Alchymie
 mámy a dcery

Vztah mámy a dcery je výjimečný a zaslouží si naši péči a pozornost. 

Chcete společně plynout na vlně ženskosti?

Hledáte informace o kráse, cykličnosti, menstruaci, vztazích?

Chcete dceru pozvat do světa inspirace, sebevědomí a životní harmonie?

Toužíte rozvíjet váš vztah?

Právě pro vás jsem připravila tento kurz. 

Mými pobyty pro mámy a dcery prošlo během dvou let již stovky spokojených maminek, babiček a dcer. 
Ale ne každá žena se může vypravit na víkendový pobyt.
A ne vše na pobytu stihneme probrat.
Touha dcer po nových informacích je ale veliká. Pojďme jim vyjít vstříc a pozvěme je do prostoru "Červeného stanu". Do prostoru, kde můžeme otevřeně sdílet a kde každá dívka a žena je uctěná, viděná a přijatá taková, jaká je. Kde přijímáme naše ženství a naši ženskou rodovou linii.
A kde se smějeme, pláčeme, milujeme. 

Na co se podíváme a co uvnitř najdete?

 • hravě o ženské cykličnosti
 • otevřeně o menstruaci
 • důvěrně o intimitě a vztazích
 • zdravá a probuzená těla
 • bdělá pozornost
 • praktické tipy do vašeho každodenního života
 • tipy pro vaše společné zážitky
 • pro mámy a dcery, které jsou odvážné a budou zkoumat ALCHYMII ŽENY - tu svoji jedinečnou alchymii.
 • Kurz je vhodný pro dcery, které se již o níže zmíněná témata zajímají. Můžete si jít kurzem vlastním tempem a jen těmi tématy, které jsou pro vás aktuální. Horní hranice věku dcer ani maminek není určená:-) A babičky klidně vezměte do kurzu také:-)

Jsem tu navždy s Tebou.
Buď odvážná, zůstaň sama sebou a miluj život.
Tvá máma

Co na mé kurzy ženy říkají? 

Milá Lucie, je to jen pár dní, co jsem do kurzu Alchymie ženy vstoupila. Po zhlédnutí témat v prvním měsíci mám jasno - je to přesně to, co jsem hledala. Z Tvého povídání cítím úžasnou jemnost a ženskost, každé video je jako pohlazení po duši. Úkoly a tipy do praxe však zaručují, že to není jen příjemné povídání, které končí zaklapnutím notebooku. Je to opravdu akční plán toho, jak se stát ženami, kterými chceme být. Jsi příkladem toho, co učíš. To je pro mě to nejvíc a vůbec důvod, proč jsem do kurzu vstoupila - to, co říkáš, žiješ, a naopak. Mám velikou radost, že ses rozhodla svou moudrost a zkušenosti šířit dál. Děkuji Ti za to a už se moc těším na to, co dalšího mě čeká 🙂

Lucie Hrabětováwww.pensionusebastiana.cz

Nikdy bych nevěřila, že online kurz (Alchymie ženy) může být prostoupen tolika konkrétními nápady, náměty a tipy, jak na sobě pracovat. Tolik cvičení, která člověka posouvají, tolik inspirace, jak teorii uvést v praxi. Sdílení, podpora, prostor pro každého, kdo se kurzu účastní.

Renda Šolcová

Lucie volí témata, která zapadají do daného měsíce parádně, navzájem se prolínají a plynule na sebe navazují. Jako velký bonus vidím facebookovou skupinku, v níž jsou ženy, které jsou taaaaaaak inspirativní. Jsem vděčná za to, že mohu být součástí tohoto kurzu. Děkuji:-)

Dagmar Kučerová

Děkuji Lucce, za skvěle vedený kurz. Její přístup ke každé z nás je perfektní. Témata jsou volena krásně za sebou a dávají smysl v postupném přijímání svého ženství. Bez nadsázky můžu říct, že mi kurz mění život.

Anežka Kašubová

JAKÁ TÉMATA NÁS ČEKAJÍ? 

 • ZDRAVÍ
  vyvážený životní styl, jídlo, divoké byliny, rituály, jak pečovat o své tělo i o přírodu
 • ŽENSTVÍ
  dary menstruace, dary ženství, cykličnost, pomůcky, svobodná menstruace, konec bolestivým měsíčkům
 • KRÁSA
  henna, líčení, oblékání, masáže, vnější i vnitřní péče o vzhled
 • SEBELÁSKA
  probuzení sebelásky, praktické kroky pro každodenní život, sebevědomí a odvaha být sama sebou
 • VZTAHY
  máma a dcera, kamarádky, partnerský vztah, umění komunikace, práce s emocemi
 • HOSTÉ
  Do jednotlivých témat jsou pozvaní i další hosté, kteří vás obohatí a inspirují. Těšit se můžete na téma líčení s Michaelou Měřínskou, porodů s Kristínou Neubertovou Zemánkovou, těla s Magdou Křepelkovou, léčivé vizualizace s Alicí Mičunek, stylu s Idou Hrdličkovou a mnoho dalších:-)

KDO VÁS BUDE PROVÁZET?

