Otevři se ještě více hojnosti

Hojnost a spokojený život tady nejsou jen pro některé vyvolené nebo ty, kteří si to zaslouží. Hojnost je tady skutečně pro všechny. Tedy i pro tebe. Jsi o tom skutečně přesvědčená? Chceš se ve svém životě otevřít hojnosti a prosperitě? Chceš vyrůst, ale zatím se ti to nedaří nebo nevíš jak?

Pro tvůj růst jsou zapotřebí tři jednoduché, ale velmi důležité aspekty:

JASNOST, co opravdu chceš ve svém životě mít. Co toužíš, aby ti do života přišlo.

Otevři se hojnosti, ve svých přáních jdi na další úrovně, nezůstávej ze strachu ve skromnosti. Nepřemýšlej o svém životě z místa chudoby – kdybych měla já, na ostatní by se nedostalo, záviděli by mi, nechci být ta špatná. Peněz i bohatství je tady dostatek pro všechny.

I ty můžeš žít v absolutní hojnosti. Otevři se naplno své expanzi a velikosti. Odlož pocity, že si to nezasloužíš, že to není lehké, že musíš dřít. Opusť všechna stará přesvědčení a limity, které brání tvé skutečné prosperitě. Všichni můžeme mít neomezenou hojnost a být v ní naprosto přirozeně.

Udělej si jasno v tom, co chceš ve svém životě mít. Buď konkrétní – ne jen, že bys chtěla být bohatá a mít dostatek peněz, ale po jakých konkrétních věcech toužíš, na co peníze použiješ, jak podpoříš sebe, okolí i celý svět? Ne, co slyšíš okolo sebe, ale co chceš opravdu sama za sebe. Napiš si seznam toho, po čem toužíš, aby ti přišlo do života. Jen tak to bude moci přijít. Všímej si svých limitů a postupně je rozpouštěj. Ty opravdu můžeš mít vše.

VÍRA, že všechno, co si dovedeš představit a po čem toužíš, je pro tebe už nachystáno, už se to děje.

Opravdu tomu věříš? Jsi skutečně připravena to uvidět, otevřít se hojnosti a přijmout ji do svého života? Skutečně jen to nejlepší je pro tebe dobré. Ještě více se otevři hojnosti a věř, že je to možné.

Tvá další úroveň BOHATSTVÍ – podívej se na to, kde cítíš svou další úroveň bohatství.

Co pro tebe bohatství znamená? Odpověz si zcela upřímně a konkrétně. Pro každého je to něco jiného. Jsou to obohacující vztahy, bohatství času, místa, peněz, láskyplné vztahy v rodině, partnerský vztah, žití svého potenciálu a darů apod. V různých fázích života se to může měnit, i to je pořádku.

Neustále rosteme a rozšiřujeme se. Co pro tebe znamená bohatství a plná prosperita teď? Pak se podívej, co je dál, co tady pro tebe ještě může být. Skutečně můžeš tvořit život plný bohatství. Nemusíš si vybírat, můžeš mít vše. Úroveň tvé další expanze už tady je a jen na tobě záleží, zda se jí otevřeš, nebo se budeš ze strachu bránit.

Kontempluj si pravidelně o těchto otázkách, co pro tebe bohatství znamená, buď konkrétní a neboj se dalšího růstu. Věř, že toto vše může do tvého života přijít.

Hojnost je tady pro všechny a pokud budeš mít ty, nebude chybět nikomu jinému. Všichni můžeme tady na zemi žít v opravdovém bohatství, radosti a naplnění.

Stačí si to dovolit a věřit, že je to možné.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů