Teď je tvůj čas 

Za poslední dobu jsi ušla obrovský kus cesty,
prošla jsi výzvami a proměnami.
Přijď oslavit svůj růst, odvahu a svoji jedinečnou cestu. 
A nech se podpořit pro tvé další kroky. 

Zažij kouzelné odpoledne ve společnosti úžasných inspirativních žen

  • Nejen jako maminka, manželka, přítelkyně, podnikatelka, dcera či manažerka, ale hlavně jako ŽENA, zažíváš spoustu každodenních výzev a situací, které tě posouvají na tvé cestě životem.
  • Pojď se pobavit a načerpat inspiraci do láskyplného prostředí ALCHYMIE ŽENY.
  • Pojď oslavit svou ženskost, odvahu a krásu.
  • Nemusíš být moje klientka, nemusíš ani procházet žádným z mých kurzů, abys s námi mohla strávit jedno krásné odpoledne.

Přijmi mé pozvání na oslavu roku, u které chceš být

ALCHYMIE ŽENY NAŽIVO

Ještě více sama sebou


KDE:

Sono Centrum
Veveří 113, Brno, 616 00

KDY:

19. 6. 2022

13–19h


Teď je tvůj čas být ještě více sama sebou, zářit ještě víc, odvážně žít své poslání a stoupnout si do své síly. Dopřej si dosycení a krásný čas.

Oslav svoji životní cestu a každý krok, který jsi už udělala. Oceníš se a otevřeš se svému poslání ještě více.

Chceš naživo zažít úžasnou podporu ženského sdílení a pospolitosti?

Chceš si v radosti, v lehkosti a ve výjimečné atmosféře užít den pro sebe?

700 žen ► 6 lektorek ► 6 hodin inspirace a prožitků

Na koho se můžeš těšit?

Lucie Harnošová

Je přední česká mentorka žen zaměřená na ženskou sexualitu, sebelásku a seberozvoj. Studuje koučování na Institutu integrované sexuality v Americe. Založila projekt Alchymie ženy, kde během čtyř let prošlo kurzy již přes 70 tisíc žen.

Napsala knihu Deník mámy a dcery a sama má dvě dospívající dcerky. Se svým manželem oslaví již 20 výročí od svatby.

Pořádá workshopy, konference, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají ženám otvírat oči a milovat život.

Alice Kirš

Milovnice života v lehkosti, vášnivá cestovatelka a spisovatelka. Zakladatelka projektu Ženy ženám, který po 7 letech podporování a inspirování tisíců žen v oblasti osobního rozvoje ukončila. V těchto dnech vydává svou druhou autobiografickou knihu Plno-prázdno.

Linda Berger

Linda se rozhodla, že její největší hobby bude její dobře placené podnikání. Je zkušenou koučkou a mentorkou finančního nastavení úspěšných žen, které vede individuálně nebo v malých skupinách. Finanční mindset se učí u světoznámých a uznávaných učitelů bohatství: T. Harv Ekera, Johna Assarafa, Christie Marie Sheldon, Margaret M. Lynch, Lenky Lutonské a mnoha dalších. Je tvůrkyní onlinových kurzů na nastavení mindsetu hojnosti a peněz. Jejími kurzy prošlo už téměř 7000 žen. V intenzivním online workshopu Milionový prodejní hovor učí ženy ovládnou nejsilnější prodejní nástroj, prodejní hovor. Linda miluje svojí rodinu, luxus, lenošení, studium života a lidského potenciálu.

Jana Mašková Zimolová

Lektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů. Sexualitu vnímá jako ZDROJ OSOBNÍHO ROZVOJE. Pomáhá ženám zlepšit jejich milostný život. Poradí vám, jak změnit pohled na sex a užívat si ho pro svoje potěšení a naplnění. Vyčistit bloky, nechuť a překážky k uvolnění. Naučí vás, jak si STOUPNOUT DO SVÉ ŽENSKÉ SÍLY. Nabízí sezení sexuologické přímé práce s tělem, poradenství a on-line konzultace. Je expertkou na techniku Vaginální mapování. Pořádá přednášky, workshopy a semináře, na kterých ženy hledají cestu samy k sobě. Jana pomohla již tisícům žen. Je známá svými otevřenými články o sexuálních tématech. Věří, že ženy mohou zachránit tento svět. Zakladatelka a organizátorka konference SEX talks Den o sexu.

