Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Po takové zkušenosti už život nikdy není stejný...

Můžeš to mít všechno.

 • Krásné vztahy a podorující komunitu kolem sebe, která s vděčností čeká na tvé další podnikatelské kroky.
 • Fenomenální byznys, který ti přináší výsledky i radost.
 • Život plný vděčnosti, lásky a souladu.
 • Pocit, že konečně žiješ naplno své poslání, tvoříš ve flow a s neomezenou důvěrou ve své dary.
 • Můžeš být tou nejlepší verzí sebe sama a máš to jen ve svých rukách a na dosah.

A právě toto se nám děje, když žijeme plně ve flow se svým posláním. Cítíš, že tvá další úroveň podnikání, líderství, vztahů, lásky je hned za rohem a chceš ji plně poznat a ztělesnit?  
Jsi připravena stát se velkolepou verzí sama sebe
Chceš žít v plné důvěře ve své daryposvátnost života?

Nehraj už v malém.

 

Ztělesni vědomou líderku a spoj se s dalšími ženami, které mění svět. 

 

Aktivuj další úroveň a hloubku tvého poslání.

Pokud cítíš, že chceš svůj život i své podnikání posunout na další úroveň, je tady teď pro tebe:

roční zážitkové členství

EVOLUCE POSLÁNÍ, 

kde zažiješ skutečný průlom svého poslání v podporující a neustále rostoucí komunitě vědomých podnikatelek.

 • ROČNÍ ČLENSTVÍ S MOU INTENZIVNÍ PODPOROU.
 • JEDEN ROK MISTROVSKÝCH MASTERCLASS.
 • JEDEN ROK NOVÝCH ONLINE KURZŮ.
 • JEDEN ROK SPOLEČNĚ A V SÍLE ŽENSKÉ KOMUNITY.
 • JEDEN ROK SPOLEČNÝCH OFFLINE I ONLINE AKCÍ.
 • JEDEN ROK ZVIDITELNĚNÍ TVÝCH SLUŽEB A PRODUKTŮ.
 • JEDEN ROK, NA JEHOŽ KONCI Z TEBE BUDE VĚDOMÁ A ÚSPĚŠNÁ LÍDERKA.

Jsem si jistá, že Evoluce poslání bude
o velkém posunu pro nás všechny.

Jsem tady pro tebe, abych ti držela prostor, ať se děje cokoliv. 

Společně zažijeme rok ve vzájemných vysokých vibracích, podporující ženské energieztělesněného úspěchu.


Evoluce poslání zahrnuje 4 mocné pilíře 

KOMUNITA

Komunita a práce s komunitou, jako klíčový prvek celého programu i dnešní doby, pro vzájemné propojení, spolupráci, ale hlavně společný a intenzivní růst. 

MENTORING

Forma skupinového mentoringu, postavená na otázkách a odpovědích, facebookové soukromé skupině a na další mé individuální podpoře pro členky Evoluce poslání. 

ONLINE KURZY A MASTERCLASS

Studium v online kurzech se zcela novými tématy, které si můžeš procházet zcela individuálně, jak zrovna toto téma budeš potřebovat. Masterclass neboli přednáška ve formě akčních výzev s živým zapojením, na platformě ZOOM. 

PROPAGACE

Pravidelné PR pro tvé služby a produkty v komunitě, čítající přes 40.000 žen, v rámci online summitu, offline i online akcí, online katalogů a zejména neustálé vzájemné podpory mezi všemi ženami v programu.

