5 opomíjených kroků k probuzené ženské sexualitě

Těžko si to přiznáváme, ale jaká je realita intimity a sexuality většiny žen? Máme ji zamrzlou, někde zapomenutou, potlačenou. "Jo, kdysi dávno, to bylo v sexu skvělé, ale teď na něj nemám náladu, chuť, energii. Jsem unavená, nebaví mě naléhání partnera, jsou jiné důležitější věci, kterým se musím věnovat."  Jenže pozor. Sexuální energie je naše životní síla. A proto čím více jsme unavené, tím více se tlumí i naše sexualita a obráceně.

Chci Vás pozvat k probuzení sexuální energie. Když si vyberete z mých tipů alespoň jeden a ten půjdete vyzkoušet, pak se začnou dít krůček za krůčkem změny. A to je přesně to, co chceme. Žádné velké hurá akce, které nám převrátí život vzhůru nohama, ale postupné malé krůčky, které se stanou tak přirozenou součástí naší každodennosti, že si toho ani nevšimneme a až se ohlédneme za sebou za několik měsíců, uvědomíme si, o kolik spokojenější a šťastnější ve svém životě jsme.

Všechny uvedené praxe můžete dělat, ať už partnera máte nebo ne.


O svůj PDF dokument se přihlas zde!

Přihlášením k odběru pdf dáváte svůj souhlas s tím, že zpracuji Vaši e-mailovou adresu za účelem zaslání dokumentu. Budu Vám posílat e-maily, které se týkají dokumentu a další informace k Alchymii ženy. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit se v každém zaslaném e-mailu. Více o našich zásadách zpracování osobních údajů zde.

O Lucii Harnošové,

zakladatelce Alchymie ženy

Lucie je přední mentorka žen zaměřená na ženskou sexualitu, sebelásku a seberozvoj. Studuje koučování na Institutu integrované sexuality v Americe. Založila projekt Alchymie ženy, kde během tří let prošlo kurzy již přes 35 tisíc žen. Napsala knihu Deník mámy a dcery a sama má dvě dospívající dcerky. Se svým manželem oslaví již 20 výročí od svatby a je pro ni velkou podporou nejen na podnikatelské cestě. Pořádá workshopy, konference, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají otvírat oči a milovat život.