Alchymie sebelásky

Připrav se na laskavou cestu objevování a transformaci sebe sama.

 • logo
  Kniha o sebelásce ti otevře dveře do vnitřního světa, které tě přivede k hlubšímu sebepoznání a láskyplnému sebepřijetí.
 • logo
  Alchymie sebelásky představuje láskyplného průvodce, který je naplněný vnitřní moudrostí, sdílením žen, teorií i praxí.
 • logo
  Najdeš zde 112 technik, které tě pohladí po duši a posunou v poznávání tvého vnitřního světa.
 • logo
  Sebeláska představuje klíč ke šťastnějšímu a plnějšímu životu v radosti a lehkosti.

Pojď své sny žít a vydej se na cestu sebelásky ještě dnes!

 „Věřím, že tě kniha povzbudí a provede k trvalé důvěře v život, a že jen to nejlepší je pro tebe dobré.“

Slýcháš o sebelásce často?

Neumíš si představit, co by ti kniha mohla přinést nového do života? Zkus si představit, že..

 • logo
  Objevíš sílu sebelásky
 • Tato kniha ti přinese moudrost a nástroje, které potřebujete k tomu, aby ses naučila milovat sama sebe bezpodmínečně.
 • Odhalíš tajemství sebelásky a objevíš sílu, která tě povede k přijetí vlastních nedokonalostí, sebepřijetí a budování zdravého sebevědomí.
 • logo
  Transformuješ svůj život
 • Díky sebelásce budeš krůček po krůčku obnovovat harmonii sama v sobě.
 • Přestaneš se potýkat s nejistotou, neuspokojivými vztahy, neustálým hledáním a objevíš sílu, která je uvnitř Tebe.
 • logo
  Získáš nástroje pro láskyplný život
 •  Autentická sebeláska představuje klíč k trvalému štěstí a naplnění.
 • Kniha ti poskytne praktické cvičení, meditacetechniky, které tě podpoří v procesu sebepoznání a sebelásky.
 • Naučíš se přijímat své nedokonalosti a vytvořit si zdravé a naplňující vztahy.
 • logo
  Získáš emocionální svobodu
 • Osvobodíš se od minulých zranění, negativních vzorců a omezených přesvědčení, které tě brzdí.
 • Naučíš se, jak se vyrovnat s emocemi, transformovat strach a přijmout lásku a radosti.
 • logo
  Otevřeš se novým možnostem
 • Alchymie sebelásky ti pomůže otevřít bránu k novým možnostem a směru ve tvém životě.
 • Získáš odvahu vykročit mimo svoji komfortní zónu a objevit svůj plný potenciál.
 • Kniha ti poskytne podporu a inspiraci na cestě, která může změnit tvůj život natrvalo.
 • logo
  Odhalíš svou vnitřní moudrost
 • Ta ti umožní rozkvést jako jedinečná bytost, tvůrkyně, kterou jsi.

K objednávce si můžeš přidat

Lucie Harnošová

Lucie je přední česká mentorka žen, vizionářka, spisovatelka a úspěšná expertní podnikatelka zaměřující se na ženský seberozvoj. Založila projekt Alchymie ženy, kde během šesti let prošlo jejími kurzy a programy přes 100 000 žen.

Skrze své online kurzy pomáhá ženám najít své poslání, rozjet ziskové online podnikání a probudit ženskou energii a sebelásku.

"Jsem nadšená z toho, že pomáhám tisícům žen říkat svoji pravdu, stát ve své síle, plnit si svá přání, vytvářet život svých snů a žít ve svobodě."

Co na knihu Alchymie sebelásky ženy říkají

„Navede tě na cestu k sobě a podrží tě, když to budeš nejvíc potřebovat.“

Kniha Alchymie sebelásky je dokonalým a hlavně praktickým průvodcem na cestě k Sebelásce. Je nabitá tipy a akčními kroky, které se hodí pro každého člověka, pro zvládání každodenních situací. Je to pomocník, který tě vždycky dokáže vrátit do  rovnováhy. Navede tě na cestu k sobě a  podrží tě, když to budeš nejvíc potřebovat. Díky knize můžeš být nápomocná i svým blízkým, protože rady a cvičení jsou vhodné pro každého. Můžeš je předávat dál.
Jana Mašková Zimolová, CSBPřední česká lektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů

„Zlatá pokladnice sebeláskové moudrosti a praxe.“

Vše je krásně a přehledně na jednom místě. Nejsou to jenom skvělé a funkční praxe, ale celá kniha je prosycena jemnou a laskavou energií, která prosakuje skrze řádky a úplně mě dojala k slzám. Tahle kniha léčí už jenom tím, když se do ní začtete necháte na sebe její slova působit. A když se ponoříte do nabízených praxí, začnete žít sebelásku každý den.
Linda Berger BožovskáKoučka hojnosti

„Alchymie sebelásky nás něžně pohladí i odvážně podpoří.“

Lucka představuje užitečné tipy, praxe a techniky, které ti dovolí procítit sebelásku ve všech důležitých oblastech tvého života. Pokud hledáš inspiraci na šťavnatý život nabitý ženskostí, potěšením a hojností, tuto knížku si rozhodně nenech ujít! Je tady pro tebe.
Tereza NoletTereza NoletLektorka těhotenské jógy

„Tato kniha je na českém trhu naprostá novinka a ZVEDNE VLNU SEBELÁSKY. Už se na to těším. “

Provede tě krok za krokem k přijetí sebe sama. Když jsem ji pročetla, uvědomila jsem si, že získat tolik praktických nástrojů by trvalo roky navštěvování workshopů a terapií. A v této knize je vše na jednom místě, jasně, přehledně, srozumitelně, zábavně. K tomu ještě nahrávky a meditace, to je panečku knižní drahokam. A jestli můžu něco doporučit, Nespěchej. Procházej knihu pomalu, stránku po stránce, cvič a integruj. Budou se dít zázraky, to mi věř.
Katy Sacharí JuřenčákováLektorka ženských témat a přirozené antikoncepce

"Jestli doteď nevíte, co znamená být ženou, tak zaručuji, že po přečtení vám to plně dojde."