Zítra to bude teprve měsíc, co jsem šla z pláže a dostala od intuice jasný signál, kup EvoLuci(i). A s intuicí já nediskutuji. Tu já poslouchám, protože mě nikdy nezklamala. A ani tentokrát. Už teď cítím velký posun a vlastně bych mohla říct, že už po tomto měsíci vím, že je moje investice zpět. Jako hustý, fakt. Nenech si utéct rok s úchvatnými ženami, které se neuvěřitelně podporují a s kterými začínáš růst už po pár minutách ve skupině.
Veronika Hronková
Investice do Evoluce poslání se mi vrátila do tří týdnů. Během tří dnů od první masterclass jsem spustila předprodej nového produktu a vydělala si na celou Evoluci. Věřím, že když jdeme kroky, kterými nás Lucka vede, tak můžeme dosáhnout velkých věcí. A to i když máme zrovna malé děti. Mám čtyři děti a masterclass s Luckou jsou efektivní a nenáročné a pořád mě překvapuje, jakým způsobem nás posouvají dál.
Klára Stará
Čemu věříš? Já už toho o Evoluci řekla vážně hodně. A víš proč? Protože jí věřím. Když mi něco dává smysl, vidím tam potenciál a věřím tomu, nemůžu prostě jinak. Jsem toho plná a musí to ven . Evoluce poslání není jen kurz. Evoluce je styl života. Evoluce se ti prostě dostane pod kůži a žiješ jí. A když něco žiju a věřím tomu, potřebuju to vytroubit do celého světa, protože jsem přesvědčená, že jedině tak to může pomoci dalším a dalším lidem. V tomto případě dalším ženám. Podnikatelkám.

Hele upřímně, je to pořádná investice, ale vážně stojí za to. Můžu ti říct jen svou vlastní zkušenost. Jsem nadšená. Už v lednu předčila všechna má očekávání. I kdyby byla Evoluce dvakrát dražší, stejně bych do ní šla. Mít za zády ženu co prodává miliony měsíčně prostě chceš. Ano, musíš na sobě makat. Ale Luci všechno tak krásně připravila, že si ani nevšimneš, že pracuješ a hlavně - baví tě to. Naplňuje. Dává obrovský smysl. Pak se jednou za čas otočíš a řekneš si - Ty jo, to jsem ušla vážně tak daleko? za tak krátkou dobu? Bez Evoluce poslání bych nebyla tam kde jsem dnes. Jsem o tom hluboce přesvědčená, proto nepřestanu Luci být vděčná, že nás neustále tahá z komfortu, drží nám prostor. Vede nás.

Poslední dobou mě stále častěji napadá, že když jsi v Evoluci poslání tvůj růst už nikdo nezastaví. Je nevyhnutelný. Cítím to každou buňkou svého těla. Vlak se rozjel. Další stanice s názvem vyšší level se blíží. PS: mé první osobní setkání s Luci bylo krásné a dojemné, ale naše třetí setkání, teď ve středu bylo jako když se potkají kamarádky po letech - srdečné, uvolněné a opravdu nádherné 🌱 A to umí Evoluce taky, propojovat. Jestli tě volá, naskoč. Je tu i pro tebe.
Věra Nekulová

EVOLUCE POSLÁNÍ 

Po celý rok, každý měsíc masterclass nebo online kurz.

online kurzy

Všechny 4-8 modulové kurzy jsou nové, dozvíš se vše prakticky a uchopitelně, s hloubkou a přesahem. Souvislosti které sis nespojila, věci které jsi ještě nevěděla. Kurzy si můžeš procházet zcela individuálně a tempem, jak je ti příjemné.

mistrovské Masterclass

3-5denní masterclass, 1-2 hodiny naživo na platformě ZOOM. Jedná se o vysoce efektivní propojení přednášky a aktivní účasti všech, kteří se chtějí zapojit. Součástí budou akční výzvy i možnost dávat doplňující otázky. Záznamy z masterclass jsou samozřejmostí. Přesný časový harmonogram vždy bude znám několik měsíců dopředu.

18 ucelených témat již ve členské sekci je a
ty si je můžeš
ihned po vstupu projít

MASTERCLASS

 

Umění manifestace

Za tím, co se na první pohled zdá, je úplně jiný svět.  Změň hru jednou provždy. Sázej semínka a buď ve věčné sklizni.  

ONLINE KURZ

 

Tajemství času

Už nikdy nenech čas, aby se stal výmluvou. Pochop, že čas je tvůj nejlepší přítel a změníš si život i podnikání. 

