Věra Svoboda Kučerová

Před mnoha lety jsem uvěřila tomu, že se můžu pustit do tvoření svobodného života. A při tom jsem to vůbec neuměla. Dělala jsem spoustu věcí poprvé a některé i naposled 🙂 Poháněla mě dopředu touha. Velká touha, žít naplněný život. Nečekat. Žít.

Školu a profesi mi vybrala máma a babička. Nebyl prostor pro diskusi. Roky jsem plnila svědomitě své povinnosti a očekávala chválu a uznání, aby mi aspoň někdy svitla hezká jiskřička, že to dělám dobře. A dobrá jsem byla. To jooo 🙂 Ale vždycky jenom tu chvilku. Mohla jsem sbírat svoje úspěchy a navlékat je na šňůrku, ale chybělo mi něco. Nevěděla jsem, jestli to NĚCO je malé nebo velké, ale prostě – nebylo tam.

Vrhnout se do něčeho neznámého, nového, když to vůbec, ale vůbec neumíte a vlastně ani nevíte, jestli tam to NĚCO najdete bylo pěkné dobrodružství. A ani jsem to svoje NĚCO nenašla napoprvé.

Teď už vím, že NĚCO není cíl. To svoje jsem našla cestou. Tolik zážitků. Tolik zápletek ve svém příběhu jsem prožila. A hodně jsem se naučila 🙂 Díky za to 🙂

Dnes se na mě obracejí lidé, když něco nedokážou vyřešit nebo chtějí jenom poradit. Pěkně to spolu rozčísnem 🙂 Protože, co jsem v životě nejvíc, tak PRAKTIK.

Jako samostatný manažer české firmy Green Ways jsem ochutnala spojení s lidmi a rozvíjení nekonečného potenciálu v nás. Jsem introvert a nikdy jsem si nemyslela, že budu lektor a speaker. A baví mě to 🙂 a moc 🙂 a díky svým zprvu nedobrovolně získaným zkušenostem v ekonomické praxi můžu dobře vyřešit mnoho problémů. Mám ráda lidi a jejich příběhy. A vždycky se těším, že to dobře dopadne…

S vámi budu sdílet jak nejlépe začít (už právě s těmi zkušenostmi z praxe).

A protože se vždycky cestou něco přihodí, abychom měly příležitost podívat se na sebe hlouběji a odkrýt něco, co třeba schováváme a nechceme řešit, tak se s vámi podívám na ty „dobrodružství“ po cestě a jak se jim nejlépe vyhnout ještě dřív, než nastanou. A kdyby už nastaly, tak i to se dá vyřešit 🙂 Hlavně, nejste v tom samy. Když něco moc chceme, celý vesmír se spojí, aby nám pomohl.