Jestli doteď nevíte, co znamená být ženou, tak zaručuji, že po přečtení vám to plně dojde. A co teprve až začnete používat uvedené praxe - to pak bude jízda. A je to moc dobře, stále je tu třeba více autentických přirozených žen. Zde najdete ženskou praxi, která je prověřena mnohými zkušenostmi. A to je k nezaplacení. Klobouk dolů. Je to perla.
Magda KřepelkováSpisovatelka a lektorka

"Kniha mě naučila, že říct NE je v pořádku, moc děkuji."

Knihu mám rozečtenou, jsem v necelé polovině, pro mě jedním slovem nadšení. Zaujalo mě napsání dopisu své mamince nebo tatínkovi, napsala jsem otci a moc se mi ulevilo, řešíme rozdílné názory na náš budoucí dům. Největším AHA momentem pro mě bylo zamyslet se nad tím, jak trávím svůj volný čas, co mě nejvíce baví a z toho si udělat příjem nebo zamyslet se nad svými dary a talenty, které by se daly využít ať už v zaměstnání nebo svém podnikání. Líbí se mi moc Lucky styl psaní, je velice srozumitelný, jednotlivá cvičení jsou napsána jednoduše, pochopitelné a přímo vybízejí k akci.
Jana Vlasáková

"Knihu bych prostě a jednoduše doporučila každému."

Mám knihu rozečtenou, ale už teď cítím jak se na mě podepisuje. Už jen krásný titul ve mě vzbudil chtění číst víc. Sebeláska je opravdu tak důležitá. Stále myslíme na ostatní a sebe dáváme na poslední místo. Pro mě bylo zatím velmi zvláštní zrcadlení, pohled sama sobě do očí. Dávat pozornost svému tělu je pro mě taky nové. I když je pro mě někdy těžké si říct ano a ne a plnění kroků my činí trochu problém, taková ta stopka, nebo prostě červená a mám jít strach jít dál. Ale vaše forma napsání Lucko a také podpora Niky, opravdu jste super ženy na svém místě.
Kateřina Kroupová

"A pravdaže kapitola o klitorise a vlastnom potešení. Úplne top!"

Alchýmie sebelasky je kniha, ktorú som najprv prečítala jedným dychom, ako román a stále sa k nej vraciam po inšpiráciu, keď to cítim alebo potrebujem. Je takým základom na mojej sebalaskovej ceste. Najväčším AHA momentom bolo pre mňa čítanie o archetypoch a nájdenie toho svojho, s ktorým som sa úplne stotožnila a začala som sa viac chápať. Takisto úžasné sú kapitoly o vzťahoch s rodičmi alebo prácou s vlastným tieňom. Je to také celostné poňatie ženskej sebalasky a podľa mňa by tuto knihu mala mať každá žena. Určite skončí pod stromčekom viacerým ženám z môjho okruhu.
Veronika Nemcikova Villimova

"Kniha mě pohladila po těle i duši a stala se mým kompasem na mé sebeláskové cestě poznání.

Díky knize se mi otevřely dveře do dalších komnat,ve kterých se skrývají různé aspekty sebelásky. Sebeláska pro mě je přijímat s laskavostí každičký aspekt sebe samé a nebát se stoupnout do své síly a nechat na sebe dopadat sluneční paprsky. Kniha mě pohladila po těle i duši a stala se kompasem na mé sebeláskové cestě poznání.
Veronika ŠarochováVirtuální asistentka

"Celý náš život je jedna velká ceremonie, kterou stojí za to naplno prožít."

Kniha je pro mě krásným průvodcem na cestě láskyplného seberozvoje. Od péče o své tělo a zamilování se do sebe, přes odpuštění, úžasné sebeláskové rituály, intimitu, sexuální energii až po přijetí vlastních stínů... Přeji všem čtenářkám, aby si po přečtení této knihy uvědomily, že celý náš život je jedna velká ceremonie, kterou stojí za to naplno prožít.
Ester Kozlovskácetrifikovaná Breathwork facilitátorka

"Nešlo mi přestat číst!"

První polovinu knihy jsem "zhltla jedním dechem" hned, jak mi přišla domů poštou. Ke druhé se postupně propracovávám a k jednotlivým praxím se ráda vracím. Moc děkuji za všechny tipy "sesbírané" na jednom místě.
Wendy Indruchová
Vendula Indruchová

"Za mě je to pokladnice moudrosti, která by neměla chybět v žádné knihovničce"

Knížku mám rozečtenou pod polštářem a vracím se k ní, vždy když mám chvilku pro sebe. Svým způsobem si mě knížka zavolala…Začala jsem vnímat čím dál větší potřebu sebepéče, sebehodnoty a vůbec času pro sebe. V čem mě kniha posouvá a "otvírá"je oblast intimity - ať už masáž prsou nebo jen pohled do očí.
Veronika Rajnochová