KONGRES PRO ŽENY

SEBELÁSKA

>>> jak velkou moc má v našem životě <<<

Vítejte u 8. dne

Dnes si zopakujeme první den. Užijte si videa.

Videa již proběhla.

Sledujte aktuální den.

8 jazyků sebelásky

"Základem všeho je pochopení situace. Pochopení sebe přináší pochopení druhého. Pak teprve můžeme situaci přijmout. A musíme být odvážní a ochotní to přijmout. Většina problémů vzniká z nesprávného pochopení situace a komunikace. Mentální jazyky nám dávají pochopení a umožňují přijetí."

 

MgA. Alexandra Polarczyk 

Jsem tvůrkyně a lektorka komunikační typologie zvané Mentální jazyky. Tato inovovaná typologie 16 osobnostních profilů pomáhá lidem hloubkově pochopit svou osobnost, vyvážit své schopnosti, posunout se v profesní oblasti a především zlepšit mezilidské vztahy a komunikaci (v práci, rodině, s partnerem či při výchově dětí). Mentální jazyky dnes šířím do světa na přednáškách, festivalech, kurzech a osobních konzultacích.
 

Syndrom vyčerpaných žen

 • Možná i vy se točíte v tomto začarovaném kruhu.
 • Všem dáváme a nezůstává nám již energie pro sebe. A možná to i víme, ale neumíme s tím nyní nic dělat.
 • Už je nám někdy tak zle, že máme chuť to všechno vzdát.
 • Štastným fotkám a motivačním citátům už nevěříme.
 • Pojďme se na vyčerpání podívat z nového úhlu pohledu.
 • Existuje NADĚJE to opět proměnit. Cítit hojnost, energii, chuť do života.

Neslibuji vám, že změna nastane ze dne na den. Ale co vám mohu zaručit je proměna, kterou můžeme dělat krok za krokem a kde cítítm větší sílu a stabilitu. Pečujeme, milujeme, žijeme a cítíme se v harmonii.

Lucie Harnošová

Jsem manželkou a spokojenou partnerkou, mámou, dcerou, sestrou, lektorkou, učitelkou i žákyní. Mám mnoho rolí a nejvíce mne baví zkoumat samu sebe i lidi okolo sebe, když odlepíme všechny tyto nálepky....Dívat se na to krásné obnažené dokonalé tajemství.

Ráda propojuji, inspiruji a sdílím nadšeně vše, co mi na mé cestě dlouhodobě funguje. S respektem ke všemu odlišnému a k cestám druhých lidé. 

V partnerských tématech s klienty na workshopech měníme a boříme steretotypy, v bezpečném prostředí otvíráme tabuizovaná témata, pomáháme zažehávat oheň a vášeň ve vztazích, kde již pohasíná.

Baví mě prozkoumávat a vnášet do tématu vztahů lehkost, nadhled, hloubku, humor a naději.

Přidejte se do diskuze

 1. Jarmila napsal:

  no to je bomba díky díky to já ještě nebyla „napojená“ super

 2. lucka napsal:

  🙂

 3. Lenka napsal:

  Ahoj Luci, na úvod bych Ti chtěla moc poděkovat za práci, kterou děláš.
  Právě jsem si pročetla poznámky, které jsem si napsala během sledování videa „Syndrom vyčerpaných žen“ a velmi to mnou rezonovalo. Hlavně Tvé povídaní o tom, kdy jako ženy spolu dokážeme být mnohem silnější.
  Měla bych na Tebe jednu otázku. Před dvěma lety jsem si prošla těžkým rozchodem a trvalo dlouho, než jsem se přes něj dokázala přenést. Až před nějakým časem jsem si připustila, že jsem možná zralá na nový vztah. Momentálně mám za partnera muže, o kterém vím, že kvůli svým životním hodnotám a pohledu na svět jsme pro budoucí společný život velmi nekompatibilní. Ale v současné době je nám dobře a já naprosto sobecky přiznávám, že mám potřebu být milovaná.
  Je pro mě správné v tomto vztahu setrvat, přestože nikam nevede, ale momentálně je pro mě přesně tím, co potřebuji?
  Ještě jednou Ti moc děkuji za radost, kterou nám přinášíš a obzory, které se nám díky Tobě otevírají.
  Přeji Ti krásné dny na Bali.

 4. lucka napsal:

  Leni, děkuji za důvěru. Vůbec ale nemohu dle jednoho odstavec doporučit zůstávat či nezůstávat. A to bych nedoporučila takto ani v případě, že bysme nad tím hodiny diskutovaly. Co ale doporučuji je, vrátit se sama k sobě, ke své vnitřní moudré ženě, propojit se se svými vnitřními archetypy, a jim pak důvěřovat. Budeš pak vědět, co dělat. A sebeláska může dosystit Tvoji potřebu být milovaná zvenku a přinese Ti také větší zralost do vztahu. Nádherný den přeji.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů