ALCHYMIE ŽENY 
ROČNÍ KURZ 

Potřebuješ v životě změnu?

Hledáš odvahu sama v sobě a chystáš se udělat první kroky?

Nebo jsi již na cestě a přeješ si mít větší podporu ženského kruhu?

Hledáš inspiraci motivaci a povzbuzení?

KURZ JE MOMENTÁLNĚ UZAVŘEN. 
DALŠÍ ROČNÍK ALCHYMIE ŽENY ZAČÍNÁ OD LEDNA 2020. 
OTEVŘENÉ KURZY Z NAŠÍ NABÍDKY 
NAJDETE ZDE

Chcete dát vědět hned, jakmile bude zase otevřený?

Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budu zpracovávat pouze za účelem zasílání newslettrerů se zajímavým obsahem k Alchymii ženy v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit se v každém zaslaném e-mailu. Více o mých zásadách zpracování osobních údajů zde

Budeme tu pro tebe celý rok.

Každý měsíc se zaměříme na jedno téma, které do hloubky prožijeme. V teorii, kde se dozvíš spoustu nových informací. Ale také v následné praxi, do které budete mít ode mne pracovní listy, videa se cvičeními a také podporu. Tu najdete i v celé skupině žen, které se do ročního výcviku přidají.

Budeme objevovat a podporovat ženské aspekty, jiskřit v našem partnerství, otvírat něžnou náruč našim dětem a prohlubovat lásku k sobě i k druhým. 

Kurz je určen ženám, které:

 • chtějí rozvinout své ženství.
 • se chtějí seberealizovat a být samy sebou.
 • si možná prožily traumata související s tělem a sexualitou - půjdeme v kurzu velmi citlivě a opatrně..
 • chtějí jít do hloubky.
 • možná už informace mají, ale ještě je nezintegrovaly do života a potřebují podporu a možná někdy i větší povzbuzení k akci.
 • možná v této chvíli netuší, co ještě všechno nevědí..
 • chtějí ve svém životě LÁSKU, RADOST, POTĚŠENÍ.
 • jsou odvážné a půjdou do neznáma - aby tam nalezly ALCHYMII ŽENY - TU SVOJI.

Pokud se ti zdá, že ve svém životě musíš něco změnit, tak se ti nezdá.

Co o Alchymii ženy říkají ty co už jsou součástí?

Děkuji Lucce, za skvěle vedený kurz. Její přístup ke každé z nás je perfektní. Témata jsou volena krásně za sebou a dávají smysl v postupném přijímání svého ženství. Bez nadsázky můžu říct, že mi kurz mění život.

Anežka Kašubová

Pomáhá mi, že některé věci neprožívám sama, že jdeme cestou společně, podáme se pomocnou ruku, když to jedna z nás potřebuje, to ženské pouto je úžasnou součástí mého života a já za něj moc děkuji....

Marcela Nejezchlebová

Alchymii ženy jsem potkala loni na své cestě a to co, se mi do té doby dělo a měnilo se velmi pomalu a někdy s velkým úsilím a snahou, začalo pomalu plynout. Ženství,cykličnost a sebeláska, setkávání se se ženami, kdykoli to potřebuji, vzajemná podpora a sdílení příběhů - to všechno nastartovalo novou rychlost a energii na mé cestě. Všechno mi prostě začalo do sebe nádherně zapadat. Je mi na světě a se mnou samou o moc krásněji a těším se na vše, co přichází, protože se přestávám bát. Stávám se svobodnější a raduju se ze života a moje rodina se mnou. Chce to někdy odvahu, ale nejsme tu na to nikdy samy. A jestě něco důležitého mi to přineslo. S láskou k sobě samé přišla i láska k přírodě, ke světu kolem nás. Už se o ni nestarám z rozumu, ale prostě z lásky a tak to mnohem více plyne, dělá mi to větší radost a tím pádem o ni pečuji více a více. Až tám dosáhlo "zatím" moje setkání s Alchymií . A to je stále jen začátek. Takže jestli se rozhoduješ zda vstoupit či ne, z hloubky svého srdce za sebe říkám nastup na tu nádhernou cestu s námi! ❤️

Andrea Hůrková

Do celoročního kurzu Alchymie ženy jsem vstoupila s tím, že chci opět najít cestu sama k sobě, na které jsem se během posledních let v mateřství a událostech života nějak ztratila. Lákalo mě otevřít se tématům ženství, jak pro sebe, tak i pro své zatím malé dcerky, pro které si přeji lepší start do dospělosti a ženskosti, než jsem měla sama ... cítila jsem, že je ještě hodně co objevovat a otevírat, ale absolutně jsem netušila, jaká to bude jízda, jak moc se začnu otevírat aspektům, které jsem tak nějak nevědomky opomíjela, protože jsem netušila, kde jsou a jak na ně. Za těch pár měsíců se ve mně znovu rozproudil život, prolomilo se spoustu blokád a hrází a já cítím tu proudící životní energii ... Lucka nám krásně vede, otevírá a ukazuje úžasné principy, techniky a metody, sdílí své nadšení, přesvědčení a absolutní důvěru v náš potenciál a mezi námi ženami v kurzu vznikají krásná pouta přátelství a podpory. Je to projekt, jehož hodnota se nedá vyčíslit penězma a nezaplatitelná investice do vlastního života. Díky moc!!!

Nikola M.

Nikdy bych nevěřila, že online kurz (Alchymie ženy) může být prostoupen tolika konkrétními nápady, náměty a tipy, jak na sobě pracovat. Tolik cvičení, která člověka posouvají, tolik inspirace, jak teorii uvést v praxi. Sdílení, podpora, prostor pro každého, kdo se kurzu účastní. Tento kurz doporučuji každé ženě, která chce na svém ženství pracovat aktivně. Zde se jí dostane všeho, co k tomu potřebuje i přesto, že jde "jen" o online kurz. Já jsem nadšená.

Renda Šolcová

Jsem absolventka prvního ročníku alchymie ženy a jsem na to neskutečně pyšná. Vždycky jsem si myslela, že musím naplňovat potřeby svých dětí, že si mě proto vybrali. Tím jsem se dostala na dno. Díky Alchymii ženy jsem pochopila, že na prvním místě jsem já a pak ostatní. Ne není to sobecké, je to sebeláska. Zažívám s alchymií to, že když se otevřeme, teprve po té skutečně žijeme. Je to jízda, kterou si hodlám užívat.

Šárka Štroufová

Milá Lucie, je to jen pár dní, co jsem do kurzu Alchymie ženy vstoupila. Po zhlédnutí témat v prvním měsíci mám jasno - je to přesně to, co jsem hledala. Z Tvého povídání cítím úžasnou jemnost a ženskost, každé video je jako pohlazení po duši. Úkoly a tipy do praxe však zaručují, že to není jen příjemné povídání, které končí zaklapnutím notebooku. Je to opravdu akční plán toho, jak se stát ženami, kterými chceme být. Jsi příkladem toho, co učíš. To je pro mě to nejvíc a vůbec důvod, proč jsem do kurzu vstoupila - to, co říkáš, žiješ, a naopak. Mám velikou radost, že ses rozhodla svou moudrost a zkušenosti šířit dál. Děkuji Ti za to a už se moc těším na to, co dalšího mě čeká :)

Lucie Hrabětováwww.pensionusebastiana.cz

Tento kurz je skvělý právě proto, že je koncipovaný jako roční. Lucie volí témata, která zapadají do daného měsíce parádně, navzájem se prolínají a plynule na sebe navazují. Jako velký bonus vidím facebookovou skupinku, v níž jsou ženy, které jsou taaaaaaak inspirativní. Jsem vděčná za to, že mohu být součástí tohoto kurzu. Děkuji:-)

Dagmar Kučerová

JAKÁ TÉMATA NÁS ČEKAJÍ? 

 • LEDEN

Cykličnost a dary menstruace


- jak a proč začít vnímat svoji cykličnost

- v souladu s plynutím života

- volná menstruace

- odstranění bolestivé menstruace a nepříjemného PMS
- dary menstruace 

 • ÚNOR

Rituály
- životní přechodové rituály
- ženské rituály
- každodenní rituály
- 
return menarche rituál
- jak vést rituály 

 • BŘEZEN A DUBEN

Sebeláska
- 
práce s kritikou

- objevení lásky v nás
- 
od oběti k soucitu
- přijetí a láska k našemu tělu
- autentická energie 

 • KVĚTEN

Potěšení 
- vše, co jste měly už jako holky vědět o vagíně
- probuzení do živosti
- úrovně a potenciál ženského orgasmu
- léčivé techniky
- péče o prsa a masáže
- zabydlíš se ve svém těle 