MASTERCLASS

 

Síla komunity

Buď ochotná připravit cestu pro ostatní a objev, co všechno můžeš komunitě dát. Je to potřebné víc, než kdykoliv dřív.  

MASTERCLASS

 

Posvátný prodej

Přinášej mimořádný zážitek od zveřejnění nabídky až do dlouhodobého vztahu s tvým spokojeným klientem. 

ONLINE KURZ

 

Líderka nové doby a tvá značka

Největší její síla je odvaha. Inspiruje tím, že je plně sama sebou. 

MASTERCLASS

 

Láska a peníze

Hluboko v tvé buněčné paměti žije síla, která je schopná takových zázračných věcí, které si teď ani neumíš představit. 

ONLINE KURZ

 

Emoce a příběhy

Slova a emoce jsou mocná. Propoj je a nauč se vyprávění příběhů. Příběh může léčit, inspirovat, měnit životy. 

ONLINE KURZ

 

Bohatství a prosperita

Zvedneme závoje iluzí a otevřeme se do nové úrovně života. Vytvoříme nová paradigmata.

ONLINE KURZ

 

Vytvářej a prodávej VIP nabídky

Jaké formáty VIP nabídek můžeš nachystat a naučíš se je prodávat. Půjdeme ihned do akce. 

MASTERCLASS

 

Cash Momentum

 Akční výzva, během které okamžitě zvedneme tvé cashflow. A budeš se moci k praktickým tipům vrátit i kdykoliv v budoucnu a vždy ti zafungují. Hurá, tady jdeme do velké akce. 

ONLINE KURZ

 

Síla blaženosti v podnikání

Intimita, potěšení a podnikání mají společnou linku. Pojďme je propojit a žít v plném proudu životní energie.  Protože když není energie, tak jsme ve stagnaci v životě, ale i v podnikání. 

MASTERCLASS

 

Inovátorka

Buď pro své publikum zajímavá. Vzbuzuj zvědavost, zájem a angažovanost. Podíváme se na strach ze změn a na to, kde nám dosud bránil v růstu. A s odvahou inovujeme na mnoha úrovních naše nabídky, prodeje, zákaznickou podporu, práci v týmu i své myšlení. 

MASTERCLASS

 

Plán pro mimořádný rok 2024

Pojďme si dát prostor pro rekapitulaci a přípravu – strategickou i energetickou. Nyní je čas zformulovat si pro následující období jasný záměr a nastavit směr. Ať je tvůj nový rok plný úspěchu a manifestovaných přání!

ONLINE KURZ

 

Dokonalá nabídka

Jak vytvořit nabídku, která tvým mluví klientům z duše a přichází v pravý čas? V tomto modulu se dozvíš, jak vyladit ziskovou nabídku, za kterou se ráda postavíš a zároveň bude fungovat pro tvoji komunitu.

ONLINE KURZ

 

Fenomenální kampaň

Prodejní kampaň je základní nástroj online podnikání. Pojďme se na ni podívat pod drobnohledem. Dozvíš se, jak kampaň dělat správně a na co rozhodně nezapomenout, aby zafungovala.

MASTERCLASS

 

Tvůj odkaz na Zemi

Naše poslání, to je celoživotní služba, kterou poskytujeme světu. Když budeš vnímat podnikatelský projekt jako součást svého životního díla, nejen že v něm objevíš hlubší smysl, ale pomůže ti to také pevně držet vizi za jakýchkoliv okolností.

MASTERCLASS

 

Rytmus a změny v podnikání

Jednu věc ti můžu slíbit: čekají tě nenadálé výzvy i příležitosti. A základem úspěchu je umět se rozhodovat. A plynout se změnami, které nám život přináší. Protože právě díky nim se nejvíce posouváme. 

MASTERCLASS

 

Bohatství bez limitů

Jaké by to bylo mít přístup k neomezené hojnosti? Budeme se na ni společně ladit. Prozkoumávat emoční a energetické vrstvy kolektivního pole bohatství, ale také naše vnitřní limity, které zde ještě máme. Cílem kurzu je navýšení tvé kapacity pro život v hojnosti.