Jmenuji se Lucie Harnošová, jsem manželkou a spokojenou partnerkou, mámou dvou dospívajících dcer, dcerou, sestrou, lektorkou, učitelkou i žákyní. Mám mnoho rolí a nejvíce mne baví zkoumat samu sebe i lidi okolo sebe, když odlepíme všechny tyto nálepky....Dívat se na to krásné obnažené dokonalé tajemství. Velký smysl vidím ve své práci s maminkami a jejich dcerami, které vítáme v ženských kruzích a podporujeme je v jejich procesu proměny z dívky v ženu. 
Ráda propojuji, inspiruji a sdílím nadšeně vše, co mi na mé cestě dlouhodobě funguje.
S respektem ke všemu odlišnému a k cestám druhých lidí. 
Bude mi ctí být průvodkyní i vám.

HOSTÉ

Melanie Matějková
Melanie Matějková
Síla divokých bylin

Byliny jsou magické! Po staletí patřily znalosti kolem bylin k pokladu, který moudré ženy přenášely z generace na generaci. I když tato znalost byla přerušena, můžeme ji dnes znovu objevit. A nic není vhodnější než oživit tuto tradici společně s našimi dcerami. Objevte sílu divokých bylin a naučte se, jak je můžeme využít v naší kuchyni, pro naše zdraví, pro krásu a pro domácí rituály.

Magda Křepelková
Magda Křepelková
Máma a já

Mít dceru je pro každou maminku specifické, je to jiné než se syny. Je to jiné i tím, že nám oživí také naše vlastní ženská témata. Jak dceři předat zdravý přístup k tělesnosti? A co je vlastně zdravý přístup ke svému tělu? Jak zvládat jeho proměny?

Kristína Neubertová Zemánková
Kristína Neubertová Zemánková
Těhotenství a porod

My ženy jsme dostaly do vínku jeden speciání dar. Máme tu čest, že můžeme na svět přivádět děti. Bez nás to prostě nejde. Jednoho dne se i ty budeš moci rozhodnout, zda, kdy a s kým budeš mít miminko... Kolem porodu však zatím existuje v naší společnosti spousta tajemství. A taky spousta toho, co se o porodu říká není vlastně vůbec pravda. Pojďme si povídat, jak to s těmi porody doopravdy je. Jak se pozná, že je žena těhotná? Jak a díky čemu miminko může růst v našem těle? Kdy žena začne cítit pohyby děťátka a jaké to je mít takového tvorečka v břiše? Jak se to stane, že se porod spustí? Je pravda, že porod bolí? Co ženy a jejich miminka potřebují, aby mohly jemně a hladce porodit? A jaké obrovské kouzlo se může stát po porodu? Povídat si s tebou a Luckou bude porodní asistentka Kristina, žena, kterým se dříve říkalo porodní bába...

Zdenka Motáčková
Zdenka Motáčková
Zpěvačka, textařka

Mou celoživotní vášní je zpěv. Tvořím písně a podporující nahrávky, které posilují, motivují, inspirují a léčí různé šrámy. Mým hlasem a hudbou podporuji druhé k tomu, aby žili spokojenější a naplněnější život.

Kateřina Juřenčáková
Kateřina Juřenčáková
Menstruace a cykličnost

První menstruací vstoupí dívka do nového světa ženství. Mnoho věcí se v jejím životě promění včetně emocí, pocitů a přístupů. Doprovoďme naše dcery za bránu ženství tak, aby na tento vstup rády vzpomínaly, aby cítily podporu, měly dostatek informací a možnost volby. Kateřina je máma dospívající dcery a dvou synů. Je lektorkou v oblasti dospívání, menstruace, cykličnosti, přirozené antikoncepce a vědomé plodnosti i milování. Přednáší pro veřejnost i v projektu Zdravé dospívání na školách.

Radka Rubešová
Radka Rubešová
Tvoření pro mámy a dcery

Tvořivost je součástí života každé ženy a je jen na nás, zda dovolíme, aby námi svobodně proudila a obohacovala náš život. Díky tvořivosti můžeme našemu vnitřnímu prožívání dát formu a ukázat světu, co se v nás ukrývá. Někdy slova nestačí, a v těchto okamžicích nastupují barvy, tvary, pohyb, tanec nebo zpěv. Když objevíme a kultivujeme "kanál", kterým mohou tyto prožitky proudit ven, můžeme mnohem lépe porozumět samy sobě a být se sebou v kontaktu. Tvoření všeho druhu, ať už drobné rukodělné práce nebo malování na nejrůznější témata, může být dobrý prostředkem pro relax, zklidnění či pro posílení vzájemného vztahu a sebepoznání mezi mámou dcerou.

