Alchymie poslání

71 žen vypráví své příběhy poslání a svého podnikání. Jejich cesty ti ukážou, jak může vypadat i tvůj život. Načerpáš z nich odvahu i inspiraci žít své poslání.

Poslání je víc než jen povolání.

 • logo
  Je to něco, s čím s radostí vstáváš i usínáš.
 • logo
  Když ho žiješ, cítíš, že jsi na správném místě a věříš, že můžeš dosáhnout všeho, o čem jsi kdy snila.
 • logo
  Poslání je tvůj kompas, který ti ukazuje směr k naplnění tvých cílů.
 • logo
  Když ti někdo svítí na cestu, procházíš cestou poslání ve větší lehkosti a radosti. Proto se zrodila kniha Alchymie poslání .

Pojď i ty objevit své dary a talenty.

 „Kniha vznikla, abys i ty objevila své životní poslání. Alchymie poslání bude zážitkem, díky kterému začneš psát novou kapitolu svého života a objevovat sama sebe a své poslání.“

Prožitek z knihy ti přinese:

 • uvědomění ohledně tvého poslání, darů a talentů,
 • odvahu být vidět a zářit pro sebe i ostatní,
 • podporu v záměru stát se užitečnou pro svět,
 • inspiraci a naladí na frekvenci žen, které jdou za svým vnitřním hlasem,
 • motivaci žít své poslání naplno a cítit hluboký smysl v tom, co děláš.

Dostala ses na životní křižovatku? Pocituješ závan něčeho nového? Věříš, že je tu pro tebe ještě víc? Ať je ti 20, 40 nebo 70...

Knihu Alchymie poslání si zamiluješ, ať už: 

 • Jsi po mateřské nebo jiném životním zlomu a vnímáš, že potřebuješ změnu.
 • Přeskládaly se ti hodnoty a priority a hledáš, jak s nimi žít v souladu.
 • Nebo máš rozjeté vlastní podnikání a chceš najít svou podpůrnou komunitu, propojit se se stejně naladěnými ženami a společně růst.

K objednávce si můžeš přidat

Jsi připravena prozkoumat kouzlo svého poslání a odhalit svůj neomezený potenciál? Podpořím tě.

Lucie Harnošová

Lucie je přední česká mentorka žen, vizionářka, spisovatelka a úspěšná expertní podnikatelka zaměřující se na ženský seberozvoj. Založila projekt Alchymie ženy, kde během šesti let prošlo jejími kurzy a programy přes 100 000 žen.

Skrze své online kurzy pomáhá ženám najít své poslání, rozjet ziskové online podnikání a probudit ženskou energii a sebelásku.

"Jsem nadšená z toho, že pomáhám tisícům žen říkat svoji pravdu, stát ve své síle, plnit si svá přání, vytvářet život svých snů a žít ve svobodě."

Co na knihu Alchymie poslání ženy říkají

„Jedna věc je víc než jasná: na světě není síla, která by tě mohla zastavit žít své poslání.“

U téhle knihy budeš střídavě brečet, budou ti vstávat chloupky po celém těle, mrazení bude střídat horko. Kolik síly se může vejít do tak malého balení? Každý příběh je jedinečný a přesto společně tvoří dokonalou mozaiku. Jedna věc je víc než jasná: na světě není síla, která by tě mohla zastavit žít své poslání. Pozor, čteš na vlastní nebezpečí! Po přečtení už není cesty zpět.
Linda Berger BožovskáKoučka hojnosti

„Tohle prostě musíš číst, a nepochybuji, že si uvědomíš, že i tvůj příběh je jedinečný a může být nesmírně cenný zase pro někoho dalšího.“

Čtu a říkám si: "Bože díky za tuto knihu." Moci nahlédnout do tolika otevřených příběhů žen je opravdu síla. Každý příběh mi něčím zarezonoval. Aktivoval ve mně spící části - ty jo, když ona mohla tohle překonat, tak já mohu taky. Zvládneme mnohé. Takto fungují příběhy, jejich síla je obrovská, každý si v tom najde své. Každému to na něco uvnitř cinkne. Tohle prostě musíš číst, a nepochybuji, že si uvědomíš, že i tvůj příběh je jedinečný a může být nesmírně cenný zase pro někoho dalšího.
Magda KřepelkováSpisovatelka a lektorka