Jaká jsou pro tebe připravená následující témata? 

Pořadí témat se může změnit. 

Červenec

ONLINE KURZ

 

Sestav si tým snů

Dobře sladěný tým může být akcelerátorem úspěchu tvého projektu. Pokud najdeš ty správné lidi, mohou tvoje podnikání posunout na další úroveň. Jak najít, motivovat a udržet talentované a nadšené parťáky do nepohody?

Srpen

MASTERCLASS

 

Královna prodejních textů

Kvalitní obsah je klíčem k budování důvěry publika a podmínkou dobrého organickému dosahu. Staň se mistryní psaného slova, které inspiruje a prodává! Zaměříme se na práci s texty, které dají tvé značce silný hlas.

Září

ONLINE KURZ

 

Next level zákaznické podpory

Jak vytvořit skvělou zákaznickou zkušenost, díky které získá tvá značka jedinečné postavení na trhu? Základem je výborný zákaznický servis, kde vzniká to nejjemnější předivo vztahů. Vlož do komunikace s klienty energii a sleduj, jak vzroste kredit celé značky.

Řijen

MASTERCLASS

 

Posvátné archetypy v podnikání

Jak mohou archetypální energie posílit významné kroky v podnikání? Archetypy jsou hlubokým zdrojem starodávné moudrosti v nás. Z jejich síly můžeš čerpat a nechat se vést tam, kam by ses jinak neosmělila vykročit. My na tuto posvátnou cestu vyrazíme společně.

Listopad

MASTERCLASS

 

Jak na rozjezd a úspěch podcastu

Od nápadu k úspěšnému podcastu – probereme, co je potřeba k vytvoření podcastu, který je pro posluchače zkrátka sexy. Provedu tě technickými, produkčními i marketingovými aspekty podcastingu. Ideální, pokud chceš rozšířit svůj dosah a vliv.

Prosinec 

ONLINE KURZ

 

Čerstvé trendy prodejních magnetů

Buď o krok napřed díky nejnovějším trendům v oblasti prodejních magnetů! Tento kurz ti ukáže, jak vytvářet jedinečné a neokoukané nabídky, které nelze odmítnout, a jak být díky nim přitažlivá pro nové klienty.

"Každý modul Evoluce poslání mě posunul na novou úroveň vnímání sebe, sebedůvěry, potvrzení správnosti mé vlastní cesty a mé velikosti. V Evoluci se naše energie vzájemností a podporou násobí, a díky tomu všechny rosteme raketovým tempem. Jdeme jedna vedle druhé. Spolu. Učíme se vzájemně, jedna od druhé. Je v tom zároveň velikost i pokora."
Petra Vystavělová
"Jsem vděčná, že jsem se odhodlala v loňském roce ke vstupu do Evoluce poslání, cítila jsem, že i když je to něco naprosto nového, že vůbec nic nevím o online podnikání, chci toho být součástí a bylo to mé nejlepší rozhodnutí, protože díky tomu se mi neustále otevírají jedny dveře za druhými do nových a nových míst."

"Díky Evoluci získala spoustu přítelkyň, opravdových přítelkyň o kterých by se mi před vstupem do ní ani nezdálo. Že jsou to všechny neskutečně (určitě nejen v mých očích) dokonalé a inspirativní ženy, se kterými se budu ráda osobně setkávat tak často, jak to jen půjde, protože je to skutečné, neodsuzující, ale povzbuzující a podporující přátelství, za které jsem tak neskonale vděčná."
Barbora Holcmanová
"Co na Lucce obdivuji je, že i když mluví o věcech, které jsem od ní třeba už dříve slyšela, dokáže vždy přidat něco nového a zároveň mě přivede na cestu vnímat to známé ještě jinak a hlouběji. Každá Masteclass od Lucky je pro mě jako další kousíček puzzle do skládačky, která se nám na začátku může zdát možná i trošku necelistvá, ale tím, jak se přidávají další a další dílky, vzniká nádherný obraz. Moc Ti děkuji Luci, že nám pomáháš vidět samu sebe jako překrásné dílo. "
Alena Klečková

EVOLUCE POSLÁNÍ 

Dar a síla komunity

Díky Evoluci poslání můžeš budovat svoji komunitu a prodávat své služby. Posvítím na tebe a vytvořím ti úspěšnou prodejní platformu. 

