Tantrické milování
online retreat pro páry

PRVNÍ ONLINE RETREATY V ČESKÉ REPUBLICE

Chcete do svého vztahu přinést tantrickou štavnatost a hledáte jak to udělat? Přidejte se k nám.

Našimi partnerskými online kurzy již prošlo přes 1000 párů a nyní jsme připraveni vám poskytnout individuální péči na online retreatu. 

Kombinujeme online videa s živými videohovory a přestávky na praktiky tak, abychom přišli přímo do vašeho domova a vy nemusíte nikam cestovat, ani si složitě zařizovat čas na víkendovou akci. 

Zároveň se od online kurzu liší retreat tím, že vás můžeme provést aktuální situací, pokud se vám otevře nějaké téma, proces či budete chtít vyjasnit bližší otázky. 

Skupina je určena maximálně pro 8 párů. 

  • Jak udržet jiskru ve vztahu?
  • Jak mít ve vztahu vášeň, čas a chuť na milování?
  • Kde se ztrácí ve vztahu polarita? 

Na retreatu objevíte způsoby, jak do vaší intimity vrátit šťávu a zároveň hloubku, kterou tantrické praktiky přináší. 

V tomto virtuálnímu retreatu probereme teoreticky a následně budete mít rovnou prostor si i prakticky v pohodlí svých domovů a v soukromí vyzkoušet:

společná aktivace sexuální energie

dechové praxe

umění tantrického doteku

rituály smyslnosti

milostné tantrické praktiky

a další 🙂

  • Máte někdy pocit, že váš vztah vychladl?
  • Chtěli byste ve svém vztahu najít více rovnováhy a harmonie?
  • Jiskřivost a hravost chcete ve svém vztahu více podpořit?
  • Máte na rozvíjení vašeho vztahu nyní málo času nebo málo energie? 
  • Chcete o vztah pečovat?
  • Hluboké milování, důvěra a intimita je něco, po čem toužíte?

Chcete dát vědět hned, jakmile budou nové termíny?

Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budu zpracovávat pouze za účelem zasílání newslettrerů se zajímavým obsahem k Alchymii ženy v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit se v každém zaslaném e-mailu. Více o mých zásadách zpracování osobních údajů zde

Jak bude celý kurz probíhat?

Harmonogram

Časový rámec je sobora 10,00 - 17,00 a neděle 10,00 - 13,00. Budeme mít prostor pro teoretické vysvětlení, sdílení i přestávky na praktické vyzkoušení. Není nezbytně nutné, aby po celou dobu byli přítomní oba dva, ale je to velmi doporučované pro co nejlepší pochopení praxe. Není ale nutné se zapojovat sdílením, ani mít zapnutou kameru a být ve větší interakci se skupinou. Maximálně respektujeme vaše soukromí. 

Přístupy

Všechna videa, kde budeme vysvětlovat jednotlivé techniky, budou nahrané a zůstanou vám k dispozici již navždy. 

Podpora a sdílení

Budeme vám plně k dispozici během celého víkendu a i po něm, kdybyste měli další doplňující otázky.

Dárek

Individuální konzultace, kterou můžete využít do dvou měsíců od retreatu v délce 30 minut. 

Takže, pokud cítíte motýlky v břiše a chuť zkoušet něco nového, připojte se. 

Pokud jste tantru ještě nikdy nezkoumali, jsme tu proto, abyste si jednotlivé praxe zamilovali.

Proč právě s námi?

Jsme manželé již 17 let. Klape nám to spolu. A proč? Vztah je pro nás prioritou. Pečujeme o něj, aktivně si vyhledáváme nové informace a oba dva na sobě pracujeme. Chceme předat i vám metody, které fungují. Chceme předat i vám informace, které jsme bývali chtěli i my vědět už na začátku našeho vztahu, protože by nám nesmírně ulehčily naši partnerskou cestu. Prošli jsme krizemi a ustáli jsme je. Věříme,  že vztahy mohou být hluboké, krásné, spokojené a pro oba partnery podporující a smysluplné. 