 • ČERVEN

Milenka
- uvolníme nepotřebné

- orgasmická meditace
- vědomé milování
- pozvánka do ráje
- taneční bonus 

 • ČERVENEC

Vnitřní žena
- 
transformace strachů a slabin

- nastavení hranic srdce
- moudrost v nás

 • SRPEN

Partnerka
- efektivní komunikace
- 
jak řešit a předcházet konfliktům
- 
otevřené srdce
- práce s emocemi 

 • ZÁŘÍ

Mateřství
- archetyp Matky v nás 
- 
stinné stránky mateřství
- 
jak se připravit na tuto roli a jak v ní být spokojená 

- rituály spojené s mateřstvím 
- léčivé ženské příběhy

 • ŘÍJEN

Máma a já

- příběh rodiny

- zpátky ke kořenům
- 
cesta k přijetí a odpuštění
- vnitřní dítě

 • LISTOPAD

Vagína
- hranice 
- probuzená a radostná každý den
- zdravá a krásná 
- magnetická, sebevědomá a zářivá žena
- moudrost lůna
- základní práce s yoni vajíčkem 

 • PROSINEC

Tvůrkyně
- 
po čem opravdu toužíme
- moc mýtu a práce s mýtem

- závazek

 • BONUS - 13. MĚSÍC

Královna
- soucit a laskavost pro ostatní
- propojení s celkem
- rekapitulace proběhlého roku
- integrace všeho poznaného do každodenního života
- pozvání do KLUBU Alchymistek 

Témata na sebe navazují a jejich výběr je velmi pečlivý.
Obsáhneme důležité životní aspekty tak, abyste se mohly posunout do větší harmonie, flow a svobody.

CO JE SOUČÁSTÍ VSTUPU DO KURZU? 

VSTUP DO ČLENSKÉ SEKCE

KAŽDÝ MĚSÍC /MINIMÁLNĚ/ JEDNO VIDEO

KAŽDÝ MĚSÍC /MINIMÁLNĚ/ TŘI PRAKTICKÁ CVIČENÍ

VIZUALIZACE

PDF PRACOVNÍ LISTY ke každému tématu

MĚSÍČNĚ 1 ONLINE SETKÁNÍ NAD DANÝM TÉMATEM

KDO VÁS BUDE PROVÁZET?

Lucie Harnošová

Jsem vděčná maminka dvou dospívajících dcer a spokojená manželka a partnerka. Ráda objevuji nová témata, zkoumám, zkouším a hraji si. Inspiruje mě dětská spontánnost a otevřenost. Miluji dobrodružství, svobodu, dobrou kávu, saunování, kytovce a léčivé ženské sdílení. Jsem tvůrkyní projektu Alchymie ženy, pořádám pobyty pro mámy a dcery, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají otvírat oči a milovat život.

Lucie Ratajská

“Cítím, tedy jsem.”
Nejvíc mě asi vystihuje můj projekt Energie v životě. Jsem přesvědčená, že je to právě energie, která nám v životě dává chuť objevovat, tvořit, měnit, radovat se, milovat se a využívat svůj potenciál naplno. A mnohdy ne proto, že něco skvěle klape, ale navzdory tomu, že to zrovna není úplně ono.
Jsem máma dvou bytostí, které nádherně zapadají do mé mozaiky objevování sebe samé. Ať už tím, jaké výzvy přinášejí, svou autentičností a bezbřehou radostí z objevování nového, nebo silou, jakou se staví za to, co cítí.
Jsem šťastnou partnerkou a manželkou muže, který mě v tomto objevování podporuje a sám se skrze něj proměňuje.
 
Učím se přijímat všechny roviny cesty, kterou životem kráčím a objevovat sebe i svět kolem sebe.
V kurzu vás budu provázet pravidelnými měsíčními online a živými kruhy a vizualizacemi.

 

Niky Melia

Mé moto je: „ Spadnu! Vstanu! Narovnám korunku! Jdu dál!“.

Nepotřebuji být dokonalá a bez chyb, ale vědět, že jdu správným směrem a umět se k němu vrátit. Jako žena, tvůrkyně, partnerka, máma bez mámy, dcera, kamarádka, průvodkyně… 

Život vnímám jako nádhernou příležitost, i když to není vždy procházka rozkvetlým sadem. Věřím, že klíč ke štěstí si všichni nosíme v sobě a když dokážeme pečovat o svou duši i tělo, zvládáme i výstupy na životní osmitisícovky.

Baví mě zkoumat a objevovat umění života, učit se a inspirovat od druhých a provázet ženy na jejich cestě zpátky k sobě, do svého těla a ke zdrojům ženské síly. A právě o tom je i můj projekt Umělkyně života.