Zimní a letní katalog

Tvoji nabídku služeb a produktů pošleme v profesionálním online provedení do světa. Prosinec a červen.

PR v rámci komunity Alchymie ženy

Můžeš svými službami oslovit více než 40 000 žen z mé komunity.

Networkingové online i offline akce

Online networking bude probíhat každý měsíc a offline velké akce, které máš v ceně Evoluce poslání jsou dvě. Detaily budou upřesněny, ale pokud jsi zažila Alchymii naživo, asi je ti jasné, jak nádhernou energii vytvoříme společně s podnikatelkami.

Tématický víkend v jedné z FB skupin

Jednou za půl roku můžeš mít svůj tématický obsah v jedné z mých FB skupin Kongres pro ženy (17,3 tisíc členek), či Alchymie podnikání (9 tisíc členek).

KAŽDÝ MĚSÍC také získáš

Online skupinový mentoring s Lucií

Online mastermind


CELKOVÁ HODNOTA NAŠÍ ROČNÍ CESTY JE NYNÍ:

149.000,-

ANEBO TAKÉ 13 500,-  MĚSÍČNĚ 
Při jednorázové platbě speciální bonus 1x 40min konzultace s Luckou


Tím, že se rozhodneš kráčet celý rok se mnou, investuješ do sebe a svých největších snů.

Investuješ také do podpůrné komunity, která tu pro tebe bude každým okamžikem.

Investuješ do prostoru pro oslavy, když se ti daří a do prostoru pro podporu a vedení, když se cokoliv nedaří nebo máš pochybnosti.

Svět se mění a v komunitě je největší síla. Společně stoupáme a tvoříme nový svět. Těším se na tebe uvnitř. 

Výsledkem naší společné práce bude:

 • Zakotvíš se ve svém poslání a odvážíš se být plně viděna světem.
 • Ztělesníš prosperitu ve svém životě a otevřeš se hojnosti v nové úrovni.
 • Odvážíš se zbavovat vrstev, které ještě ukrývají tvoji nádheru a zářící světlo.
 • Budeš ve Službě Lásce na nové hluboké úrovni. 
 • Projdeš evolucí svých darů a budeš neustále  zvána do své velikosti.
 • Najdeš v sobě nekonečný zdroj kreativity a klidu.

Co v Evoluci poslání dostaneš: 

 • Přístup ke každému programu a masterclass po dobu jednoho roku a také ke všem záznamům.

 • Přístup k soukromé skupině na Facebooku  s vysokou vibrací a bezpečím pro tvůj růst.

 • Všechny pdf materiály a workbooky spojené s programy.

 • PLUS jakékoli další mistrovské kurzy, které budou během roku přidány. 

 • Všechny akce naživo i online, které jsou tu na stránce popsané a budu další přidávat. 
 • Možnost mentoringu se mnou v uzavřené skupině. 
 • Prodejní platformu pro rozšíření tvé databáze i pro přímý prodej.
"Díky Evoluci poslání se v mém podnikání i životě udál obrovský skok. Jednoduše mi to vyrazilo dech a podpořilo mě k velké změně. Masterclass o Manifestaci mi naprosto změnila život, mám mnohem víc prodejů a všechno mi jde s mnohem větší lehkostí. S mužem jsme poskočili na nový level tvoření a hojnosti. A díky Evoluci jsem našla způsob, jak svoje klientky ještě víc podpořit."
Lucie Chromá
"Celá Evoluce je zkrátka nepopsatelná jízda. Ale není to tvrdá dřina a strach, že něco uteče, když zrovna sedím s nohama nahoře, piju vínko a koukám do blba. Je to krásné plynutí ve společnosti božích žen, plné online, ale i offline setkávání a sdílení."
Edita Strusková
"Mám za sebou opravdu hodně různého vzdělání i ve velmi drahých programech, ale až u Lucky nacházím odpovědi na některé otázky, které mi dlouho ležely v hlavě. Obsah poslouchám s otevřenou pusou a nacházím hlubokou vnitřní jistotu, že jdu správným směrem. Díky tomu i můj projekt dál poroste."
Lenka Adámková
"Do Evoluce poslání jsem vstoupila a neuměla si představit, co mě čeká. Začalo to Uměním manifestace a to, co se od té doby děje, je něco ÚŽASNÉHO. Nyní se kalibruji na vyšší vibrace, vylaďuji a žasnu - jak to tam mám, jen to bylo zakutáno hodně hluboko. Mám velkou radost a zároveň cítím, jak si to dovoluji - víc a víc a cítím už teď svůj velký potenciál. Děkuji za ty záznamy a pracovní listy - denně se k tomu vracím a poslouchám to znovu, pracuji s tím tématem a to téma pracuje se mnou!"
Hanka Půlpánová