Jmenuji se Honza Harnoš. Ve světě náročných výzev, je možná tou největší právě partnerský vztah. Narozdíl od jiných oblastí má velký přesah a  možnosti růstu a rozvoje jsou zde snad neomezené.

Rád přirovnávám muže k horám a ženy k vodě. Hory mají mýtické asociace vertikálnosti, ducha, výšky, transcendence, tvrdosti, odolnosti a mužské jangovosti, suché a zářící. Tekoucí voda, jinově ženská, snažící dostat se co nejníže, mokrá, temná, hluboká, měkká, oduševnělá, dávající život.

Hory mě léta učí naslouchat téměř neslyšnému šepotu mé vlastní duše a ten hlas i způsob, jakým a kdy se mnou duše mluví, mi učaroval. Průvodcuji po horách a fotím. 

Více o mě si můžete přečíst na webu https://janharnos.com 

Jmenuji se Lucie Harnošová, jsem manželkou a spokojenou partnerkou, mámou, dcerou, sestrou, lektorkou, učitelkou i žákyní. Mám mnoho rolí a nejvíce mne baví zkoumat samu sebe i lidi okolo sebe, když odlepíme všechny tyto nálepky....Dívat se na to krásné obnažené dokonalé tajemství.

Ráda propojuji, inspiruji a sdílím nadšeně vše, co mi na mé cestě dlouhodobě funguje. S respektem ke všemu odlišnému a k cestám druhých lidé. 

V partnerských tématech s klienty na workshopech měníme a boříme steretotypy, v bezpečném prostředí otvíráme tabuizovaná témata, pomáháme zažehávat oheň a vášeň ve vztazích, kde již pohasíná.

Baví mě prozkoumávat a vnášet do tématu vztahů lehkost, nadhled, hloubku, humor a naději. 

Aktuálně procházím certifikovanou školou Sex, love couch s Laylou Martin a také dvouletou školou se Sofií Sundari. 

http://alchymiezeny.cz

 

Reference

Co říkají účastníci našich kurzů?

Lucka s Honzou nezklamali. Znám je již dlouho a proto jsem tušila, co od kurzu očekávat. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí pracovat na svém vztahu.
Mirka
Děkuji! Cítím se zase zamilovaná a vděčná, že náš vztah nevzdáváme a snažíme se.
Jana
Líbilo se mi zapojení vás obou. Témata jsou podaná i pro nás muže velmi dobře. Například logicky vysvětlená ženská cykličnost mi hodně dala. Díky oběma. Kurz doporučuji.
Ondra
Buďte dál takový jaký jste!! Protože to co děláte má smysl a je to dar, který předáváte dál. My vám za to ze srdce děkujeme.
Monika a Lukáš
Luci, díky za Tvého manžela Honzu, který mi ukazuje, jak to někteří muži vnímají a Ty jsi mi zase více obeznámila s některými mými podvědomými vzorci, které jsem si ani neuvědomila.
Jana
Chtěla bych Vám moc poděkovat za předávání znalostí a zkušeností! I díky vám se více utvrzuji v tom, že v dlouhodobém vztahu nemusí být nuda, nemusí vyprchat láska a být spolu jen ze setrvačnosti 🙂
Ivča
Moc děkuji za Váš kurz. Toto vše by se mělo učit již ve škole:-) Jsou to tak důležitá témata, která by pomohla vyřešit mnoho nesrovnalostí mezi muži a ženami. Jste úzasní průkopníci! A veřím, že s Vaším vývojem budete objevovat nová a nová témata, která s námi budete opět sdílet. Namaste.
Wau, děkujeme za otevřenost, s jakou s námi sdílíte tak intimní témata. Rozhodně nás to inspiruje a krok za krokem zkoumeme další roviny našeho vztahu.

Jaká je cena retreatu?

5.500,-


Chcete dát vědět hned, jakmile budou nové termíny?

Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budu zpracovávat pouze za účelem zasílání newslettrerů se zajímavým obsahem k Alchymii ženy v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit se v každém zaslaném e-mailu. Více o mých zásadách zpracování osobních údajů zde