Aktivace tvého záměru/ Cyklické tvoření

Niky Melia

Při hledání ALCHYMIE TVÉHO POSLÁNÍ tě budu doprovázet během aktivací tvého záměru při NOVOLUNÍ. Budeme se věnovat nastavení TĚLA i MYSLI. Postavíme se rezistenci a našim sabotérům  a spojíme se s nejhlubšími zdroji naší kreativity. Kromě toho ti ukážu, jak využít střídajících se energií cyklu luny i lůna k tvoření. Už se na tebe moc těším. 

Jsem žena, partnerka, máma dvou malých bytostí a tvůrkyně. Žiji v německém Neandrtálu, studovala jsem v Japonsku, asistovala při projektech v Keni. Několikrát jsem byla zaměstnaná, ale svoboda je pro mě nenahraditelná životní hodnota a proto jsem již přes 15 let volnonožka. Vím, jaké to je, dělat co miluji a opět o to přijít a všechny mé úspěchy i pády mě vedou dál.

Ušla jsem dlouhou cestu začínající v nejistotě a strachu, že „Nejsem dost dobrá!“ k naplněnému poslání a úspěšnému podnikání. Žiju život, který mě naplňuje a dělám práci, která mě baví. Jsem tvůrkyní projektu UMĚLKYNĚ ŽIVOTA a spoluautorkou projektu KNIHY PRO ŽENY. Působím jako embodiment mentorka a průvodkyně žen, které chtějí žít jako originál. Miluju tanec, otužování, dobré jídlo i půst a dlouhé procházky v přírodě.