ALCHYMIE ŽENY NAŽIVO

UDÁLOST ROKU A VY U TOHO MŮŽETE BÝT 

- Láska je klíč -

"Jedna z věcí, kterou můžeme zasáhnout
do bouřlivého světa kolem,
je vstát a ukázat svou duši."

Clarissa Pinkola Estés

Prožijeme si den plný ženského sdílení, propojení, divoké energie i hlubokých vhledů. Čekají nás společné rituály a silné chvíle. Dopřejte si inspiraci, AHA momenty i otevřenou atmosféru bezpodmínečného přijetí.  


KDE:

KDY:

AKCE JE ZRUŠENA A NA PODZIM VYPÍŠEME NOVÝ TERMÍN. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. 

Potřebuješ v Alchymii podpořit a projít velkým mezníkem, který Tě namotivuje?

Procházíš Alchymií ženy a chceš se se všemi vidět naživo?

Chceš naživo zažít úžasnou podporu ženského sdílení a pospolitosti?

Akce je určená i pro ženy, které nejsou v online kurzech Alchymie ženy.

300 žen ► 4 lektorky ► 7 hodin inspirace a prožitků

Získáš praktické tipy do Tvého každodenního života. 

Připravené budou také stánky s ženským a krásným zbožím a doplňkové aktivity. Bude prostor na seznámení se navzájem, abyste odjížděly domů s novými kontakty a kamarádkami. 

Připravíme bezpečný prostor, kde budeš moci být sama sebou.

Láska jako klíč v našich životech je téma, které si prožijeme. Pozveme do našeho života smyslnost, šťavnatou vitální energii, hravost a sesterství v kruhu. Provázet nás budou rituály, mluvené slovo, tanec, zpěv a další prožitky. 

Možná to chce trochu odvahy...

...přidat se na takovou akci.  Ale věř nám - stojí to za to! A nebudeš na to sama. Přidej se k nám. Ať už máš trému, obavy, strachy...Všechny je míváme. Ale poté, co i přes to všechno jdeme za hlasem svého srdce, čeká nás nádherná odměna. 

 

Na koho se můžeš těšit?

Lucie Harnošová - TVŮRKYNĚ

Jsem vděčná maminka dvou dospívajících dcer a spokojená manželka a partnerka. Ráda objevuji nová témata, zkoumám, zkouším a hraji si. Inspiruje mě dětská spontánnost a otevřenost. Miluji dobrodružství, svobodu, dobrou kávu, saunování, kytovce a léčivé ženské sdílení. Jsem tvůrkyní projektu Alchymie ženy, pořádám pobyty pro mámy a dcery, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají otvírat oči a milovat život.

www.alchymiezeny.cz

Lucie Ratajská - MODERÁTORKA

“Cítím, tedy jsem."

Nejvíc mě asi vystihuje můj projekt Energie v životě, protože když je v našem životě energie, máme chuť objevovat, tvořit, měnit, radovat se, milovat se…využívat svůj potenciál naplno, mnohdy ne protože.., ale přestože…
Jsem máma dvou bytostí, které zapadají do mozaiky objevování sebe samé, ať už tím jaké výzvy přinášejí, tak jejich autentičností a bezbřehou radostí z objevování nového, ale i silou, jakou se staví za to, co cítí.

www.energievzivote.cz

Sofia Sundari - HOST

Sofia je mezinárodní učitelkou tantry, lásky a sexuality. Mnoho let se věnovala intenzivní praxi jógy, meditace a tantry. Dnes cestuje po celém světě a pořádá kurzy tantrické a taoistické sexuality. Je autorkou bestselleru Osvobození do orgasmu, zakladatelkou Školy kněžek a tvůrkyní několika online-kurzů.

VSTUP BUDE PŘEKLÁDÁN DO ČEŠTINY.

www.knihyprozeny.cz

Vendula Kociánová - HOST

Labužnice života. V každé životní situaci jsem našla díky svému příběhu z dětsví pozitivní stranu. Vím, že neexistuje žádný viník ani oběť. Ukazuji lidem, že lze vyřešit cokoli a tou nejjednodušší cestou! Co není jednoduché, nepatří do mého světa a tak lidem předávám skutečně JednoDuché návody, jak zachytit svůj život v těch nejlepších barvách. Nejvíce mě baví propojovat hmotu s duchem, což je náš hlavní úkol na planetě. Produchovněná hmota vytváří harmonii a to nám pak přitahuje do života harmonické situace.

Lucie Mattabu - HOST

Život je tanec.

Rychlé otočky ve víru životních fází. Dynamický pohyb - rychle i pomalu, přeskoky údolí, ladné kroky spojující nespojitelné. Tanec nás dokáže prolnout s univerzem.
Učím 11 let tanec, který ženu vede dovnitř, k nepoznanému, odkrývá místa, kterých se často bojí a nepřijímá, ukazuje, jak svobodná může být. Pokud se ovšem nebojí ...
Flirt dance je tanec uvolňující nás ze sevření tabu. Nikdy jsem ale neřekla, že je to snadná cesta, nebo taková, kterou snadno naplánuješ.
Jsem žena, maminka, tanečnice, lektorka, choregrafka, učitelka Reiki, Ra Sheeby i manažerka, která vede týmy ve třech středoevropských zemích pro velikou nadnárodní korporaci. Prostě tančím.