V kurzu vás budu provázet v uzavřené facebookové skupině.

 

Kdo jiný, než ty?
Kdy jindy, než teď?

VYBERTE SI JEDEN ZE TŘÍ BALÍČKŮ:

KURZ JE MOMENTÁLNĚ UZAVŘEN.
DALŠÍ ROČNÍK ALCHYMIE ŽENY ZAČÍNÁ OD LEDNA 2020. 
DALŠÍ KURZY Z NABÍDKY ALCHYMIE ŽENY NAJDETE ZDE

Nevíte jaký balíček je pro vás vhodný?

Chcete dát vědět hned, jakmile bude zase otevřený?

Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budu zpracovávat pouze za účelem zasílání newslettrerů se zajímavým obsahem k Alchymii ženy v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit se v každém zaslaném e-mailu. Více o mých zásadách zpracování osobních údajů zde

Co o Alchymii říkají další ženy?

Alchymie ženy...kdo umí namíchat ten správný koktejl, který nám rozproudí krev v žilách od malíčků na nohou až po konečky vlasů, kdo rozhoduje o tom, co je pro nás dobré, potřebné, léčivé, hřejivé nebo naopak co nám vadí, co nám ubližuje, kde se necítíme dobře? kde jsou naše hranice, kde je uvědomění sebe sama, kde je naše sebeláska? co to je sebeláska? čím si toto slovíčko zaslouží vyzdvižení nad ostatní slova? Koktejl si v sobě mícháme sami, sami si volíme ingredience, sami s ním třepeme, sami rozhodujeme o tom, kdo ho bude pít a jak moc vychlazený...alchymie mi evokuje kuchařku, která může být našim průvodcem a pokud budeme číst pozorně a nebudeme se bát zkoušet recepty v ní uvedené, dozvíme se moudra, která v sobě máme, ale pod tíhou civilizace jsou udusána v prachu, špíně, nevědomí....alchymie není jen krásným názvem, obsah se nedá jednoduše popsat (slova jsou prosta vyjádřit, kolik nám alchymie do života vnáší), musí se to prostě uvařit a vypít, až do dna :-)! a k tomu jako třešnička, zákusek - ženské sdílení, která má nedocenitelnou hodnotu. Kurz doporučuji vším co mám a můžu. Tipy, rady, rituály, témata, wow wow wow 🙂 neustále žasnu nad tím, co jsme schopni pro sebe udělat SAMI - jak je to vše léčivé, laskavé, hladivé....je skvělé, že tento kurz je živý, že můžeme dostat odpovědi na všechny otázky, které nám průběžně naskakují, že je vůbec můžeme položit....

Marcela Hrdá

Díky AŽ jsem začala systematicky rozvíjet svou ženskou stránku. Po několika měsících v kurzu se nestačím divit :) Cítím se více propojená sama se sebou. Mám hezčí vztah ke svému tělu. Sebrala jsem odvahu k nastartování projektu, který jsem si dlouho přála. A to vše přesto, že se zároveň starám o 3 malé děti a zdaleka nestíhám všechna cvičení, která Lucka doporučuje. Děkuji za skvělou a podporující komunitu, která kolem Alchymie vznikla. Kurz doporučuji všem ženám.

Bára Kopecká

Kurz je přesně to, co jsem potřebovala. Každý měsíc nové téma, kterým vás Lucka naprosto jemně a příjemně provede. Výběr je hezky poskládaný a navazuje na sebe tak, aby se žena postupně otevírala a přijímala. Výhod je nespočet, poznáte hromadu stejně naladěných žen, ve kterých budete mít oporu - už prostě nebudete sama a hlavní garancí podle mě je, že se změníte, a to je fakt, i kdybyste prošla jen jedním měsícem. Je to krása!

Klára Vohrnová

Celý tento rok jsem v nádherném a funkčním ženském kruhu procházela Alchymií ženy a na své cestě jsem potkala úžasné průvodkyně a více jsem zase poznala i tu průvdkyni v sobě. Na vlastní kůži jsem poznala, jaké to je, když jsme tady pro sebe, jedna pro druhou, v propadech i výšinách, na vlně i pod hladinou. Kurz končí, ale já se cítím na samém začátku cesty naplňování svého poslání, obohacená a požehnaná prožitým sesterstvím a jeho potenciálem. Děkuji Lucie Harnošová za takovou obrovskou inspiraci ke spojování se se svou pravou podstatou. Děkuji všem ženám za to, že prostě jsou. A děkuji sobě za odvahu být tou Ženou, kterou jsem sem přišla Být. Moc doporučuju dát tento obrovský dar i sobě, Ženo ;*

Eliška Brychtová Miléřová

Vstoupit do kurzu Alchymie ženy, bylo pro mě jedním z nejlepších rozhodnutí v tomto roce. Kurz mi přináší daleko více, než jsem vůbec na začátku čekala. Doporučuji všem ženám, které si chtějí do hloubky posvítit na své vnitřní strachy a omezení a rozpouštět je, aby se mohly ve svém ženství osvobodit a vykvést do jedinečné nádherné květiny.

