ALCHYMIE ŽENY NAŽIVO

UDÁLOST ROKU A VY U TOHO MŮŽETE BÝT 

- NÁŠ ZDROJ SÍLY -

O živém setkání

„Jediné, co můžete změnit, je změnit sebe. A někdy tím změníte všechno.“

Dalajlama

Prožijeme si den plný ženského sdílení, propojení, divoké energie i hlubokých vhledů. Čekají nás společné rituály a silné chvíle. Dopřejte si inspiraci, AHA momenty i otevřenou atmosféru bezpodmínečného přijetí.  


KDY:

NEDĚLE

17. listopadu 2019

13:00 - 19:00

Potřebuješ v Alchymii podpořit a projít velkým mezníkem, který Tě namotivuje?

Procházíš Alchymií ženy a chceš se se všemi vidět naživo?

Chceš naživo zažít úžasnou podporu ženského sdílení a pospolitosti?

NAŽIVO se obejmeme, poléčíme, potěšíme a ROZZÁŘÍME

200 žen ► 5 lektorek ► 6 hodin inspirace a prožitků

Získáš praktické tipy do Tvého každodenního života. 

Připravené budou také stánky s ženským a krásným zbožím a doplňkové aktivity. Bude prostor na seznámení se navzájem, abyste odjížděly domů s novými kontakty a kamarádkami. 

Připravíme bezpečný prostor, kde budeš moci být sama sebou.

Pracovat budeme s naším zdrojem síly. Spojíme se s ním a prohloubíme zkušenost pravidelného propojovování.
Pozveme do našeho života smyslnost, šťavnatou vitální energii, hravost a sesterství v kruhu. Provázet nás budou rituály, mluvené slovo, tanec, zpěv a další prožitky. 

Možná to chce trochu odvahy...

...přidat se na takovou akci.  Ale věř nám - stojí to za to! A nebudeš na to sama. Přidej se k nám. Ať už máš trému, obavy, strachy...Všechny je míváme. Ale poté, co i přes to všechno jdeme za hlasem svého srdce, čeká nás nádherná odměna. 

 

Celým setkáním vás provedou

Moderátorka

Lucie Ratajská

Průvodkyně

Jana Mašková Zimolová 

Tvůrkyně

Lucie Harnošová

Jak si poslední Achymii naživo užily ženy co byly součástí?

Po neuvěřitelné neděli ve společnosti okouzlujících, inspirativních a pozitivní energií naladěných vlčic ❤️ jsem se vydala do přírody. Běhala jsem v lesích, procházela se říčkou v místech, kde jsem běhala jako ta malá divoká Monča a náramně si to celé užívala. Celá alchymie naživo mi však otevřela oči i duši opět o kus víc a je to úžasné poznání. Ta energie mi vzala dech a slova z úst. A já jen nevěřícně koukala, jaké úžasné ženy jsou v mé blízkosti. Nedokázal jsem se naplno uvolnit, protože to pro mě mezi tolika ženami bylo něco nového, ale i tak to bylo neuvěřitelné. Hlava mi to vůbec nestíhala chápat, ale bylo to nádherné. Mockrát děkuji všem, které jsem mohla poznat osobně. A hlavně děkuji tobě Lucie Harnošová za úžasný přístup plný lásky a něhy, který do celého projektu vkládáš. Je pro mě ctí být součástí tohoto kruhu moudrých žen, které myslí podobně jako já. Učím se od vás a inspiruji, děkuji vám za to.😘 Teď už nemám pocit, že jsem divná, jen jsem prostě svá.

"Ano, Magda byla silným momentem a moc mě příběhy oslovila. V první řadě tím, že jsem se poznala v obou ženách.. I v tom, jak jsme naučené hledat všude radost ze života (což je super) a dělat si z ní alibi pro nepohnutí se z místa.. Jen vlastně nemám v sobě dokončenou tu závěrečnou gradaci.. Protože... Asi nikdy není hotovo a vždy, v každé etapě lze jít dál a hloub k sobě.. Vyměnit kariéru za rodinný život, nebo přidat seberealizaci k rodinnému životu.. A dál? Zůstat vděčná za to, co už mám, ale stále bdělá k tomu, jestli je to všechno a jestli chci už zůstat na tom jednom místě.. To prozkoumávání, kdy je potřeba se posunout dál.. K tomu chci zůstat otevřená."

"Věděla jsem ze zkušeností, jak jsou kruhy silné a jak moc je důležité vycházet ze své komfortní zóny a jak jste už tolikrát psaly, že si živé kruhy pokaždé moc užíváte, ALE.... To, co bylo včera ani nejde popsat slovy a při té vzpomínce mě z toho krásně mrazí...😍 Vím, že máme každá nějaký příběh, nějaké starosti a radosti, ale ta radost a láská, která byla všude přítomná byla... WAU! ❤️ Pořád se mi vrací vpomínky na spojení se živly a tři kruhy na konci, kdy se vzájemně díváme do očí a nemůžu na to zapomenout!

První otevření nastalo živlem OHNĚM, tam jsem začala plakat a rozsekala se poprvé, druhé mrazení přišlo Magdinym příběhem, závěrem pribehu o vlcici, protoze jsem to zažila do puntíku, jak to Magda popsala a bylo to velmi nebezpecne, ale tehdy jsem citila, ze to udělat musím a dnes už mi docvaklo, co to bylo zač a kdo mě volal. A do třetice jsem se setkala s vlčí ženou, s divoskou, se sebou sama, porad ji vidim a mam v sobe a byla skutecna. A pak uz ten kruh a tanec byla absolutne spontánní reakce a slo to samo. Prisla jsem na akci v jakesi masce a obalu a odešla uplne jina.

"Ženy krásné, úžasné, Vy jedny matky, matky země, Vy léčitelky, učitelky, průvodkyně, čarodějky, Vy jste mi včera teda daly! Ale to je dobře. Děkuji za nádherný den, který bude patřit mezi ty mé nejlepší v životě a nikdy na něj nezapomenu."