ŽIJ SVÉ POSLÁNÍ

Pro Tvůj svobodný,

naplněný a radostný život 

JEDINEČNÝ VÍKEND

 

VÁŠEŇ -  RADOST - HOJNOST

OTEVŘI SE ZÁZRAKŮM

 


KDE:

PRAHA, Na Marjánce

Bělohorská 35/262 - 169 00 Praha 6-Břevnov

KDY:

AKCE JE PŘESUNUTA, O PŘESNÉM TERMÍNU BUDEME INFORMOVAT DLE SITUACE. 

 

Pro koho je akce určena

Pro ty z vás, které necítíte naplnění ze své práce. Ty, které chcete dělat co, vás baví, co vám přirozeně jde, samo od sebe a lehce. Pro ty, které nechtějí „chodit do práce“, ale chtějí, aby jejich práce byla naplněním. Pro ty, které cítí zodpovědnost za svůj život a věří, ŽE SI SVOU REALITU MŮŽOU TVOŘIT SAMI. Pro ty, které chtějí mít ŽIVOT JAKO ZÁBAVU A RADOST! Pro ty, které JEJICH DUŠE MÁ NĚCO ZA ÚKOL TADY NA TOMTO SVĚTĚ V TÉTO SPOLEČNOSTI A JE NA ČASE TO NAJÍT A ZAČÍT TO ŽÍT.

Pro ty, které chtějí vydělávat peníze snadno a ještě se u toho bavit. Cítit radost, vzrušení, štěstí a lehkost. Tvořit si svůj život, žít si svůj sen. Které chtějí mít dovolenou, kdy se jim zachce. Mít kdykoli volno, být PANÍ SVÉHO ČASU. Pro ty, které už nechtějí vyměňovat svůj čas za peníze.

 • V práci tě to nebaví. Netěšíš se tam. Necítíš, že je to pro tebe to pravé. Necítíš smysl a naplnění.
 • Nechce se ti chodit do práce každý den stejně. Nechceš čekat každý měsíc na výplatu. Každý rok na dovolenou.
 • Cítíš, že máš tady větší úkol, ale nemůžeš na něj sama přijít. Potřebuješ posvítit na své dary a více se s nimi spojit.
 • Víš, v čem jsi dobrá, ale nevíš, jak by se tím dalo živit? Nevidíš, jak zhmotnit tvé nápady, jak uskutečnit svoje plány nebo zmaterializovat své sny?
 • Změnilo se Ti mateřstvím vnímání života a nechceš se po rodičovské vracet zpátky do původní práce, která už Ti nedává smysl.

Co Ti může víkend s námi přinést?

Nezávislost

Svobodu

Naplnění a radost z každého dne

Víru ve svou vlastní hodnotu

Zábavu a naplnění ze své práce

Hojnost a obrovský smysl v tom, co děláš

NEJKRÁSNĚJŠÍ JE, KDYŽ SE TI ZHMOTNÍ TVÉ PŘÁNÍ A TVÉ SNY JSOU NAJEDNOU TVOJÍ REALITOU. ŽIJEŠ TO, CO SIS UVNITŘ SEBE PŘÁLA, DEN CO DEN.

Celým setkáním vás provedou

Jana Mašková Zimolová

Lucie Harnošová

Proč právě s námi?

Žijeme svůj sen v ženské formě. Nejdříve jsme musely pochopit a najít, co je to gro, které nás provází životem. Proč jsme tady a co máme dělat. Potom jsme musely najít kuráž a jít do rizika. Učit se přijmout výzvy. Čelit obavám a strachu z neúspěchu a jít si za svou touhou. Musely jsme přes prohry a neúspěchy dojít až ke své svobodě. Abychom mohly žít a tvořit v lehkosti a cítit naplnění, ušly jsme dlouhou cestu. Máme zkušenosti, jsme ženskou podporou a ženským vedením.

Z ženské energie předáváme mapu ke tvé ženské cestě seberealizace.

Skrze svůj vlastní příběh Tě můžeme provést tvým hledáním a pomoc Ti najít své poslání.