Kateřina Juřicová

Jsem členkou ročního kurzu Alchymie ženy a moc děkuji Lucce za úžasnou inspirativní platformu pro sdílení, sebevzdělávání, rozvoj a podporu kruhu žen.

Viola Sekaninová

Další bonusy uvnitř kurzu

Magda Křepelková

Zvýhodněné nabídky a bonusy pro Alchymistky 

Dana Brožová

Tvořivé mandaly

Lucie Harnošová

Pravidelné živé vysílání ve facebookové skupině kde odpovím na vaše otázky

"Když jsi udělala vše, co jsi mohla, ale nestačí to.
Když se život, který jsi tak pracně vytvářela, začne hroutit.
Když jsi milovala a ztratila a pak ztratila znovu.
Když ti někdo přistřihl křídla, pošlapal tvého ducha a vše, co slyšíš, je jen šeptání.
Když nevíš, kde začít, aby se v tobě ozvalo volání.
Když máš pocit, že jsi rozbitá na milion kousků a nemáš ponětí, kam patří. 
Povstaň..."
Rebecca Campbell

Máte nějaký dotaz? Napište nám

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Časté otázky

KDY KURZ ZAČÍNÁ A KDY KONČÍ?
Začínáme 1. ledna 2020 a končíme v lednu 2021. Pro mnohé to ale úplný konec není, protože se díky novým přátelstvím i na své další cestě životem můžete doprovázet.
 

JE LEPŠÍ POČKAT NA DALŠÍ OTEVŘENÍ KURZU, KDYŽ SE MI TO ZROVNA NEHODÍ?

Doporučuji nečekat. Může se to totiž “nehodit” dalších deset let. Většinou je to o našem nastavení. O tom dát prostor sama sobě. Přestože se teď zdá, že se to nehodí, může právě toto rozhodnutí vnést do života velikou změnu. Ty nejlepší věci v životě často přichází v momentech, když se to podle nás nehodí, zpětně ale zjistíme, že to dávalo veliký smysl.

 

MOHU KURZEM PROCHÁZET VLASTNÍM TEMPEM?
Rozhodně ano. Získáte přístup již navždy.  
 
KOLIK ČASU NA TECHNIKY POTŘEBUJI?
Je dobré věnovat kurzu každý týden zhruba půl hodiny. Techniky a cvičení ale chystám a vedu tak, aby je bylo možné bez problémů začlenit do každodenního života. Ať už jsi maminka malých dětí, vytížená pracující žena, obojí. Spíše pracujeme na novém úhlu pohledu a učíme se svůj čas nově využívat.
 
CÍTÍM JAKO ZÁVAZEK STÍHAT KAŹDÝ MĚSÍC DANÁ TÉMATA. ALE NECHCI SI PŘIPRAVIT DALŠÍ STRES. CO S TÍM?
Alchymie není postavená na úkolech, které tě budou tlačit tvými termíny nebo splněním. Je to nabídka možností, které můžeš vyzkoušet, přidat do svých denních rituálů, prozkoumat, ale nemusíš se bát, kurz není postavený tak, aby tě zahltil.
 

NEMÁM FB A NECHCI SI HO ZŘIZOVAT. PŘIJDU TÍM O SDÍLENÍ SE ŽENAMI?
Mnoho žen si zřídilo FB pouze kvůli možnosti sdílení se ženami z kurzu a používají jej jen na to. Pro vstup do kurzu ale přístup nutný není. Každý měsíc se koná online kruh, kde se můžeš se ženami setkat a sdílet také. Odkaz na online kruh, stejně jako všechny novinky a další důležité informace ti přijdou mailem.