Jak to vypadá na živých akcích?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Časté otázky

Jak velkou podporu od Lucie dostanu?

Tu největší. Evoluce poslání je program, ve kterém bude Lucie přítomná a bude maximální podporou pro ženy v soukromé FB skupině a v rámci mentoringu. Také na jednotlivých masterclass bude příležitost se ptát Lucie individuálně. A bude i mnoho příležitostí se potkat naživo.

Pro koho je toto roční členství vhodné?

Evoluce poslání je vhodný program pro všechny ženy, které mají svůj projekt. Nezáleží, jestli nyní jsi na začátku a děláš první podnikatelské kroky nebo máš již milionové obraty. Projdeš si dalším růstem a evolucí. Roční členství je pro tebe pokud máš online podnikání, jsi koučka, jsi v mlm, prodáváš fyzické produkty, nabízíš služby, jsi rukodělka, máš kavárnu, pořádáš aktivity pro děti....Tvůj milovaný projekt se společně s tebou posune na úplně novou úroveň. Pokud se chceš ujistit, že právě pro tebe je kurz vhodný, napiš nám email na lucie@alchymiezeny.cz

Jaká je časová investice do kurzu?

Program trvá celý 1 rok, jeho obsahem je každý měsíc online kurz či masterclass. Vše si procházíš dle tvých priorit a možností. Dále nás čekají - online summit, offline akce, živá vysílání, výzvy a další individuální studium, které chceš svému podnikání a sobě po celý rok věnovat. Důležitým záměrem je, aby celé studium bylo zábavné, v lehkosti a v radosti. Budeš se do komunity Evoluce poslání ráda vracet, to ti mohu zaručit:-)

Ano, chci do kurzu jít, ale teď nemám čas.

Jednou z kouzelných věcí na Evoluci poslání je to, že při práci začneš upřednostňovat to, co je pro tebe opravdu důležité a život bude stále prostornější. A užijeme si společně i jedno zásadní téma a to je právě TAJEMSTVÍ ČASU, ve kterém tě naučím, jak být s časem nejlepší kamarádka.

Zní to skvěle, ale dozvím se něco i o konkrétních prodejních a online strategicích?

V tomto ročním členství nejdeme například kroky online kampaně týden po týdnu, jako to mám podrobněji v kurzu Alchymie ženského podnikání. Ale budeš-li mít i ke kampani otázky, bude prostor v rámci mentorování a konkrétních odpovědí Lucky. Ve skupině bude prostor probrat s tebou individuálně tvůj akční a strategický plán a zároveň budeš mít možnost načerpat další mocné praxe, které rozšíří tvé hluboké pochopení principu ženství v podnikání, energie a tvého rozšíření. Budeme si hrát a příjemně plynout.

Co když budu pozadu?

Skvělé je, že nic není "pozadu", celý rok budeme pracovat v přítomném okamžiku a to je vždy místo, kde se nacházíme, takže i když zmeškáš pár týdnů, můžeš se vrátit zpět, aniž bys přeskakovala či o něco přišla. Všechna vysílání a přednášky ti budou dostupné, i když se jich nebudeš moci účastnit.