„V metru knihu Alchymie poslání číst nemůžu.“

Knihu čtu postupně, dojímám se průběžně, v metru už nečtu, jen doma 😀 A beru si z ní mnohé. Inspiraci beru z každého příběhu, v každém se maličko vidím a už z úvodní kapitoly si odnáším velké uvědomění a to - že poslání není cíl, je to cesta, je to proces, a to znamená, že nikdy není hotovo 🙂 to byla a je za mě zásadní uvědomění.
Jana Vorreiterová

„Při čtení knihy mi to najednou došlo.“

Při čtení prvních stránek mi to najednou došlo! Tolikrát jsem slyšela ať se podívám do svého dětství, kde jsem byla moc. Pořád jsem to nemohla objevit, rozluštit… a s touhle knihou to přišlo! Ty jsi hérečka! Slýchávala jsem často. A je faktem, že jsem dlouhé roky hrála ve všemožných divadelních souborech, snila jsem o studiu herectví. A v on-line prostoru jsem zjistila, že nabité zkušenosti z této oblasti hojně využívám. Ale teď mi přišlo ještě jedno poselství a věřím, že to bude ještě velké!!!
Tereza Ranftlová
Tereza Ranftlová

„Všechny ženy, které to zvládly jsou mi obrovskou inpirací.“

Kniha je mi důkazem, že je všechno možné! Že je možné žít své poslání, že cesta srdce se vždycky vyplatí. Všechny ty ženy, které to dokázaly jsou mi obrovskou inspirací, některé z nich mě i provází na mé cestě a za to jsem nesmírně vděčná. Můj život se pomalu mění. Kráčím snadněji a každý další krok je lehčí a lehčí. Několik let dozadu bych vůbec nevěřila, že se můj život začne tak moc měnit, že nebude dne, kdy bych si neřekla: "Miluju život!"
umenisrdce
Knihu mám a zatím jsem se začetla jen do pár příběhů. Je velmi inspirativní sledovat tebe a tyto ženy v online prostoru a moci vás všechny vidět zářit třeba na Alchymii naživo. ❤️
helahe.decor
Je v mnohých ohledech povzbuzující číst, co všechno ženy zvládly na své cestě k úspěchu. Věřím, že kniha bude pro mnohé inspirací na cestě v objevování sama sebe a svého potenciálu, tak jako je pro mně. Ostatně jako celá Alchymie. Děkuji, děkuji, děkuji 🤗❤🙏
barulinhart
Kniha je boží, čtu postupně a jsem nadšená, že mohu ženy z Evoluce poznávat blíže než je znám teď. Těším se až brzy sama přispěju do online verze knihy.
Monika Veselá
Monika Veselá
❤️Krásná kniha - čtu, když cítím správnou chvíli a naladění. Silné příběhy, opravdu silných žen ❤️
klerisv
Knihu mám již přečtenou a je tam tolik různých a zajímavých příběhů.❤️ Již delší dobu pociťuji, že můj pracovní život nebyl ono a pak když jsem poznala více z projektu Alchymie, tak jsem zjistila, že každá máme své jedinečné poslání a zaleží pouze na nás, zda ho bude žít, nebo život jen přežije místo prožijeme.
rusnak.evelin
Miluji tu krásnou knihu a je tak silné všechny ty příběhy číst 😍 A je mi ctí být se svým příběhem součástí tohoto spolutvoření ❤️ A ano, žiju své poslání, naplno jsem se mu odevzdala ✨
Klára Stará
Každý příběh je pro mě velmi blízkým setkáním se ženou, která ho napsala. Většinu žen znám osobně a kniha je krásnou cestou do hlubiny duše každé z nás 🌸💝
Míla Lusková