Přednášky Naživo 3. 6. 2023

Linda Berger | Když nic není jisté, všechno je možné

Co když je možné uvolnit se důvěry v neznámé, ještě nestvořené, zatím nikým nežité, nádherné, velké a přesahující všechny tvé sny a fantazie? Chceš to prozkoumat a pustit se do dobrodružství většího než objev světadílů? Vytváříš nové paradigma, jízda začíná...


Temná noc duše a víra v život | Lilia Khousnoutdinová

Každá životní stezka přináší svá úskalí a občas je v temném údolí těžké najít světlo. Jeden z nejvíc katarzních a transformačních procesů v životě ženy může být například porod, jenž nám zároveň i poskytuje jakýsi vzorec pro to, jak procházet obdobím, kdy už máme pocit, že nelze pokračovat. Podobně jako proces porodu, který přináší okamžiky absolutního štěstí a vděčnosti, stejně tak jako momenty velké únavy a nutnosti jít na svou hranu a dál, tak i ve spirále života se potkáváme s tím, že naděje a vděčnost se střídají s pocitem bezmoci a zoufalství. V přednášce s vámi posdílím svou životní zkušenost a skrze metaforu porodního procesu se podíváme na to, jak můžeme projít labyrintem života jako ženy - alchymistky, tudíž ty, které dokážou transformovat sebe i život kolem ve jménu toho, co považují za hodnotné. Také společně probereme několik zásadních klíčů, které pomáhají v temnotě otevírat dveře.


Návrat DOMŮ  | Alice a David Kirš

Když jsi ve stavu DOMA cítíš se v bezpečí, důvěře, podporovaná. A taky znáš odpověď na 4 nejdůležitější otázky pro šťastný a spokojený život: Kdo jsem? Co chci? Proč, to chci? Co pro to můžu udělat právě teď?

V každé z nás je místo, které vždycky dokáže odpovědět, zná řešení, zná další krok. A tak se s Alicí a Davidem ponoř do tohoto místa. Provedou tě cestou k návratu domů, do sebe. Do důvěry v život.

Po úvodním naladění s Davidem, tě Alice pozve k Chakradance taneční meditaci Uvolnění těla. V jemném a láskyplném tanci propustíš bloky a tíhy, usazené ve tvém fyzickém těle. Prožiješ stav lehkosti a jaký je to pocit "přijít zpátky domů". Plně se vyživíš energií skutečného bezpečí. V tanci se silovým zvířetem, pak prohloubíš důvěru a spojení se svou vnitřní moudrostí, kořeny a silou přírody, které jsi součástí. V integrační meditaci na závěr pak tvůj návrat domů plně ukotvíme a oslavíme.


Jak se sledují znamení, důvěra ve vedení duše | Judita Berková

Umění sledovat znamení je umění naslouchat své intuici a vyšší mysli, která vidí i za roh. Našim prababičkám bylo toto umění přirozené. To bylo v dobách, kdy nižší mysl, tedy rozum, nezabírala veškerý prostor pro rozhodování.


Stáváš se tím, čemu věříš | Žaneta Ariati

Stáváš se tím, čemu věříš… Čemu věříš ty? Jaký příběh žiješ a jaký příběh pro tebe napsala tvoje duše? Jsou všechny tvoje části na jedné lodi a věří tvým záměrům, snům a přáním? Které části nevěří? V tebe, život, hojnost? Pojď nahlédnout pod pokličku a zmapovat, kde je důvěra na tvojí straně a naopak, kde nedůvěra drží stavidla tvé spokojenosti.


Důvěra za všechny prachy | Magda Křepelková a Valentýna Křížová

Důvěřujeme na správných místech? Nebo si také umíme hezky naběhnout? Kde, jak a co s tím? Uvidíme.


Miluj své peníze | Martina Burešová

Peníze chceme, milujeme a přitom se o ně moc nestaráme, často i důvěřujeme jiným. Pojďme vzít zodpovědnost do svých rukou a začít je opravdu milovat.