Co když nebudu vědět, jak se mám zapojit do prodejní platformy?

V programu dostaneš možnost zapojit se do prodejní platformy a můžeš o sobě dát vědět desítkám tisíc lidí, rozšířit masivně svoji komunitu i prodeje. Postupně vytvoříme fenomenální online summit, letní i zimní katalog a získáš PR v rámci komunity Alchymie ženy a čeká nás spousta networkingových offline i online akcí. Je toho mnohem více, než se vůbec dá nyní popsat. Na každou prodejní akci získáš podrobný návod, jak se zapojit a mít z akce co největší užitek. Bonusem je, že tyto strategie, které tě v rámci přípravy budu učit, pak budeš moci použít i pro jakékoliv jiné tvé prodejní aktivity.

Tvoje mentorka

SPOJ SE SE MNOU: @LUCIEHARNOSOVA

Lucie je přední česká mentorka žen zaměřená na ženské podnikání, úspěch a hojnost.  Založila projekt Alchymie ženy, kde během pěti let prošlo jejími kurzy již přes 100 000 žen. Napsala bestseller Deník mámy a dcery a letos vydala knihu Alchymie sebelásky.

Pořádá workshopy, konference, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají ženám otvírat oči a milovat život.

"Jsem nadšená z toho, že pomáhám tisícům žen říkat svoji pravdu, stát ve své síle, plnit si svá přání, vytvářet život svých snů a žít ve svobodě."

Jak to vypadá ve členské sekci?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Ženy procházející Evolucí poslání

Naše recenze jsou ověřené. Během Evoluce poslání průběžně sbíráme zpětné vazby od žen, které tímto ročním programem prochází a s jejich souhlasem tyto reference zveřejňujeme. 

"Z Evoluce poslání jsem nadšená. Miluji dlouhé formáty kurzů a různých klubů, proto jsem věděla, že bude Evoluce i pro mě. S Luckou jdu už delší dobu, tak jsem nepochybovala, že investice se vyplatí. Co jsem však nečekala a čím dokáže Lucka stále a stále překvapovat, je hloubka s jakou Evoluci a jednotlivé kurzy a masterclass vede.

Často se setkávám s tím, že lidé nemají motivaci dokončovat kurzy nebo nestíhají sledovat obsah. Tady je to tak velké, že se na každý nový měsíc těšíte a hltáte každé slovo. Tvoříme tu komunitu, podporujeme se, držíme si prostor, inspirujeme se, pomáháme si, a to je taky další benefit. Pokud cítíš volání, pojď za námi."
Monika VeseláMentorka podnikatelek a majitelka realitní kanceláře
"Ahoj, moc ráda bych s vámi sdílela, co mi přináší Evoluce poslání, i když to není úplně lehký, protože je to slovama takový nepopsatelný. Když jsem do Evoluce vstupovala, tak jsem tušila, že to bude skvělý, ale vlastně ani ne po dvou měsících můžu říct, že předčila všechna moje očekávání, která jsem ani neměla.
V první řadě nádherná a podporující skupina úžasných žen, ta vzájemná podpora je tak silně sesterská a veliká, že je to jako být součástí nějakého kmene, kde se cítím být doma. V Evoluci jsem tak podporovaná, jak jsem si ani neuměla představit, že bych někdy mohla být. S tím se pojí to, že tady můžeme každá růst přesně a stoprocentně tam, kam každá z nás potřebuje.

Není žádné "měla bys", ale jen nádherný prostor, kde je možný uplně cokoliv. A ze kterýho vznikají i nádherný spolupráce a spolutvoření. Vzdělávací a prožitkový masterclass a kurzy jsou intenzivní, neskutečně inspirativní a .. no nepopsatelný, ty si ale můžete vyzkoušet i zvlášť, takže rychle pochopíte, co myslim :)) Nejen proto, že jsou vícedenní, tak člověk zapluje do toho tématu tak do hloubky, že se to všechno děje rovnou, rovnou začíná i integrace a přichází takové aha momenty, o kterých mam pocit, že bych si na ně sama jinak nesáhla.