Magda Křepelková

Zabývá se stinnými stránkami života, sebedestrukcí a cestou z ní. Pomůže posvítit na místa, za která se stydíme, kde se ukrýváme a kde se potlačujeme. Ukazuje úlevné a osvobozující úhly pohledů. Vyhledává místa, kde se držíme v nesvobodě a podporuje ženy, aby si víc věřily a uměly si samy poradit s čímkoliv, co jim život naservíruje. Je neúnavný objevovatel vnitřních omezení. Mimo to všechno je spokojenou partnerkou, šťastnou babičkou, kreativní podnikatelkou a bláznivou spisovatelkou.

Niky Melia

Žena, partnerka, máma, tvůrkyně. Kněžka chrámu těla, embodiment taneční koučka a transformační mentorka. Je Češka, žije v Německu, studovala v Japonsku, pracovala  v Keni. Je propojená se světem a ten skrze tanec a slova přináším k jedinečným ženám. Má dvě dcery (5 a 7 let), se svým mužem je téměř 16 let a protančili se 7letou krizí. Úspěšně. 

Miluje tělo a život v něm. Učí ženy být samy sobě prioritou. Rozpomenout se na jazyk svého těla. Prožívat emoce, svou erotickou sílu a svůj hlas. Jinými slovy je vede k tomu, aby se zamilovaly do svého těla, do sebe a do života. Niky dělá práci, která ji baví a dává smysl. Cítí, že je v životě na tom správném míst a kdykoli může, je v přírodě, tančí, čte nebo píše. 

Průvodkyně Alchymie ženy

Úvodní překvapení

Připravím pro tebe bezpečný prostor, kde budeš moci být sama sebou.

 Pozveme do našeho života smyslnost, šťavnatou vitální energii, hravost a sesterství v kruhu. Provázet nás budou rituály, mluvené slovo, tanec, zpěv a další prožitky. 

Získáš praktické tipy do Tvého každodenního života. 

Připravené budou také stánky s ženským a krásným zbožím a doplňkové aktivity. Bude prostor na seznámení se navzájem, abyste odjížděly domů s novými kontakty a kamarádkami. 

Možná to chce trochu odvahy...

...přidat se na takovou akci.  Ale věř nám - stojí to za to! A nebudeš na to sama. Přidej se k nám. Ať už máš trému, obavy, strachy...Všechny je míváme. Ale poté, co i přes to všechno jdeme za hlasem svého srdce, čeká nás nádherná odměna. 

 

Jak si poslední Achymii naživo užily ženy co byly součástí?

„Teď už nemám pocit, že jsem divná, jen jsem prostě svá.“

Po neuvěřitelné neděli ve společnosti okouzlujících, inspirativních a pozitivní energií naladěných vlčic ❤️ jsem se vydala do přírody. Běhala jsem v lesích, procházela se říčkou v místech, kde jsem běhala jako ta malá divoká Monča a náramně si to celé užívala. Celá alchymie naživo mi však otevřela oči i duši opět o kus víc a je to úžasné poznání. Ta energie mi vzala dech a slova z úst. A já jen nevěřícně koukala, jaké úžasné ženy jsou v mé blízkosti. Nedokázala jsem se naplno uvolnit, protože to pro mě mezi tolika ženami bylo něco nového, ale i tak to bylo neuvěřitelné. Hlava mi to vůbec nestíhala chápat, ale bylo to nádherné. Mockrát děkuji všem, které jsem mohla poznat osobně. A hlavně děkuji tobě Lucie Harnošová za úžasný přístup plný lásky a něhy, který do celého projektu vkládáš. Je pro mě ctí být součástí tohoto kruhu moudrých žen, které myslí podobně jako já. Učím se od vás a inspiruji, děkuji vám za to.😘 Teď už nemám pocit, že jsem divná, jen jsem prostě svá.