Lucie Ratajská
Lucie Ratajská
Výživa a energie v životě
Michaela Měřínská
Michaela Měřínská
Líčení
Ida Hrdličková
Ida Hrdličková
Váš styl
Alice Mičunek
Alice Mičunek
Relaxace
Anna Potůčková
Anna Potůčková
Výroba domácí kosmetiky
Alexandra Polarczyk
Alexandra Polarczyk
Mentální jazyky a mámo-dcerovský vztah

CO JE SOUČÁSTÍ VSTUPU DO KURZU? 

VSTUP DO ČLENSKÉ SEKCE, který vám zůstane již navždy

25 videí a 5 hlavních témat

pravidelná dávka inspirace.

Pracovní listy, techniky a praktická cvičení

Hosté a pestrost

Pravidelné webináře, kde ráda odpovím na všechny vaše otázky

JAKÉ BONUSY VÁS ČEKAJÍ? 

UZAVŘENÁ FACEBOOKOVÁ SKUPINA PRO PODPORU A SDÍLENÍ

DVA KONGRESY PRO ŽENY

Celková cena kurzu je

25 týdnů plných inspirace

Každý týden jen za 140,-

“Mámy byly vždy těmi, na které jste se mohly spolehnout a říci jim celou, nevylepšenou pravdu."
Margaret Dilloway

Máte nějaký dotaz? Napište mi

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

“Mateřská láska! Ach, ta nezná hranic! Je jako fontána, jejíž pramen nikdy nevyschne.”
-Marguerite Gardiner

Časté otázky

MŮŽEME KURZ PROCHÁZET VLASTNÍM TEMPEM?
Rozhodně ano. Získáte přístup již navždy. 
 
KDY KURZ ZAČÍNÁ A KDY KONČÍ?
Kurz máte k dispozici ihned po vstupu. 
Kurz je postupně doplňován po celý rok.

KOLIK ČASU NA TECHNIKY POTŘEBUJI?
Ode mne a od lektorek máte každý týden jedno video a pak praktické cvičení a tipy, jak s tématem pracovat. Je dobré věnovat každý týden půl hodinu času pro kurz. Ale techniky obvykle vedu tak, aby se v pohodě začlenily do vašeho každodenního života.

JE KURZ DŮVĚRNÝ?
Absolutně. Pokud se nechcete více otevřít a sdílet ve skupině, vůbec nemusíte. A i když budete, důvěra a bezpečí jsou kvality, na kterých své aktivity stavím. 
 
CO KDYŽ MI NĚKTERÉ TÉMA NESEDNE?
V pořádku. Pak ho můžete vynechat. A buď se k němu vrátit později anebo vůbec. Důvěřuji vám a vaší cestě a nikdy nikomu nic nevnucuji.

CO KDYŽ MI CELÝ KURZ NESEDNE?
Tuším, že to zjistíte během prvních dvou týdnů. Pokud se tak stane, obratem vám vrátím peníze. 
 
PRO JAKOU VĚKOVOU KATEGORII JE KURZ URČEN?
Minimální doporučená hranice věku dcer je 8 let, ale mohou být i mladší, sami si určujete, která videa si pustíte.
Kurz mohou procházet i dospělé dcery se svými maminkami. Všechny si najdete tu svoji inspiraci.
 
CO KDYŽ BUDU POTŘEBOVAT OD TEBE BĚHEM KURZU POMOC?
Jsem tu pro vás. 
Udělám vše proto, aby pro vás byl kurz užitečný a v případě,
kdyby se cokoliv dělo, pomohu vám.
VEDEŠ KURZ A TECHNIKY V URČITÉM NÁBOŽENSKÉM VYZNÁNÍ?
Nikoliv. Do kurzu mohou vstoupt ženy jakéhokoliv vyznání a filosofie.

CÍTÍM SE TROCHU NEJISTĚ, MÁM STEJNĚ VSTOUPIT DO KURZU? 
Obavy a strachy jsou běžnou součástí našeho výstupu mimo komfortní zónu. kdykoliv jdeme do něčeho nového, mohou se objevit. To neznamená, že je vždy musíme poslouchat.

 
 

Bylo mi velkou ctí pro vás kurz vytvořit. 

Ať je vaše ženská linie silná, ať jste spokojené a propojené.

Ze srdce
Vaše Lucie