BĚHEM DVOU DNÍ PROJDEME 15 TECHNIK, KTERÝMI SE MŮŽEŠ PROPOJOVAT SE SVÝM POSLÁNÍM, SE SVÝM NITREM. NAUČÍME TĚ, JAK SOUVISÍ KREATIVITA A ROZPROUDĚNÁ SEXUALITA. PROŽIJEŠ SI DO HLOUBKY, JAKÉ TO JE, CÍTIT PLNÉ BEZPEČÍ A PODPORU NA SVÉ CESTĚ. Z CELÉHO VÍKENDU SI ODNESEŠ TAKÉ PRAKTICKÉ A JEDNODUŠE POUŽITELNÉ TIPY DO KAŽDODENNÍHO ŽIVOTA. BUDEME TU PLNĚ PRO TEBE A PRO TVÉ POSLÁNÍ, PROTOŽE TO JE NAŠÍ VÁŠNÍ - VIDĚT OKOLO SEBE ŽENY VE SVÉ SÍLE A TY, KTERÉ ŽIJÍ SVŮJ PLNÝ POTENCIÁL. 

 

Jaká je cena víkendu?

 

6 666 Kč

PŘESTAŇ UŽ HLEDAT VÝMLUVY, STRACHOVAT SE A VYMÝŠLET, PROČ BY TO NEŠLO. NAPOJ SE NA SVOJE NITRO A JDI DĚLAT V RADOSTI TO, CO TI DÁVÁ SMYSL. DOVOL SVÝM PŘÁNÍM A TOUHÁM AŤ SE ZHMOTNÍ. DEJ SVÉ DUŠI KŘÍDLA A NECH SE JÍ VÉST. MY TĚ NA TVÉ CESTĚ PLNĚ PODPOŘÍME. 

„Dělejte to, co si přeješ, a neboj se jít do akce. Je to skvělá výzva, která Ti může přinést víc, než si teď dovedeš představit.“

 • CHCEŠ SE ŽIVIT TÍM, CO TĚ OPRAVDU BAVÍ? A VÍŠ, CO TO JE?
 • CHCEŠ, ABY TVÁ PRÁCE BYLA TVOU VÁŠNÍ? ABY TI VŠECHNO ŠLO LEHCE A HLADCE, PROTOŽE TĚ TO NAPROSTO NAPLŇUJE?
 • UŽ NECHCEŠ CHODIT DO PRÁCE, KTERÁ TI NEDÁVÁ SMYSL, NETĚŠÍŠ SE DO NÍ, NECÍTÍŠ RADOST?

NEMUSÍŠ.

 • MŮŽEŠ DĚLAT TO, CO TĚ BAVÍ. MŮŽEŠ VYDĚLÁVAT PENÍZE TÍM, V ČEM SE CÍTÍŠ PŘIROZENĚ, PROTOŽE TO JE TVOJE SILNÁ STRÁNKA
 • OBJEV S NÁMI SVOU VÁŠEŇ

ODPOVĚZ SI S NÁMI NA TYTO OTÁZKY:

 • CO JE MOJE SILNÁ STRÁNKA?
 • V ČEM JSEM NEJLEPŠÍ?
 • CO MI PŘINÁŠÍ NEJVÍC RADOSTI A JAK TO PŘEVÉST DO PODNIKÁNÍ?
 • CO JE VE SKUTEČNOSTI MÝM POSLÁNÍM? JAK HO MŮŽU NAPLNIT A ZÁROVEŇ SE TÍM UŽIVIT?
 • JAK PŘEKONAT STRACHY A PUSTIT SE DO AKCE V RADOSTI A VZRUŠENÍ?
 • CO JE MŮJ HNACÍ MOTOR, KTERÝ MI SE VŠÍM POMŮŽE?

NEZTRÁCEJ UŽ ČAS V PRÁCI, KTERÁ TĚ NEBAVÍ A NENAPLŇUJE JEN KVŮLI TOMU, ABYS MĚLA „VÝPLATU“. NEMĚJ UŽ STRACH, CO BUDE PO MATEŘSKÉ NEBO CO SE STANE, KDYŽ DÁŠ VÝPOVĚĎ. ZAČNI TVOŘIT. ZAČNI NAPLŇOVAT SVÉ POSLÁNÍ A TO, PROČ JSI TADY. ZAČNI SI SVOJÍ REALITU KONEČNĚ TVOŘIT SAMA! NAJDI SVOU VÁŠEŇ A SVŮJ POTENCIÁL. PODÍVEJ SE DO SEBE.