„Chci zůstat otevřená.“

"Ano, Magda byla silným momentem a moc mě příběhy oslovila. V první řadě tím, že jsem se poznala v obou ženách... I v tom, jak jsme naučené hledat všude radost ze života (což je super) a dělat si z ní alibi pro nepohnutí se z místa... Jen vlastně nemám v sobě dokončenou tu závěrečnou gradaci... Protože... Asi nikdy není hotovo a vždy, v každé etapě lze jít dál a hloub k sobě... Vyměnit kariéru za rodinný život, nebo přidat seberealizaci k rodinnému životu... A dál? Zůstat vděčná za to, co už mám, ale stále bdělá k tomu, jestli je to všechno a jestli chci už zůstat na tom jednom místě... To prozkoumávání, kdy je potřeba se posunout dál... K tomu chci zůstat otevřená."

Program:

Úvodní překvapení

průvodkyně Alchymie ženy

Ještě více sama sebou

Lucie Harnošová

Bude doplněno

Alice Kirš

Zanechej svůj otisk

Linda Berger

Chceš měnit svět nebo svou rodinu k lepšímu? Je to velký úkol pro jednu ženu. Docela fuška, možná už cítíš vyčerpání? Ty jsi sen nepřišla, abys řešila druhé lidi a svět, ty jsi přišla zanechat svůj otisk. Jaký otisk to bude?

Bude doplněno

Niky Melia

Abychom tomu všemu nepřišly na kloub! A HLAVNĚ NA CHUŤ!

Jana Mašková Zimolová

Těšte se, rozhodně vás neošidím. Nabijeme Sono elektřinou, energií, smíchem a ženskou smyslností. Rozjedeme to ve velkém stylu! Ženství bude stříkat všude kolem. Budeme pulsovat, zářit, svítit i plynout. Budeme nejdivočejší, nejklidnější, poddajné i absolutně nezkrotné. Budeme ve své síle, a hlavně, SAMI SEBOU. Dozvíte se přesně to, co se v tento den máte dozvědět😊

Životem zasažena

Magda Křepelková - mluvené slovo, Valentýna Křížová - hudební doprovod

Příběh jedné ženy, ve kterém se možná poznáte. Co všechno můžeme potkat na cestě sebepoznání? Hledáme své poslání, chceme být ty nejlepší, ale nezapomínáme někdy na to, co máme před očima?

Vstupné:

2.600 Kč

Akční cena

1.500 Kč

Počet zbývajících vstupenek za tuto cenu: 0 ze 100.

„Nemůžu na to zapomenout!“

"Věděla jsem ze zkušeností, jak jsou kruhy silné a jak moc je důležité vycházet ze své komfortní zóny a jak jste už tolikrát psaly, že si živé kruhy pokaždé moc užíváte, ALE.... To, co bylo včera ani nejde popsat slovy a při té vzpomínce mě z toho krásně mrazí...😍 Vím, že máme každá nějaký příběh, nějaké starosti a radosti, ale ta radost a láska, která byla všude přítomná byla... WAU! ❤️ Pořád se mi vrací vpomínky na spojení se živly a tři kruhy na konci, kdy se vzájemně díváme do očí a nemůžu na to zapomenout!

„Přišla jsem na akci v jakési masce a obalu a odešla úplně jiná.“

První otevření nastalo živlem OHNĚM, tam jsem začala plakat a rozsekala se poprvé, druhé mrazení přišlo Magdiným příběhem, závěrem příběhu o vlčici, protože jsem to zažila do puntíku, jak to Magda popsala a bylo to velmi nebezpečné, ale tehdy jsem cítila, ze to udělat musím a dnes už mi docvaklo, co to bylo zač a kdo mě volal. A do třetice jsem se setkala s vlčí ženou, s divoškou, se sebou sama, porad ji vidím a mam v sobe a byla skutečná. A pak už ten kruh a tanec byla absolutně spontánní reakce a šlo to samo. Přišla jsem na akci v jakési masce a obalu a odešla úplně jiná.

„Den, který bude patřit mezi ty mé nejlepší v životě.“

"Ženy krásné, úžasné, Vy jedny matky, matky země, Vy léčitelky, učitelky, průvodkyně, čarodějky, Vy jste mi včera teda daly! Ale to je dobře. Děkuji za nádherný den, který bude patřit mezi ty mé nejlepší v životě a nikdy na něj nezapomenu."