NEJSEM SDÍLECÍ TYP! NIKDY JSEM SE ŽENAMI NESDÍLELA, VŠE PROŽÍVÁM SPÍŠE SAMA, NEBO JSEM BYLA V MUŽSKÉM KOLEKTIVU.
Jelikož je to již několikátý běh, mohu ze zkušenosti říci, že se to může změnit. A to v okamžiku, kdy se cítíme v bezpečí, kdy vnímáme, že nejsme hodnocené, souzené, odmítané. Právě přijetí je velikým darem kruhu žen alchymie! Sdílení ale není nutnost. Je možné být součástí FB skupiny a nechat to na sebe jenom působit, sledovat zkušenosti a otázky ostatních žen, protože sdílení druhých žen nás otevírají a inspirují. A když přijde správný okamžik, můžeš se k nim přidat.

 

JE KURZ DŮVĚRNÝ?
Absolutně. Důvěra a bezpečí jsou kvality, na kterých své živé i online aktivity stavím. Během kurzů vznikají důvěrné kruhy žen a respektující prostředí, ve kterém se mnohé ženy otvírají a dostává se jim přijetí a podpory ze strany druhých. Pokud se ale nebudete chtít více otevírat a ve skupině sdílet, vůbec nemusíte.
 

CO KDYŽ MI NĚKTERÉ TÉMA NESEDNE, MOHU JEJ PŘESKOČIT, NEBO NA SEBE  VŠE NAVAZUJE? 

Žádné téma není povinné, celý kurz je tu pro tebe, ne ty pro něj! Je možné téma vynechat, přeskočit, nebo se k němu vrátit později. Přesto doporučuji zůstat otevřená! Často nás nejvíce obohatí právě témata, do kterých se nám z nějakého důvodu nechce. Myslíme si, že je máme vyřešená, nebo že se nás netýkají. Důvěřuji tobě a tvé cestě!

 
CO KDYŽ MI CELÝ KURZ NESEDNE?
Tuším, že to zjistíte během prvních dvou týdnů. Pokud se tak stane, obratem vám peníze vrátím. Samozřejmě počítám od července, kdy kurz začne /i když si ho koupíte dříve/. 
 
JE KURZ PRO MĚ, I KDYŽ SI PROCHÁZÍM VELKOU OSOBNÍ KRIZÍ?
ANO!
 
JE KURZ PRO MĚ, I KDYŽ NIC AKTUÁLNĚ NEŘEŠÍM?
ANO!
 
MŮŽU KURZEM PROCHÁZET I KDYŽ JSEM TĚHOTNÁ?
Ano! Uvedené techniky můžete dělat i jako těhotná či kojící. Pokud by některé z nich vhodné nebyly, předem vás na to upozorním.
 
PRO JAKOU VĚKOVOU KATEGORII JE KURZ URČEN?
V kurzech máme ženy, kterým je 20 i ženy, kterým je 70.
Všechny si najdou svou inspiraci. 
 
CO KDYŽ OD TEBE  BUDU BĚHEM KURZU POTŘEBOVAT POMOC?
Jsem tu pro vás. Každý den jsem k dispozici online a často i offline. Zkrátka udělám vše proto, aby pro vás byl kurz užitečný a kdyby se cokoliv dělo, pomohu vám. 
 
VEDEŠ KURZ A TECHNIKY V URČITÉM NÁBOŽENSKÉM VYZNÁNÍ?
Nikoliv. Do kurzu mohou vstoupit ženy jakéhokoliv vyznání a filosofie.
 
CÍTÍM SE TROCHU NEJISTĚ, MÁM STEJNĚ DO KURZU VSTOUPIT?
Obavy a strachy jsou běžnou součástí našeho výstupu mimo komfortní zónu. Kdykoliv jdeme do něčeho nového, mohou se objevit. To ale neznamená, že je vždy musíme poslouchat.
 
POCHYBUJI, ŽE JE KURZ PRO MĚ.
Můžete si udělat příjemnou relaxaci, u které se zeptáte svého těla. Položte si ruku na srdce a druhou na své lůno. A zeptejte se sama sebe: "Je tento kurz něčím, co mě obohatí a pomůže mi žít harmoničtěji a zářivěji v mé ženskosti?“ Důvěřujte svému vedení. 

Co přinesl kurz Alchymie ženy dalším ženám?

Jsem silná... protože
znám své slabosti.
Jsem nádherná... protože 
znám své vady.
Jsem nebojácná... protože
jsem se naučila rozeznávat iluze od skutečnosti.
Jsem moudrá... protože 
se učím ze svých chyb.
Mohu se smát... protože
znám smutek.
Miluji... protože
jsem pocítila nenávist
a dávám přednost lásce.