www.flirtdance.eu

Vypravěčky wo - men show

Klíč je láska
účinkují Magda Křepelková - slovo
Jitka Břízová housle
Petra Punčochářová - kytara, zpěv

Spisovatelka a lektorka M.K. vás dokáže s nadhledem, laskavostí a humorem provést citlivými tématy. Nic pro ní není tabu, protože vše patří k našim životům. Hudba Dua Ženy v podání osobitého zpěvu, barvitých houslí a šťavnaté kytary vytváří třeskuté možnosti prožití vyprávěných témat.

www.zeny-hudba.cz

www.magdakrepelkova.cz

Štěpánka Rudolfová - HUDEBNÍ DOPROVOD

Jsem průzkumnice života. Už si užívám výšiny i hlubiny, širé až nekonečné obzory poznávání a prožívání. Jsem máma dospělého syna, violoncellistka a nesmírně mě zajímá a baví vše kolem hlasu a tónů a zvuků. Všimla jsem si, jak mocně, příjemně a přirozeně pomáhají našemu každodennímu naladění, emocím a zdraví. Blaho mi přináší oheň, tanec 5 rytmů, blízcí lidé nablízku:),psaní, zpívání, lesní toulačky, hory skalisté, teplý písek na břehu oceánu, hudba (hlavně teď ta lidová a nejvíc cimbálka!:) a hra na Gong.Jsem Průvodkyně Alchymie ženy a momentálně se soustředím na individuální i skupinový soudhealing (léčení a harmonizace hlasem a zvukem). Zním, tedy Jsem.

Akce je přesunuta na září. 

Jak si poslední Achymii naživo užily ženy co byly součástí?

Po neuvěřitelné neděli ve společnosti okouzlujících, inspirativních a pozitivní energií naladěných vlčic ❤️ jsem se vydala do přírody. Běhala jsem v lesích, procházela se říčkou v místech, kde jsem běhala jako ta malá divoká Monča a náramně si to celé užívala. Celá alchymie naživo mi však otevřela oči i duši opět o kus víc a je to úžasné poznání. Ta energie mi vzala dech a slova z úst. A já jen nevěřícně koukala, jaké úžasné ženy jsou v mé blízkosti. Nedokázal jsem se naplno uvolnit, protože to pro mě mezi tolika ženami bylo něco nového, ale i tak to bylo neuvěřitelné. Hlava mi to vůbec nestíhala chápat, ale bylo to nádherné. Mockrát děkuji všem, které jsem mohla poznat osobně. A hlavně děkuji tobě Lucie Harnošová za úžasný přístup plný lásky a něhy, který do celého projektu vkládáš. Je pro mě ctí být součástí tohoto kruhu moudrých žen, které myslí podobně jako já. Učím se od vás a inspiruji, děkuji vám za to.😘 Teď už nemám pocit, že jsem divná, jen jsem prostě svá.

"Ano, Magda byla silným momentem a moc mě příběhy oslovila. V první řadě tím, že jsem se poznala v obou ženách.. I v tom, jak jsme naučené hledat všude radost ze života (což je super) a dělat si z ní alibi pro nepohnutí se z místa.. Jen vlastně nemám v sobě dokončenou tu závěrečnou gradaci.. Protože... Asi nikdy není hotovo a vždy, v každé etapě lze jít dál a hloub k sobě.. Vyměnit kariéru za rodinný život, nebo přidat seberealizaci k rodinnému životu.. A dál? Zůstat vděčná za to, co už mám, ale stále bdělá k tomu, jestli je to všechno a jestli chci už zůstat na tom jednom místě.. To prozkoumávání, kdy je potřeba se posunout dál.. K tomu chci zůstat otevřená."

"Věděla jsem ze zkušeností, jak jsou kruhy silné a jak moc je důležité vycházet ze své komfortní zóny a jak jste už tolikrát psaly, že si živé kruhy pokaždé moc užíváte, ALE.... To, co bylo včera ani nejde popsat slovy a při té vzpomínce mě z toho krásně mrazí...😍 Vím, že máme každá nějaký příběh, nějaké starosti a radosti, ale ta radost a láská, která byla všude přítomná byla... WAU! ❤️ Pořád se mi vrací vpomínky na spojení se živly a tři kruhy na konci, kdy se vzájemně díváme do očí a nemůžu na to zapomenout!

První otevření nastalo živlem OHNĚM, tam jsem začala plakat a rozsekala se poprvé, druhé mrazení přišlo Magdinym příběhem, závěrem pribehu o vlcici, protoze jsem to zažila do puntíku, jak to Magda popsala a bylo to velmi nebezpecne, ale tehdy jsem citila, ze to udělat musím a dnes už mi docvaklo, co to bylo zač a kdo mě volal. A do třetice jsem se setkala s vlčí ženou, s divoskou, se sebou sama, porad ji vidim a mam v sobe a byla skutecna. A pak uz ten kruh a tanec byla absolutne spontánní reakce a slo to samo. Prisla jsem na akci v jakesi masce a obalu a odešla uplne jina.

"Ženy krásné, úžasné, Vy jedny matky, matky země, Vy léčitelky, učitelky, průvodkyně, čarodějky, Vy jste mi včera teda daly! Ale to je dobře. Děkuji za nádherný den, který bude patřit mezi ty mé nejlepší v životě a nikdy na něj nezapomenu."

Změna programu vyhrazena.