Ten formát mě fakt moc baví a celé to pojetí je skvělé a každá masterclas je obrovsky přínosná, každá si v tom vždycky můžeme najít to svoje, kam se zrovna můžeme posunout. No a kromě všeho ostatního podpora od Luci, jaké pole pro nás drží, co s námi sdílí, jak nás motivuje, odpovídá na naše otázky, celkově je její vedení tak vysoký level, že stojí za to v Evoluci být už jen pro tenhle zážitek. Takže pokud si dokážete představit, kam dál byste mohly růst, tak Evoluce vás přesvědčí o tom, že je toho možného ještě mnohem víc. A pokud hledáte podporující prostředí pro svoje podnikání a cítíte volání, tak za sebe Evoluci moc doporučuju."
Zuzana StaňkováPrůvodkyně a mentorka, zakladatelka Bambha - Yoni Steaming Spa

„Byla to pro mě největší investice do vzdělání, kterou jsem udělala."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

„V Evoluci poslání jsem našla místo, kde tě podrží, kde tě podpoří a kde ti drží prostor."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

„Program je nabitý vědomostma, informacema a energií."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

„Evoluce poslání má multidimenzionální přesah"

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

„S Luckou jsem se vždy nejvíce posunula."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

„Manifestace mi naprosto změnila život."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

„Už delší dobu jsem cítila, že potřebuji pro sebe a své podnikání něco víc."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

„V Evoluci poslání nelituji žádné investované koruny."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

„Když vidím, jak to žije, jak jsou ostatní aktivní, tak mě to motivuje a akci."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

„Absolutně originální, podporující komunita žen."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

„Mám se v Evoluci kam jít zeptat, říct si o podporu, o inspiraci."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

„Evoluce je dokonalý byznys parťák, pokud máš pocit, že jsi na všechno sama."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

„V Evoluci vidím to pole možností skrze inspirující a úspěšné ženy, sounáležitost a podporu."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

„Evoluce pro mě je inspirativní Lucka, nádherná přátelství a nová úroveň sebevědomí."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

„Komunita líderek, jejichž vize nemají hranice. Možnosti a sdílení, o kterých by se ti ani nesnilo."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Naše pulzující a prosperující komunita je tím nejneuvěřitelnějším a nejpodporujícím zážitkem. Přidej se i ty. 

"V Evoluci je vše na jednom místě, strategie, marketing, energie, vzdělávání a mindset."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

"Jsem na začátku, takže hodně oceňuji, rady Lucky, ostatních žen a podporu."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

„Komunita líderek, jejichž vize nemají hranice. Možnosti a sdílení, o kterých by se ti ani nesnilo."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

"Díky Evoluci začínám a hlavně dokončuji věci, které by pro mě samotnou byly mnohem náročnější."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

"V Evoluci poslání nevydržíte jen tak sedět."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

"V Evoluci poslání mega rostu a zároveň mám v zádech nejen Lucku, ale i další úspěšné ženy."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

"Evoluce mi dala odvahu jít za tím, co si opravdu přeju, přestože mi to na začátku přišlo nereálné."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

"Nechávám se strhnout do toho drivu a tvoření, vystupu z z komfortu a růstu."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

"Evoluce mi přinesla nejen propojení online a offline podnikání"

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

"Dokud budu mít Lucku jako mentorku, tak vím, že porostu."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

"Ženy v Evoluci vás nenechají stát na místě, ale posunou vás do akce."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

"Nemusím to celé utáhnout sama. V Evoluci se můžu inspirovat a jít si pro podporu".

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

"Jsem v Evoluci, protože hodně fandím svýmu projektu a chci mu držet pole, které ho přesahuje."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

"Prostředí Evoluce mi dovolilo stoupnout si do své síly a pevně se postavit za svůj projekt."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

"Evoluce poslání je pro mě něco úplně nového. Vše krásně plyne a proudí. Vše je možné."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video