5 opomíjených kroků k probuzené ženské sexualitě

Těžko si to přiznáváme, ale jaká je realita intimity a sexuality většiny žen?

Máme ji zamrzlou, někde zapomenutou, potlačenou. "Jo, kdysi dávno, to bylo v sexu skvělé, ale teď na něj nemám náladu, chuť, energii.

Jsem unavená, nebaví mě naléhání partnera, jsou jiné důležitější věci, kterým se musím věnovat."  Jenže pozor.

Sexuální energie je naše životní síla. A proto čím více jsme unavené, tím více se tlumí i naše sexualita a obráceně.

Chci tě pozvat k probuzení sexuální energie.

Když si vybereš z mých tipů alespoň jeden a ten půjdeš vyzkoušet, pak se začnou dít krůček za krůčkem změny. A to je přesně to, co chceme.

Žádné velké hurá akce, které nám převrátí život vzhůru nohama, ale postupné malé krůčky, které se stanou tak přirozenou součástí naší každodennosti.

Postupné drobné změny, kterých si ani nevšimneme a až se ohlédneme za sebou za několik měsíců, uvědomíme si, o kolik spokojenější a šťastnější ve svém životě jsme.

Všechny uvedené praxe můžeš vyzkoušet, ať už partnera máš nebo ne.


O svůj PDF dokument se přihlas zde!

Přihlášením k odběru pdf dáváte svůj souhlas s tím, že zpracuji Vaši e-mailovou adresu za účelem zaslání dokumentu. Budu Vám posílat e-maily, které se týkají dokumentu a další informace k Alchymii ženy. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit se v každém zaslaném e-mailu. Více o našich zásadách zpracování osobních údajů zde.

O Lucii Harnošové,

zakladatelce Alchymie ženy

Přední mentorka žen zaměřená na ženskou sexualitu, sebelásku a seberealizaci. Založila projekt Alchymie ženy, kde během čtyř let prošlo kurzy již přes 70.000 žen. Učí ženy najít si své poslání a žít ho, mít naplněné vztahy a radost z každého dne.

Napsala bestseller Deník mámy a dcery a sama má dvě dospívající dcerky. Se svým manželem oslaví již 20. výročí od svatby a je pro ni velkou podporou nejen na podnikatelské cestě.

Pořádá workshopy, konference, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají otvírat oči a milovat život.