo to moje první setkání s vnitřním dítětem, ale zrovna jsem se nacházela v období, kdy jsem se k tématu potřebovala vrátit a posílit v sobě roli pečujícího dospělého. První vizualizaci jsem proplakala. Byl to takový ten hluboký silný pláč, po kterém se mi ale neskutečně ulevilo. Začala jsem si v životě více všímat, kdy se chovám jako malé dítě, a nacvičila si techniky, které mi pomohly předejít nepřiměřeným reakcím. Zvědomila jsem si, že mám pečujícího dospělého, který je tu vždy se mnou a postará se o mě, již v sobě a nepotřebuji volat po podpoře někoho jiného. Naučila jsem se s ním spojit ve chvílích, kdy ho potřebuji. Zároveň jsem se rozhodla vědomě využívat dary vnitřního dítěte ve svém současném životě – hravost, zvídavost, touhu po poznání. Učím se větší dětské lehkosti a vnímání přítomného okamžiku. Každý pátek jsem se těšila na nové video a techniky. Byl to pro mě po 12 týdnů velmi příjemný rituál, ze kterého budu čerpat i nadále! Děkuji!
Martina Nentvichová

Napoj se na svoji vnitřní holčičku a znovu objev svou tvořivost a upřímnou radost, kterou jsi prožívala jako malé dítě.

Od narození jsi zářící hvězda.
Chceš si to připomenout? 


Kurzem Tě provede:

Lucie Harnošová

Zakladatelka projektu Alchymie ženy

Jsem vděčná maminka dvou dospívajících dcer a spokojená manželka a partnerka. Ráda objevuji nová témata, zkoumám, zkouším a hraji si. Inspiruje mě dětská spontánnost a otevřenost. Miluji dobrodružství, svobodu, dobrou kávu, saunování, kytovce a léčivé ženské sdílení. Jsem tvůrkyní projektu Alchymie ženy, pořádám pobyty pro mámy a dcery, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají otevírat oči a milovat život.

 

Mými kurzy prošlo již více než 70.000 žen. A protože s nimi na individuálních konzultacích i ve skupinových setkáních často řeším sebelásku a léčení vnitřního dítěte, rozhodla jsem se vytvořit kurz Vnitřní holčička, který může být skvělým základem i pro všechny budoucí vstupy do mých kurzů či jejich doplněním.

Neprožívej zas a znovu svá stará zranění a začni si ještě dnes tvořit takový život, jaký chceš – plný (sebe)lásky, radosti a harmonických vztahů. Obejmi svou vnitřní holčičku a vydej se na cestu, která tě změní už navždy.


Časté otázky

KDY KURZ ZAČÍNÁ A KDY KONČÍ?

Do kurzu získáš přístup okamžitě. Každý týden se otevře jedna lekce a přijde Ti doprovodný email. Přístup do členské sekce máš již navždy, takže se k lekcím můžeš kdykoliv vracet.

MOHU/MŮŽEME KURZEM PROCHÁZET VLASTNÍM TEMPEM?

Rozhodně ano. Získáváš přístup již navždy.  

CO KDYŽ MI KURZ NESEDNE?

Nebudeš-li spokojená a dáš mi to vědět dva týdny po zaplacení kurzu, vrátím ti peníze.

Máš na mě dotaz? Ráda na něj odpovím.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů