Ženské kruhy jako zážitek pro každou ženu

Ženské kruhy jsou úžasným zážitkem, které se konají tisíce let. Ať už se jedná o jednodenní akci nebo víkendový pobyt, jde o prožitek, ale i samotné sdílení v bezpečném prostoru. Ženské kruhy zajisté měly mnoho podob a mohly být u tvoření, práce, po náročném životním prožitku. To, co na kruzích zažíváme tak silně, je právě proces sdílení a naslouchání. Přítomné ženy nenabízejí rady, nesoudí, vnímají a soucítí. Nejedná se o terapii, ale prostor, kde se ženy cítí vyslyšeny, nehodnoceny. Smyslem, není vyřešit problém, ale samotná úleva, pochopení, uznání a objetí. A to hlavně velmi často vyřeší i daný „problém“, změní situaci, ukáže nám nové úhly pohledu, nastane přijetí.

Poslechni si rozhovor s Terezou Mazánkovou, certifikovanou průvodkyní Alchymie ženy, ve kterém sdílí své osobní pocity z ženských kruhů. Proč se Terka rozhodla stát se průvodkyní pro ženy? Pro koho jsou ženské kruhy vhodné? A co znamená je organizovat? To vše se dozvíš tady:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Víc o Terce TADY.

Více informací o Škole pro průvodkyně: TUDY.

Přední mentorka žen zaměřená na ženskou sexualitu, sebelásku a seberozvoj. Studuje koučování na Institutu integrované sexuality v Americe. Založila projekt Alchymie ženy, kde během tří let prošlo kurzy již přes 35 tisíc žen. Napsala knihu Deník mámy a dcery a sama má dvě dospívající dcerky. Se svým manželem oslaví již 20 výročí od svatby a je jí velkou podporou nejen na podnikatelské cestě. Pořádá workshopy, konference, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají otvírat oči a milovat život.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.